רגעים בחיים

מתרגשת38

New member
רגעים בחיים

הרגע הזה ששתי אחיותי בהריון ומתקשרות לבשר לי .....אני שמחה מאוד מאוד .כמה חיכנו לבשורה הזאת סוף זה קורה . ואז באותה נשימה אחותי "יש לי הרגשה שזה יקרה גם אצלח בקרוב "....אני לא צריכה ניחומים שמחה בשמחתך מכל הלב ולי זה יקרה כשזה יקרה וגם אם לא זה בסדר הכל בסדר עם או בלי עוד ילד וגם אם לא יהיה עוד אחד ישנם תמיד עוד אפשריות ככה החלטתי ומאז שהחלטתי אני מרגישה שזה שומר עליי מגן עליי ונותן לי שקט יש מוקפאים ואתם ננצח או שלא .

הודיה2304

New member
ואו כל כך מזדהה איתך...

גם גיסתי בישרה שבוע שעבר ואמרה לי את אותם המילים...

PAND76

New member
זו גישה טובה. אני משתדלת לדבוק בה. רוב הזמן, זה עובד

אתמול גיליתי, שאחת מהדודניות של אישי, הפכה סבתא. דודה ודודתה, שהם חמי וחמותי, מבוגרים ממנה בהרבה ועוד לא זכו. גיסתי מתחבטת עם רעיון האימהות (כך לפחות היא טוענת) ואנחנו מוכנים כבר שנים, עוד מלפני שהכרנו.
בכל זאת, זה לא בא. גם מהצד שלי אין בכלל נכדים. לפעמים זה ממש עצוב.

אז אני נצמדת לכל דבר שעושה לי טוב. אם זה להציף את עצמי במטלות בית, להשקיע בטיפוח עצמי, להתעמל, לבלות עם הבעל. גיליתי שגם הביקורים במקווה עושים לי טוב. וכמובן, גם הפורום הזה. אני לא יודעת מה יהיה, אבל משתדלת לא לחשוב על זה. ומתפללת עבור כולן כאן

מתרגשת38

New member
הי

אני מאמינה שבסוף באיזה שהיא צורה ודרך זה יבוא כל הכבוד גאה בך

נובמבר6

New member
מבינה לליבך

אחותי ילדה לפני חודש בגיל 41 ואני מאושרת בשבילה.
חברה טובה נכנסה להריון וסיפרה לי רק בשבוע מתקדם כי לא היה לה נעים ממני. פעגה בי אנושות עם האמרה הזו.גרמה לי להרגיש ככ מסכנה.
עוד חברה טובה טובה נכנסה להריון ואמרה לי לפני שבועיים :'עכשיו את חייבת להיות .שנהיה יחד בחופשת לידה.'
באותו הרגע חשבתי לעצמי שלא יכול להיות שבחורה ככ אינטילגנטית אומרת לי כזה משפט.

מתרגשת38

New member
אמממ

אני לא חושבת שזה מכוונה רעה לפעמיים אומרים כי אומרים כי ככה זה מתבקש מי שלא נמצאת במקום הזה שלנו לא מבינה כמה זה משפיע אך תתני לזה להשפיע עלייך אני מאחלת שתיהיה בחופשת לידה איתה או בלעדיה

אחותי הקטנה התחתנה שנה שעברה בערך חודש אחרי שחזרנו לטיפולים

אם היא תכנס להריון לפני אני לא יודעת מה אני עושה לה!

למעלה