מחפשת המלצה לרופא פריון בחיפה, דרך מכבי

פוצי28

New member
מחפשת המלצה לרופא פריון בחיפה, דרך מכבי

אשמח גם להמלצות על מכונים לבריאות האישה (החלום שלי זה למצוא מקום שמרכז גם את המעקבי זקיקים, הבדיקות דם, ההשבחות וההזרעות הכל במקום אחד)
תודה רבה!

Musmus14

New member
המלצות מכבי בחיפה

היי!
יש את מרכז הפריון של מכבי בגרנד קניון ויש שם גם מכון לבדיקות והשבחת זרע - מדיס של דינה אמינפור.
אני טופלתי אצל רופא קופה - יוחנן ארליך. הוא עשה לי את כל המעקבים בעצמו, בדיקות דם בקופ"ח ליד הבית והבאת הזרע אחרי ההשבחה למרפאה שלו לא היה סיפור.
הצלחתי בהזרעה שניה והייתה לי הפלה . אחרי עוד שתי הזרעות שלא הצליחו עברנו לIVF והצלחנו. גם טופלנו אצלו.
אני מאד ממליצה עליו. רופא זמין ונגיש עם ה-מ-ו-ן ניסיון. אני אצלו במעקב הריון עכשיו.
בהצלחה!

פוצי28

New member
תודה רבה!

איפה הוא עושה את הפרודצורות של הIVF? שאיבות/החזרות וכו'?

Musmus14

New member
באלישע

את הולכת אליו עם כרטיס של הקופה ומשלמת לאלישע השתתפות עצמית על הפרוצדורה.

פוצי28

New member
את יודעת לומר לי פלוס מינוס עלויות של התהליך?

כמה בערך עולה דרך מכבי סבב של IVF?
כולל התרופות שצריך, השאיבה וההחזרה? מנסה לקבל סדר גודל...

Musmus14

New member
בהנחה שאת לא משלמת לרופא פרטי על מעקב + שאיבה + החזרה

ואת עושה את הכל דרך רופא מכבי (ואין הרבה רופאים שעושים את זה), זה עולה 770 שקל השתתפות עצמית לאלישע. בנוסף יש את עלות התרופות ושם יש מנעד של מחירים שמשתנה לפי סוג התרופות שאת מקבלת והמינונים שאת צריכה.
ככל שהמינון גדול יותר, תקני יותר ותשלמי יותר. אני הגבתי סה"כ טוב וקניתי תרופות על סך כ1000 שקלים. אפשר גם להגיע ליותר.
אם את עושה אצל רופא פרטי, את תשלמי בנוסף גם על הסבב עצמו וזה יכול להגיע גם ל3000 שקל נוספים.
חשבתי אולי לעבור לרופא פרטי לivf, אבל החלטתי לתת הזדמנות לרופא שלי ולא התאכזבתי. תכלס אף רופא לא היה עושה משהו שונה.

פוצי28

New member
כן אני מתכננת ללכת דרך הקופה ולא פרטי

תודה רבה על המידע, עושה לי קצת סדר בבלאגן... אני אפנה לרופא שציינת לקבוע תור.
תודה על העזרה והמשך הריון קליל ונעים :)

13yaya

New member
רופאה נוספת באותו מקום

תמר סוקל ארנון. אמנם הלכתי אליה באופן פרטי ואני בכלל בכללית, אבל אני יודעת שהיא גם מקבלת במכבי בגרנד וגם עושה IVF באלישע.
עברתי לרופא אחר (משנה מקום משנה מזל) אבל יכולה להעיד שהיא מקסימה ומקצועית ומאוד זמינה (לפחות בפרטי, לא יודעת איך היא דרך הקופה).
בהצלחה :)

למעלה