אשמח לעזרה: 4 סבבים - אפס הפריות

אשמח לעזרה: 4 סבבים - אפס הפריות

אולי מישהי נתקלה/יודעת/מכירה רופא שיוכל לעזור?

סבב ראשון (אורבייטו) - זקיק ריק
סבב שני (אורבייטו) - זקיק ריק
סבבה שלישי חצי טבעי (אורבייטו)- ביצית אחת לא בשלה, אין הפריות
סבב רביעי פרוטוקול "פלייר" (שולמן) - שלושה זקיקים ושלוש ביציות, אפס הפריות (עדיין לא בטוח, אבל כנראה לא היו בשלות).

בת 42, לוקחת דאה ו-Q10 כבר חודשים, fsh נמוך אבל ברור שלא משקף, עושה דיקור. ותוצאות - אין.
נושא התרומה עלה כבר בסבב השני...
יש לי תור לבר-חוה עוד חודש.
הייתי שמחה לדעת אם יש לכן תובנות - לגבי רופאים, פרוטוקולים, ביציות לא בשלות. כל עזרה תתקבל בשמחה ;(

londi81

New member
אין לי ממש דרך לעזור

אבל רציתי להגיד שקראתי וזה נשמע ממש ממש קשה.

תודה

טוליתי

New member

מצטערת על האכזבות הקשות שעברת.
טוב עשית שקבעת תור לבר חוה.
הייתי במצב דומה מאוד לשלך. בר חוה הצליח להוציא ממני הפריות יפות. מקווה שיצליח גם אצלך.
אין תרופת קסם, אבל יש עוד הרבה דברים שלא ניסית: אפשר סבב טבעי, אפשר סטירואידים, אפשר stop protocol, hcg ועוד. בר חוה הוא הכתובת שלך.
תעדכני והלוואי שצהיינה בשורות טובות בקרוב.

לגבי ביציות לא בשלות

שלי תמיד היו לא בשלות ובשני הטיפולים שעברתי, הבשילו אותן בתנאי מעבדה (מטופלת של ד"ר מיכה באום במדיקל סנטר).
הבנתי שדקאפפטיל מעורב עם אוביטרל עוזר בזה אבל לא נוסה עליי. בטיפול השני ד"ר באום אמר לי שבטיפול הבא אזכיר לו. אחרי הצלחה מסחררת בטיפול השני, עוד לא היה שלישי

קיבלתי גם דקא + אוביטרל

לא עבד... ;(
אבל תודה בכל אופן.
אולי עד אפריל אנסה להתייעץ עם באום

hadari31

New member
בר חוה לגמרי הכתובת

גם ממני הצליח להוציא הפריות יפות ובלי יותר מידי סיבוכים.
הוא מקצוען ומעודכן בהכל.

Didi197

New member
בהחלט הייתי מחכה לבר חוה ושומעת את דעתו. בהצלחה

GNews78

New member
עם בר חווה פעמיים נקלט הריון

כשבפרוטוקולים של אחרים כולל אורבייטו (שהיה אכזבה גדולה ביותר גם בגישה וגם ביצירתיות של הפרוטוקול) לא הצליחו להביא תגובה או שהתגובה הניבה ביצית לא בשלה או ביציות שהופרו אך לא נקלט הריון. לגבי מה שאת לוקחת, תמשיכי לקחת (לא בטוחה לגבי הדאה) אבל בר חוה נותן קיו 10 (600 מג ביום), אומגה 3, פרנטל, חומצה פולית, פרוביוטיקה, ל-ארגנין 1000 וגם טסטומקס. לי עזר בנוסף לדיקור ופורמולת צמחים שהמדקרת שלי רקחה גם שיטת אביבה. בהצלחה שיהיה והלוואי שתחזרי עם בשורות משמחות. חג אביב שמח ופורח

אכן

לוקחת קיו 10 600 מג, וחומצה פולית כמובן והיה גם ניסיון של טסטומקס.
מסכימה איתך, לצערי הרב מאוד, לגבי אורבייטו.
והמון תודה!!!

גלי377

New member
גם בפרנטל יש חומצה פולית? לקחת בנפרד < איזה את לוקחת,

וקיו 10 למה זה טוב?

GNews78

New member
לוקחת פרנטל של סולגאר וח.פולית של אלטמן

וכן, יש בפרנטל גם חומצה פולית ובכל זאת לוקחת את שניהם בהנחיית בר חוה. לגבי קיו 10 זה אנזים (CoQ10) שעד כמה שזכור לי קשור לאנרגיה בתא. מכיוון שביצית נחשבת כתא גם כן מצאו במחקר שמינון של 600 מג משפיע גם על ביציות. אני לא בטוחה אם אני מדייקת במידע אבל זה פחות או יותר המהות.. אולי הבנות יודעות לפרט יותר. בכל מקרה אני קונה את הכל חוץ מהאלטמנים בiherbs במחירים הרבה יותר נוחים והמשלוח עד הבית מגיע תוך כמה ימים. אם תרצי מידע נוסף אז בכיף בהצלחה רבה!

כשאתן אומרות "בר חווה" זה גם יכול להיות אחד הרופאים שאיתו?

כי תור אליו הוא רק באוקטובר....

למעלה