הלומה והמומה ולא בצורה חיובית

GNews78

New member
הלומה והמומה ולא בצורה חיובית

פשוט עוד לא מעכלת.. יחידנית, ממחלקת הרזרבה הנמוכה. לפני חצי שנה עברתי לבר חווה שהציע הזרעה על בסיס טבעי - שני ניסיונות כשביניהם צילום רחם שכשלו. איתי החליט לעבור לivf על בסיס טבעי. מאז שני סבבים. ראשון 3 ביציות נשאבות מוחזר עובר מהמם מסתיים בהריון כימי. עושה גם פיפל ואז סבב שני 3 ביציות שני עוברים דירוג 1 מוחזרים יחד. יש הריון. בטא עולה יפה. ואז אולטרסאונד ראשון דופק מהמם אבל עובר קטן ב 4 ימים מגיל ההריון. היום בדיקת מעקב ואין דופק (שבוע 7+4). ביום ראשון חוגגת יומולדת 40 הכי עצוב שיש. מפחדת מההפלה ומלאה בחששות מגיל 40 והמשמעויות שהוא מביא איתו. בבקשה תגידו שיש לכן סיפור דומה עם המשך משמח.. כל כך עצובה

אוף

סיפור קצת אחר, אבל גם...
ivf ראשון - שאיבה שהניבה 0 עגול.
שני - 4 ביציות שהפכו ל 4 עוברים, 2 הוחזרו - הפכו להיריון שהסתיים ב 8+4 אחרי שפסק הדופק.
שלישי - 4 ביציות, 2 הפריות, ילדונת מהממת אחת..- כבר הגעתי לגיל 41.
גם יחידנית, בנק הזרע.

בקיצור, יש תקווה ....

לגבי ההפלה, אני עברתי גרידה בהרדמה, התהליך היה נסבל, הסבל הפיזי עבר מהר, הנפשי נמשך עוד זמן מה. תני לעצמך להתאבל.

חיבוק גדול

מצטערת נורא ומזמינה אותך

לפורום אובדן הריון פה בתפוז, אם תרצי לשתף ולקרוא. ההלם של אובדן הוא עצום. וכמובן הגיל והטיפולים לא תורמים. אם את רוצה אותנו - אנחנו שם כל הזמן. מחבקת אותך ומקווה שההריון הבא שלך יסתיים בידיים מלאות.

GNews78

New member
תודה רבה. אני אסתכל בו.

כל כך רציתי להמשיך להיות בפורום של הריון לאחר טיפולים לעוד שמונה חודשים :(

GNews78

New member
תודה. זה בהחלט מעורר תקוה. הלוואי שזו תהיה התוצאה בסבב הבא

אין לי סיפור אבל יש לי חיבוק גדול

מקווה שמה שצריך להיגמר ייגמר ללא צלקות גופניות ומעט ככל שאשפר בתחום הנפשי

Didi197

New member
ליבי איתך

הי. גם אני מטופלת שלו, גם חד הורית. עברתי אותו הדבר. יכולה לומר לך שההליך עצמו ממש לא מפחיד ולא כואב, ממש אחרי יום חזרתי לעצמי. אני עברתי גרידה אצלו , ביקשתי שרק הוא יעשה את ההליך והוא עשה אותו מצויין. אני סומכת עליו מאד, המקצועיות היא בראש מעיניו כך שטוב שאת אצלו. נפשית לקח לי זמן לעכל את הדבר , זה החלק היותר מאתגר אבל הזמן עזר לי להתמודד טוב יותר עם האובדן. יש פורום מקביל לזה , אובדן היריון תכנסי לשם . שלא תדעי עוד צער , שולחת לך הרבה כוחות ואנרגיות חיוביות

GNews78

New member
תודה רבה!

מקווה ששני התהליכים יעברו בשלום הגופני והנפשי ושלאחרי יהיה סבב מנצח. כרגע עוד מרגישה תשושה. מחכה כבר להיות אחרי זה..

spirt20

New member
שולחת חיבוק בקרוב תחבקי ילד

אלוף איתי ואכן במקרה של רזרבות נמוכות עדיף סבב טבעי וזה שהיו ההריונות אומר שבקרוב יגיע התקין. בינתיים הייתי מנסה להוסיף קלקסן

GNews78

New member
תודה טוליתי וגם שתי שאלות נוספות

איתי מציע להמשיך באותו אופן מייד לאחר שנסיים את סיפור ההריון הנוכחי ובאופן שהפתיע אותי הוא עוד אופטימי.. חושב שהעובדה שעשינו שני נסיונות על בסיס טבעי ובשניהם הושג הריון כאשר האחרון גם התפתח, זו התקדמות ומקווה שנמשיך וגם נעבור את מחסום הגיל.
שאלתי גם על תרומת ביצית והוא חושב שזה עוד מוקדם.
כרגע בהמתנה דרוכה שההפלה תתרחש. מאד מקווה שבאופן טבעי. זה מעלה אצלי שתי שאלות ואשמח אם תוכלי לענות לי במידה ואת יודעת:
1. כמה זמן לאחר הפסקת התמיכה יכולה להתרחש הפלה?
2. שומעת על הרבה נשים שהעדיפו לדלג על הציטוטק ועברו ישר לגרידה. מה הסיבה? לא עדיף להימנע דווקא מהתערבות חיצונית?
תודה על ההתייחסות ועל הפורום הזה שאתן מנהלות ברגישות רבה!
יום האישה שמח לכולנו

מנסה לענות על השאלה השניה מנסיוני

הפלה עם ציטוטק היא הפלה שידוע איך היא מתחילה, אבל אין לדעת איך היא תמשיך ואיך היא תסתיים.
היתה לי הפלה מצויינת עם ציטוטק: 2 מנות, דימום בעוצמה של וסת חזקה, כאבים מינוריים ורחם נקי.
היתה לי הפלה נוראית עם ציטוטק: מנה אחת, דימום מטורף שהוביל לאשפוז, כאב בעוצמה של צירים, שארית עם זרימה (שארית שמחוברת לדופן הרחם עם כלי דם פעילים) ובסוף גרידה להוצאת השארית.
היו לי גם 2 גרידות שאחריהן היו שאריות, כך שאת עניין השארית אני מייחסת יותר לגוף שלי מאשר למיומנות הרופאים או יעילות הציטוטק.

משתתפת בצערך ומקווה שהסבב הבא יוביל לידיים מלאות.

טוליתי

New member
יש סיבות טובות לאופטימיות...

1. אי אפשר לדעת. הדבר משתנה מאישה לאישה ומהריון להריון.
2. עניין של גישה. יכולה לספר לך רק על עצמי. הייתי בהריון החמישי שלי, כשהתרחשה הםסקת דופק אצל העוברית המסכנה שלי, ולא יכולתי לשאת את העובדה שאני מהלכת עם עוברית מתה בבטן
. בנוסף, יש לי אנדומטריוזיס, וחששתי מהדימומים של הציטוטק.
&nbsp
תודה רבה על הפרגון. נעים לדעת.

spirt20

New member
טוליתי לא ידעתי שגם לך יש אנדו

שנים אנחנו פה בקבוצה הזאת ולא ידעתי/ זכרתי שאת אחותי למחלת האנדומטריוזיס .

מנסה לענות וקצת לעודד

עברתי שתי גרידות סביב גיל 40 עקב הפסקת דופק בעובר, בשבוע 9 (בשני המקרים היה דופק ופסק).
ניסיתי בפעם הראשונה ציטוטק ולמעט קצת כאבי בטן לא יצא כלום. לכן קבעתי תור לגרידה אשר עברה ממש בקלות (החלק הפיסי. הנפשי זה כבר סיפור אחר).
מיד אחרי הגרידה הריתי שוב ושוב פסק הדופק. הפעם הלכתי ישירות לגרידה.
אחרי הגרידה השניה עשיתי הפסקה של חודשיים לבדיקות, ומיד לאחריהן נכנסתי להריון מלא ותקין.
מאחלת שיעבור בקלות כמה שאפשר בכל דרך שתבחרי.

למעלה