מתחילים IVF באסותא רמת החייל

טובה89

New member
מתחילים IVF באסותא רמת החייל

היי,

היום פתחנו תיק באסותא רמת החייל. ממשיכים שם עם הרופא שלנו מכללית. לא חשבנו שנתחיל כבר עכשיו את ה- IVF, אלא רק עוד חודש ולכן הגענו דיי שוקיסיטים לשם.

אשמח לכל פיסת מידע שיש לכן לתת לי בנושא בכלל ועל אסותא רמת החייל בפרט :)
(אחרי 3 הזרעות שנכשלו)

קראת לצילה
עונה לא לפי סדר חשיבות

חנייה -
יש חניון סבבה בבניין אבל לדעתי די יקר. יש על כל רחוב הברזל וגם בארד חניונים של אחוזת החוף שיותר צנועים במחיר.
בדיקות דם -
המלכה סבטלנה מתקתקת תורים של עשרות בנות במהירות רבה - מתחילה לעבוד בדרך כלל ב06:20
א.סאונד -
מתחילות להגיע ולקבל בנות לקראת 06:40 יש 4 עמדות שמתחילות להתמלא. כולן חמודות אבל הכי נוח לי מול אורית.
מזכירות -
כולן חמודות
אשפוז יום -
הכל מאוד נעים במידת האפשר
תשובות של בדיקות -
יש לך איך לעקוב אחרי זה בעזרת סיסמא
בפועל -
ברגע שיהיה לך פרוטוקול של טיפול
את תבואי למעקבים היינו בדיקות דם וא.סאונד.
כאשר הרופא שלך ימצא לנכון ייקבע מועד לשאיבה החזרה וכו
מקקוה שעזתרי

טובה89

New member
תודה צילה :)

תודה רבה, עזרת מאוד :)
התחלתי כבר גונל היום ובראשון מגיעה לבדיקות לשם.
מה כוונתך העמדות מתחילות להתמלא בנוגע ל.סאונד? את בוחרת למי להיכנס מתוך 4 העמדות? עד עכשיו הייתי בקופה והיה רק חדר בדיקה אחד.

לגבי התוצאות, מתי מביאים לך את ההוראות להמשך הטיפול? אמרו לנו שהם מתקשרים החל מ3 להגיד הנחיות. כל ההתנהלות הזו חדשה לי כי בסבבים של ההזרעות התנהלות שלי היתה ישירות מול הרופא בוואטסאפ

עכשיו קל לי לענות...

מה כוונתך העמדות מתחילות להתמלא בנוגע ל.סאונד? את בוחרת למי להיכנס מתוך 4 העמדות? עד עכשיו הייתי בקופה והיה רק חדר בדיקה אחד.
כשתגיעי ממש בכניסה מצד שמאל יש מכשיר של מספרים - את לוקחת מספר אחד שמשותף לבדיקת הדם ולא.סאונד. ברגע שאת מסיימת את בדיקת הדם סבטלנה תעביר את המיקום לך לחדרי הא.סאונד. התכוונתי לכך שיש 4 חדרי בדיקה כאשר יותר מוקדם בבוקר יש 2 נניח פעילם וקצת יותר מאוחר לכיוון 7 בבוקר כל 4 העמדות פועלות. את לא ממש יכולה לבחור לאזיה טכנאית את הולכת כי קריאת המספר מכוונת לחדר בדיקה - לא לשכוח להביא איתך את המדבקות עם הפרטים האיששים שלך כל תחנה של בדיקה את נותנת אחת. הבנות מגיעות שלם בשעות ממש מוקדמות כדי לסיים עם זה מוקדם אני לדוגמא הייתי נוהגת להיות בשש כבר באסותא - אם את לחוצה בזמן בבקרים כדאי לך להשכים קום.

לגבי התוצאות, מתי מביאים לך את ההוראות להמשך הטיפול? אמרו לנו שהם מתקשרים החל מ3 להגיד הנחיות. כל ההתנהלות הזו חדשה לי כי בסבבים של ההזרעות התנהלות שלי היתה ישירות מול הרופא בוואטסאפ
אז ככה זה תלוי מה שסיכמת עם הרופא שלך ...
את יכולה לבקש קוד של האתר של אסותא באינטרנט וכבר לכיוון 10 בבוקר (הרבה קודם) יש לך את תשובות בדיקות הדם. את תהתצוצאות של הא. סאונד יש לך במקום - אני מחכה שיהיו לי את הנתונים האלה ושולחת מייל לרופא שלי והוא מעדכן בהמשך הדרך.
יש רופאים שזה לא עובד ככה והם מעדכנים אחרי שהם מקבלים את התוצאות מהאחיות וזה קורה רק לכיוון אחה"צ
לי לא מתאים לחכות עם תוצאות ביום של מעקב ומעדיפה להעביר את המידע בעצמי.
סכמי עם הרופא/נ המטפל כיצד תתנהל ביניכם העברת המידע

בהצלחות !!

עידית1974

New member
מקום מדהים

מלא באנשים רגישים וטובים �� שיהיה המון בהצלחה

מיקה118

New member
לגבי החניון באסותא תל אביב, ל IVF יש הסדר עם החניון של הבנין

את מביאה את הפתק של החניון זכירות, הן מחתימות ך וזה עולה 15 ש"ח
אני אישית שהייתה מגיעה מוקדם בבוקר הייתי חונה ברחוב בכחול לבן
באם הייתי מגיעה בשעות מאוחרות יותר הייתי נכנסת לחניון