אוקי אז רק שאיבה הפעם, אז מה יהיה אחר כך?

שירלי 666

New member
אוקי אז רק שאיבה הפעם, אז מה יהיה אחר כך?

טוב אז הודיעו לי שאני עוברת רק שאיבה (גירוי יתר) ושההחזרה רק בחודש הבא ...
איך זה עובד? מבחינת תרופות והכל חודש שיש בו רק החזרה?
תודה מראש על כל תשובה שיש לכן :)

או שיעשו לך סבב החזרה טבעי - הרבה מעקבים, זיהויי ביוץ

ואז החזרה,
או שיתנו לך כדורים כלשהם (אסטרופם / פרוגנובה וכדומה) ואז מעקבים, זיהויי זמן מיטבי לביוץ והחזרה.
&nbsp
(בשני המקרים ייתכן ותתבקשי להזריק אוביטרל לפני כן / אוביטרל ודקא / משהו כזה).

13yaya

New member
קודם כל שתהיה שאיבה מוצלחת, עם התאוששות קלה ועוברים מושלמים

בחודש שיש רק החזרה יש שתי אפשרויות:
&nbsp
החזרה על בסיס טבעי - מעקב זקיקים ודם די צמוד מכמה ימים אחרי הוסת כדי לתזמן את ההחזרה, יכול להיות שיתנו אוביטרל בשביל לשלוט בתזמון עוד יותר.
&nbsp
החזרה על בסיס הורמונלי (אם הביוץ שלך לא סדיר, או שהרירית בד"כ דקה או סתם כי אפשר לשלוט הרבה יותר בתזמון של ההחזרה) - תקבלי אסטרוגן (פרוגינובה/אסטרופם) בכדורים מתחילת המחזור, אחרי כמה ימים תתחילי לקבל גם תמיכת פרוגסטרון, בד"כ גם בכדורים וכמה ימים לאחר מכן (כתלות בגיל העוברים) תתבצע ההחזרה, ממשיכים לקחת את הכדורים לפחות עד לבטא ואם היא חיובית, לכמה שבועות נוספים. כאן מעקב דם/אולטרסאונד הרבה פחות צמוד כי הכדורים שולטים בכל התהליך.
&nbsp
אצלי ההחזרות הראשונות היו על בסיס הורמונלי כי הרירית שלי בד"כ קצת קמצנית. אבל בדיעבד, דוקא בהחזרות על טבעי הרירית היתה יפה יותר ונקלטו עוברים (שנפלו בשלב מוקדם אבל עדיין). אז אי אפשר באמת לדעת...
&nbsp

תלתלית20

New member
בהצלחה!!! ואגב...

זה אמנם אינדוידואלי מאוד אבל לדעתי זה עדיף, אחרי שאיבה הגוף מותש ועמוס בהורמונים..ובעיקר כשיש גירוי יתר וזה ממש לא נעים...וגם מסוכן...
כשעושים החזרה של מוקפאים הגוף יותר חזק ומאושש, בדרכ.

נועה312

New member
עונה

אישית הייתי מבקשת להקפיא את העוברים הטובים ביום השני או השלישי ולא לנסות לגדל אותם לבלסטו.
לי היו שלוש החזרות מוקפאים, אחת על בסיס הורמונלי ושתיים על בסיס טבעי ורק באחת מהן לא נכנסתי להריון, בהחזרה הראשונה על בסיס טבעי, בגלל רופא אידיוט (שברחנו ממנו כמובן) שלא היה מסוגל לחשב את יום הביוץ והחזיר לי עוברים ביום הלא נכון לרחם.
בהחזרה על בסיס הורמונלי נותנים אסטרדיול לפני ההחזרה וכשהרירית מספיק עבה מוסיפים פרוגסטרון וזה יום ה״ביוץ״. בהחזרה על בסיס טבעי בדרך כלל לא נותנים תרופות לפני.

למעלה