אכזבה..מעט הפריות למרות מיון זרע

רחליקו5

New member
אכזבה..מעט הפריות למרות מיון זרע

היי, אתמול עברתי שאיבה הכל היה נראה מאוד אופטימי שאבו 11 ביציות , עשינו מיון זרע והצליחו לאתר 12 זרעונים באיכות מצויינת ועוד 9 באיכות טובה מאוד..
ציפיתי ללפחות 8 הפריות, צלצלו עכשיו לעדכן שיש רק 4 הפריות...
לא מבינה איך זה קרה...בהתחשב בנתונים הללו לא היו אמורים להיות יותר הפריות?
לפני השאיבה קיבלתי דקפפטיל ולא אוביטרל, יודעת שהסיכויי השרשה לאחר דקפפטיל יותר נמוכים ..אמורה להתבצע החזרה ביום חמישי
מה הייתן מציעות לעשות? לבקש להקפיא את כולם ולהחזיר חודש הבא? הרופא הציע להחזיר החודש את הפחות איכותיים...
האם אני יכולה לבקש להקפיא ביום השלישי ולא לנסות לגדל לבלוציסטים? חוששת שלא יהיה מה להקפיא..
תודה לעונות

נועה312

New member
תראי

קודם כל התוצאות של המיון מצוינות.
לגבי מספר ההפריות השאלה היא כמה מה11 ביציות היו בשלות. אם רק 6 מתוך ה11 היו בשלות אז 4 מתוך 6 זה כבר אחוזים יותר יפים. יכול להיות שהפרוטוקול עצמו לא היה טוב לך.
אני לא יודעת איפה ואצל מי את מטופלת אבל ברור שאת יכולה לבקש לא לגדל לבלסטו. אני כל פעם ביקשתי לא לגדל לבלסטו ועכשיו כשהרופא שלנו רצה להפשיר מוקפאים בני יומיים ולגדל אותם ולהחזיר את מי שבאמת טוב, הסכמתי לגדל רק ליום השלישי ולא לגדל לבלסטו.

רחליקו5

New member
אז את בעצם ממליצה להקפיא מהיום השני?

חשבתי שר ביום ההחזרה (יוצא יום שלישי) אבקש להקפיא..את חושבת שעדיף לבקש כבר מחר?

מפעם

New member
דבר ראשון יש מצב שיהיו עוד הפריות עד מחר

בסבב הקודם התקשרו להודיע לי שאין הפריות ולמחרת כשהגעתי לשם היו 3
דבר שני יכול להיות שזה בגלל הדקפטטיל. אני לא יודעת איך הוא עובד כמבייץ אבל האוביטרל מוסיף להבשלת הביציות ויתכן שלא כולן הבשילו כראוי..
איך שלא יהיה ארבע הפריות זה נפלא ואת יכולה לבקש להחזיר מחר ולהקפיא את השאר או להקפיא מחר ולהחזיר ביום 3 או להקפיא את כולם ולהחזיר בחודש הבא.את מחליטה. רק תדאגי שהרופא יעשה מה שאת מבקשת.
שתהיה הקלטות נעימה.

רחליקו5

New member
וואו ממש מעודד! מקווה שגם אצלי יהיו עוד הפריות

זה היה סבב קשוח מבחינה הורמונלית עם המון תופעות לוואי וכן קשוח מבחינה כלכלית בשל המיון זרע היקר כל כך.
לכן מאוכזבת כל כך מהתוצאה

נועה312

New member
אצלנו זה היה אילוץ

השאיבה היתה ברביעי ואסותא ראשון והרופא שלנו לא עובדים בשבת אז היינו חייבים להחזיר ולהקפיא ביום השני. אני דווקא רציתי להחזיר ביום השלישי כי ההריון הראשון שלי (שהסתיים באובדן) היה עם מוקפאים יום שלישי. עכשיו כשהפשרנו את 2 העוברים ראינו הבדלים מטורפים ביניהם, שניהם היו 4 תאים דרגה 1 שהוקפאו יחד והופשרו יחד אבל אחד גדל ביום הנוסף ל8 תאים ונשאר מצוין והשני היה דרדלה לגמרי וגדל בקושי ל5 תאים והעדפנו לזרוק אותו לפח מאשר להסתכן בעוד חוץ רחמי..

למעלה