מחפשת נואשות מומחה פוריות בחיפה

גולי2011

New member
מחפשת נואשות מומחה פוריות בחיפה

היי,
לאחרונה נפרדתי מרופא הנשים שלי לאחר תקופה ממושכת שאיני מרוצה ממנו אך מתפשרת כדי לא לעבור מסכת חיפושים אינסופית.
אני מבקשת המלצות או דיס המלצות על רופא נשים המקבל בחיפה והסביבה, המתמחה בטיפולי פוריות (אני אחרי 2 טיפולי הזרעה שלא צלחו) ומקבל לקוחות מכבי.
כמו כן, שוקלת את האופציה לגשת בפרטי והייתי רוצה לדעת מה הפרוצדורה הכלכלית, האם מקבלים החזר כלשהו מהקופה או שזה מימון מלא שלי?
אשמח לעזרתכן!

PAND76

New member
שמעתי על מישהו טוב בחיפה בשם פרופ' בלומנפלד זאב

אבל לא ממישהי שעברה אצלו טיפולי פוריות, אלא ממישהי שהוא סידר לה המחזור הלא סדיר ולכן לא היו לה בעיות להרות. את יכולה לנסות לגגל ולבחון הנושא. לגבי עלויות - כשזה פרטי את משלמת למומחה על כל פגישת ייעוץ (וברוב הקופות אם יש לך ביטוח משלים, את מקבלת בסביבות 3 החזרים בשנה) ומשלמת לו על פרוצדורות השאיבה וההחזרה שהוא עושה לך בכל פעם, בנוסף להשתתפות בהתחייבות של הקופה לביה"ח בו מתבצע הכל, במידה והוא איננו ציבורי (בערך 1,000 ש"ח לסבב). כמובן, הכל זה בנוסף לתרופות שגם בהן יש השתתפות של כמה מאות שקלים, עד תקרה מסוימת של הקופה.
בהצלחה ובידיים מלאות במהרה.

Musmus14

New member
אני הייתי אצל הנ"ל בביקור

כשהייתי המאוחדת לפני המעבר למכבי. עוד לפני הטיפולים.. לא התרשמתי ממנו לטובה וקבלתי יחס לא משהו.
אבל אני לא יודעת מעבר לזה..

Musmus14

New member
היי גולי

תוכלי לכתוב לי בפרטי בבקשה מי הרופא ולמה את לא מרוצה?
אני גם עשיתי את הטיפולים אצל רופא מכבי בחיפה. שתי הזרעות שלא הלכו לא אומרות כלום.
גם אני רציתי לעזוב את הרופא, אבל מסתבר שאין עליו.. הבנתי את זה בדיעבד.
היום אני בשבוע 37 מחכה לנסיך שלי והרבה בזכותו.

13yaya

New member
לגבי רופאים בחיפה

יש את תמר סוקל ארנון, מקסימה וזמינה מאוד. הייתי אצלה בפרטי, יודעת שהיא מקבלת גם במכבי.
עכשיו אני אצל קלדרון, גם באופן פרטי, מרוצה בינתיים.
שמעתי המלצות חמות גם על דוד ישי, דורית מנור, יוחנך ארליך וטל יוסף, השניים האחרונים בוודאות מקבלים במכבי, האחרים אני לא יודעת.

בהצלחה :)

מיקה118

New member
שמעתי מחברה המלצות על ד"ר נתן לויט

אני לא יודעת רך איזה קופה הוא מקבל

למעלה