רגישות בצד שמאל חודשיים לאחר שאיבה?

אלמה113

New member
רגישות בצד שמאל חודשיים לאחר שאיבה?

שלום לכולן,

עברתי שאיבה והחזרה בינואר. נקלטתי, אך לצערי עברתי גרידה לפני כשבוע כי ההריון פסק מלהתפתח.

זה טיפול IVF מספר 3. בשני הטיפולים הקודמים היתה לי רגישות בשחלות במשך יומיים-שלושה אחרי השאיבה, וזה חלף מעצמו. הפעם הרגישות לא חלפה ומלווה אותי כבר חודשיים... מדובר בהרגשת 'צביטה' כזו שבאה והולכת. לא חושבת שמדובר בגירוי יתר שחלתי בגלל הגיל שלי וכמות הביציות הלא-רב. כמו כן, עברתי שני אולטרסאונדים וגם גרידה מאז השאיבה וההחזרה ושיערתי שאם היה משהו חריג, היו עולים על זה., לא? בנתיים זה לא עבר.

איני יודעת בדיוק באיזה איבר מדובר ויכול להיות שזה בכלל לא השחלה השמאלית, אלא משהו אחר שאולי 'נפגע בדרך'? האם בזמן הדקירות יכולים להפגע איברים אחרים? מה זה יכול להיות?

בעוד יומיים אני אבדק ע"י הרופא שלי.
אני קצת מודאגת.

תודה,
א.

shahar3030

New member
גם אני

מרגישה את הצביטה הזו מידי פעם במהלך חודשי הטיפול. שאלתי את הרופא לגבי זה והוא אמר שזה לדעתו לא משהו שקשור לטיפולים כי זה בצד שמאל קצת למעלה.
תעדכני מה הרופא שלך אמר..

אלמה113

New member
לא מצאו שום דבר

שני הרופאים שבדקו אותי ב US לא ראו שום דבר חריג.זה באמת טיפה גבוה ממיקום השחלות וזה רק בצד שמאל. זה בוודאות התחיל אחרי הטיפול האחרון.
הרופא אמר שאם היה מדובר בזיהום, אז זה כאבי תופת שלא יכלתי לסבול. וזה לא. פשוט רגישות שלא עוברת.

אני תוהה מה זה יכול להיות ומתי זה יעבור, אם בכלל. אם יהיה לי עוד מידע, אכתוב.

א.

למעלה