משהיא מכירה את ברכה מזור ויכולה להמליץ?

משהיא מכירה את ברכה מזור ויכולה להמליץ?

חברות מהעבודה הלכו אליה בגלל בעיות גב והבינו שהיא מומחית בפוריות (בשיטה טבעית), היא ביקשה ממני לשלח לה תוצאות של בדיקת זרע + פרופיל הורמונלי שלי, היא הזדעדע מתוצאות בדיקת זרע בעוד שהרופא שלי אמר שהוא סביר לא גרוע (אחרי הזרעה 4 בדרך לIVF), אמרה שלא משנה כמה הזרעות או הפריות נעשה זה לא ייתפס בין היתר כי צבע הזרע הוא צהבהב שזה מראה על דלקת ועוד הרבה דברים.., חייבת לציין שהיא נשמעת אמינה אך בכל זאת מבולבלת אשמח לעצות.

נועה312

New member
צבע צהבהב

יש גם לנו, ועשינו כל בדיקה אפשרית כולל במעבדת MFC ולא מצאו לנו אף דלקת.
הזרע אצלנו גרוע (ריכוז של פחות ממיליון ומורפולוגיה 0) אבל במיון זרע מצאו לנו זרעונים תקינים ויש לנו ילד.

חנוש1992

New member
לא ניראלי הגיוני

שהיא מבינה יותר מרופא שלמד כל חייו .. בכל מקרה לא שמעתי עליה אבל לא הייתי מאמינה לזה.
&nbsp

Rמחכה7

New member
סליחה שאהיה בוטה, אבל זה שטויות. צבע צהבהב זה תקין

צהבהב זה ערך תקין - תסתכלי כאן.

אם כבר, המדד שמצביע על דלקת זה לויקוציטים. (וגם לגבי זה יש מחלוקת בין הרופאים לגבי מידת ההשפעתה)

ומה זה אומר פתלוגית ראש 91% גם על זה היא הזדעזעה

אמרה שבמצב כזה הזרכה ולא IVF יכול לתפוס.., לא מבינה מה זה אומר כי הרופא לא התייחס לזה.

נועה312

New member
המורפולוגיה ככה ככה

אבל אם הריכוז תקין אז כנראה שיש מספיק זרעונים תקינים וזה לא באמת משנה כמה עם פתולוגיית ראש כל עוד יש עם מה לעבוד. בקיצור, לא נשמע שהיא מבינה יותר מדי..

המלצה שלי אלייך היא לא לא ללכת לכל מיני

אנשים שמבטיחים ויודעים יותר מרופא, הכל שטויות. מקסימום תלכי לרב שיברך שהטיפול יצליח ותהיי אופטימית והכל יהיה בסדר. קחי רופא טוב שאת יכולה לסמוך עליו. חבל על הכסף שתבזבזי על מטפלים או מי שמתיימרים להיות מטפלים.
אני כותבת לך זאת בעקבות ניסיון שלי.
בהצלחה

PAND76

New member
מסכימה עם מאגנום

אפשר ללכת לדיקור, שמקל גם מנטלית על התהליך ועל התופעות הגופניות שנלוות אליו. או לנטורופת. אבל לבחור משהו אלטרנטיבי אחד ולא להשתגע עם מלא. עדיף גם לדעתי, להשקיע משאבים ברופא טוב. ולא הייתי מחזיקה יותר מדי ממה שברכה מזור אומרת. תעשי גוגל ותראי בעצמך.

היום יש לי פגישת ייעוץ נראה מה היא אומרת

אתן לגוף לנוח חודש ואחליט לאן ממשיכים...., בן אדם מאמין בדיוק חזרתי מאומן והתפללתי בכל קברי הצדיקים, כל כך הרבה שיטות, הרבה דעות גם בין הרופאים, בעזרת ה הכל יסתדר אצל כולנו.

כאדם מאמין, יש בעיה קשה מאד עם הגישה שלה וטיפ משעשע בפנים

זרע צהוב יכול להגרם מהרבה דברים- זיהום, מחלת מין והחשוב מכל- אכילת בצל או שום!
אכן תמונות קשות! :)
אם זה חשוב לך, תנסי לשנות את תזונתו של בעלך ויכול מאד להיות שתגלי שינויי צבע בזרע.
שמת לב מה קורה לצבע השתן אחרי סלק? יש תרופות שגורמת לשתן להכחיל...
נכנסתי לאתר שמפרסם אותה ונתקלתי במשפט "יש לה תשובה לכל שאלה ופתרון לכל בעיה"
אני שמעתי רק על אחד שיש לו תשובה לכל והוא לא צריך תורים..... הוא בכל והכל ממנו.
גם רופאים לא מעיזים להגיד שיש להם תשובה לכל.
והניסוח הזה "הזדעזעה", הוא מטריד ולא מקצועי.
איש מקצועי יגיד שהנתונים "בעייתיים", מטרידים", מצריכים תשומת לב" ולא ילחיץ לחינם.
כואב הלב על הלחץ שבטח חווית מהשיחה איתה.
כאילו לא קשה לנו גם ככה.

קצת על צבע הזרע:
http://www.increasespermvolume.com/why-is-sperm-yellow/

מקסימה שאת, תודה רבה על האכפתיות

תאמת לא נלחצתי מהמילים שהיא התבטאה עשיתי לי כבר מחסום רגשי תקופה די ארוכה, לפחות אני יודעת שקיימת בעיה ולא כמו שהרופאים אומרים " אתם מהלא מוסברים", מתפללת שאכן ההחלטה לנסות כמה חודשים על הדרך הטבעית (למרות שזה ממש אבל ממש יקר) ולהפסיק עם ההרומונים וכל הבדיקות הפולשניות. בעזרת ה' בשורות טובות לכולנו.

למעלה