הזרקת פרגניל - איפה ואיך אתן עושות?

הזרקת פרגניל - איפה ואיך אתן עושות?

חזרתי עכשיו מבית החולים בו אני בדרך כלל מבצעת את זריקת הפרגניל על ידי אחות מיון נשים.
היתה לי חוויה מאוד לא נעימה ואפילו קצת משפילה ואני מחפשת פתרונות אחרים במידה וחלילה הטיפול הבא עלינו לטובה יכשל.
אז איך אתן עושות זאת?
תודה.
גיאלרוסה שיושבת על חצי ישבן כי עדין כואב לה

Nashuki

New member
קצת אומץ משתלם...

הייתי צריכה בטיפול האחרון להזריק פרגניל ביום שישי ב 19:00 בערב...יותר תקוע מזה אין!!! אני קונטרול פריק מטבעי ואף אחד לא מתערב לי בהזרקות ובעיניים...חשבתי לעצמי מה עושים. בן הזוג הציע שהוא יעשה את זה והחלטתי להסכים, למרות שבכל הסבבים הקודמים הלכתי למוקד להזרקות תוך שריריות, חיכיתי בתורים ובזבזתי מלא זמן. צפינו בכמה סרטונים ביוטיוב והלכנו על זה...כשזה עבר לא האמנתי איך לא עשינו את זה לפני :) אז אם יש בן/בת זוג ממליצה לנסות...ואם לא...בן אדם אחר קרוב. בהצלחה

GNews78

New member
אני מזריקה לעצמי פרגניל

מצריך קצת גמישות לטובת סיבוב פלג הגוף העליון אבל זה ממש ממש בקטנה. היה לי יותר מסובך לפתוח את האמפולות מאשר להזריק ;) בהצלחה!

londi81

New member
אני גם מזריקה לעצמי זריקות בישבן

עומדת עם הגב למראה, ביד אחת מזרק בשניה פד אלכוהולי, מסובבת את הגוף, מחטאת, ופשוט מכניסה את המחט... כשמזריקים באופן יומיומי, הסימנים הכחולים כבר מסמנים את איזור ההזרקה..
&nbsp

hatalya

New member
הבעל למד מיו טיוב.. אבל לרוב הייתי עושה זאת בקופת חולים

ביקשתי אישור מהרופאה והאחות הייתה מזריקה בלי בעיה. הייתי עם הזריקה הזו עד שבוע 13.. פעמים בשבוע..

תודה לכן! הבעל ישלח לסדנה ביו טיוב

אני מורידה את הכובע בפני אלו שמזריקות לעצמן.
בקושי אני מצליחה להזריק לעצמי בישיבה בבטן, אז בעמידה, מול ראי?
זה יותר מידי בשבילי.
למזלי הבעל חובב מחטים ולא מפחד.
אשלח אותו (הלוואי ולא אצטרך) ללמידה ביו טיוב.
ושאלה-
נניח הוא לא יזרוק טוב.
מה הנזק?
כאב?
התרופה לא תכנס טוב ולא תשפיע?

תודה

בן הזוג כבר הזריק לי לשריר עשרות פעמים...

מקבלים הנחיות בשעות לא שעות.. הלכנו פעם אחת למרפאת אחיות (של הקופה, לא פריון) בה אחות מדהימה הסבירה לבן הזוג איך להזריק. מאז הוא מזריק לי..
&nbsp
זריקות לבטן אני עושה, והאמת כאב לי הרבההה יותר כשהוא הזריק. אבל ליישבן מסובך לי לבד.

למעלה