למי יש ניסיון עם זריקת פרונטוגסט!???? פליז, מתחננת השמיעו קו

הודיה2304

New member
למי יש ניסיון עם זריקת פרונטוגסט!???? פליז, מתחננת השמיעו קו

רוצה לדעת מהן תופעות הלוואי שיכולות להיות לזריקה הזו???? אעזבו תטוסיק שלי שאני לא יכולה ללכת לעמוד, לשכב וכו... הגוף, השתגעתי!!! לא יודעת מה קורה לי..בחילות באות והולכות, אתמול (יום 7 של החזרה) התחילו כאבי בטן תחתונה בדיוק באמצע ומאז לא נגמר אצין גם שהבטן התנפחה, זה נורמלי?

יעל326

New member
מנסה לענות

אני מזריקה כבר חודשיים כל יום בטוסיק. זריקות אכזריות, כואבות. מבחינת תופעות לוואי אני לא הרגשתי משהו יוצא דופן, אולי קצת עייפות וקצת נפיחות בבטן. זה נראה לי נורמלי- מדובר בתמיכה מאוד חזקה, הרבה יותר מנרות.
לא היו לי בחילות.
אם את חוששת תעשי אולי בדיקת דם תבדקי מה הרמת פרוגסטרון שלך.

הודיה2304

New member
לא לא בלחץ מהרמה שלו...

פשוט לא מצאתי בשווווום מקום פירוט של תופעות לוואי אפשריות... סבב קודם לקחתי דופסטון במקום הזריקה, ולא היה לי ככה.. אז אני מניחה שהזריקה עם חומר יותר קשה לעיכול לחלקנו... הלוואי שלא לחינם אני סובלת ככה

יעל326

New member
אכן זריקה קשה

אבל היא באמת אפקטיבית. אם זה מעודד אני יכולה להגיד לך שבפעם הראשונה נקלטתי שלקחתי אותה כתמיכה ואני בעצם ממשיכה איתה כרגע.
שווה את השטפי דם, הכחולים וכל צבעי הקשת על הישבן.

הודיה2304

New member
אין לי שום ספק בכך

החזרת 3 או של 5 ימים? ואני מניחה שחיכית לבדיקת בטא כמו ילדה טובה?

יעל326

New member
החזרה כפולה

גם יום 3 גם יום 5. כל ההחזרות הקודמות לפני זה היו בודד של יום 5 ולא נקלט.
אז החלטתי לנסות קצת אחרת.
ועשיתי בדיקה ביתית יום לפני הבטא שיצאה עם פס חלש מאוד, אז הייתה אופטימיות זהירה.
בגלל שאין לי שום תופעות הייתי בטוחה גם שזה לא הצליח ולא התחשק לי להגיע לבטא עם תקוות שווא אז אמרתי תעשי בבית שתראי שלילי ורק תלכי לסגור טיפול עם הבטא.
מודה לאל שיצא אחרת :)

זה קשוח!

נוצרה על ידי השטן ומיוצרת בגיהנום אבל עושה פרוגסטרון שאין דברים כאלה ��נפיחות זאת תופעה מוכרת של פרוגסטרון גבוה .לגבי בחילות-תופעה שאצלי אני יודעת לשייך דווקא אסטרדיול גבוה. ככל שהערך שלו עולה לי בא יותר למות מהגועל בגרון ובבטן.

הודיה אצלי בדיוק אותו דבר

למעלה