בטא חיובית, לא מצליחה לשחרר את הדאגות

mereng

New member
בטא חיובית, לא מצליחה לשחרר את הדאגות

11 מחזורי IUI
הריון כימי אחד
הריון אחד שהפסיק להתפתח בשבוע 5 (היו הכפלות בטא תקינות, גילינו רק בשבוע 7 כשבאנו לבדיקת דופק שהעובר הפסיק להתפתח)

2 שאיבות
1 בלסטוציסט מתאים להחזרה, אחרי PGD

בטא 173 שבועיים אחרי ההחזרה
בטא 403 יומיים אח"כ

לא מצליחה לשמוח באמת, להרגע. כל כאב קל אני חוששת שזה הריון חוץ רחמי. חוששת שלא אראה עוד הכפלה תקינה. חוששת שיפסיק להתפתח לפני בדיקת הדופק - כבר היינו בסרט הזה.
ואחרי שאראה דופק, האם אהיה רגועה ? האם אחרי השקיפות העורפית ? אחרי סקירה ראשונה ? מי שפיר ?

מרגישה שאבדה לי התמימות, היכולת פשוט לשמוח שלשם שינוי קרה פה משהו טוב, שהצלחנו לעבור משוכה אחת מתוך עוד כמה. אחרי שנתיים של אכזבות, מתקשה להאמין שאצליח להשלים את התהליך ולסיים הריון בצורה תקינה.

לא יודעת אפילו מה אני מבקשת פה.... עידוד ? תמיכה ?

מזל טוב! והזמנה חמה

להצטרף לפורום של "הריון אחרי אובדן" בתפוז. מי שאיבדה הריון חווה את ההריון שאחרי האובדן אחרת. תמצאי שם אוזן קשבת, הכלה והבנה מנשים שכולן בהריון אחרי אובדן, ויוכלו ללוות אותך דרך כל החששות והפחדים עד הסוף הטוב (אמן ואמן!).
ותזכרי כל הזמן שאמנם קיימים אובדנים - אבל הרוב המכריע של ההריונות מסתיים בידיים מלאות. הסטטיסטיקה לטובתך.

mereng

New member
תודה! אחפש את הפורום.

אני קוראת כל כך הרבה פה על הריונות שהפסיקו להתפתח בשלבים שונים שפתאום הריון שהצליח לשרוד עד הסוף נראה לי סוג של קסם, היוצא מן הכלל ולא הכלל....

איזה יופי, בשעה טובה!

תשמעי, הדאגות מעכשיו הן בילט-אין,
אני חושבת שהדאגות/חרדות קצת נרגעות, טיפ טיפה, כשמתחילים להרגיש את העובר...
אבל הן כנראה כאן כדי להישאר לתמיד...

&nbsp
ארוך ומשעמם

&nbsp
&nbsp

hatalya

New member
נכון, באמת איבדת את התמימות..

בעזרת השם בידיים מלאות!!! זה לא הולך להיות רגיל, את כנראה תפחדי להיקשר, תחפשי להצטלם, לא תדברי על העתיד כמו הריוניות ״נורמאליות״.. אבל את יודעת מה, אז מה. אין ברירה. העבר שלך זה העבר שלך, את לא יכולה לשכוח אותו. זה חלק מהחיים שלך לנצח. תנסי להיות חזקה, מבטיחה לך שהחיים משתפרים פלאים כשמתחילים להרגיש תנועות :) ושוב, בידיים מלאות אמן!!!

למעלה