איזו מתנה

מתרגשת38

New member
איזו מתנה

לא מספיק שזה מחוץ לרחם עוד יש את בעיית היום הולדת בדיוק מחר אהיה בת 38 עם עובר מת מחוץ לרחם לא מפסיקה לבכות ועצבנית בטרוף מסכן החצי חוטף הכל אין מה לחגוג הגוף המקולקל שלי והנפש לא רוצים לשמוח

PAND76

New member
אוי מתוקה, כל כך צר לי עבורכם.

מה אאחל לך? שקודם כל תחלימי בגוף ובנפש מההריון הזה. שתקחי לך את הזמן לנוח ולצבור אנרגיות. שתחזרי למסע הקשה הזה בכוחות מחודשים. שתחבקי את בעלך חזק חזק היום ומחר ובכל יום מעכשיו, כי הוא שם בשבילך ואתם יחד בקושי ובכאב וגם באושר.

בוכה אתך. מחבקת אותך חזק חזק מכאן ומתפללת עבורך.

PAND76

New member
בידיים מלאות בע"ה במהרה

וכן, הם עוברים. אוף, אוף, אוף. אאחל לכם שתמצאו את הכוחות לחזק את הזוגיות ביניכם ולצמוח ממנה יחד. רק טוב וברכות מעכשיו.

Didi197

New member
משתתפת בצערך

הדבר היחידי שאוכל לומר הוא שליבי איתך. הגוף לא אשם , אנחנו לא אשמות . אין לנו שליטה על המצב ולעתים מה שנותר הוא להתאבל על המצב ולעכל את הכאב העצום שהוא מביא איתו. מקווה שהזמן והטיפולים הבאים יביאו לך נחמה.

haych

New member
מקווה שמצבך הפיזי והנפשי ישתפר במהרה

ושהשנה הזאת תביא איתה רק דברים טובים.

מצטערת מאוד

מאחלת לך שהחלק הפיזי יהיה מאחוריך מהר, והריון תקין במהרה שיסתיים בידיים מלאות עוד לפני יומולדת 39.
ועוד

מתרגשת38

New member
יום שכזה

אתמול היה יום קשה העינים עייפות מבכי שלא נגמר כמה דמעות אך היום החלטתי לקום ליום חדש חייבת לאסוף את עצמי כי כשהריון הלא מוצלח הזה יסתיים אני חוזרת למלחמה והפעם אני מקווה שאנצח כי שלא יתבלבלו במלחמה הזאת אנחנו מנצחות כי אי אפשר אחרת

את לביאה והתגובה הזו פשוט מלאת השראה וכוח!!

ברור זו מלחמה שרק אנחנו מנצחות בה, כי להיות מטופלת פוריות זה להילחם כל יום על הדבר הכי חשוב בחיים, ואין בכלל אפשרות שאנחנו לא ננצח

&nbsp

hatalya

New member
אוף איזה קשה זה..

מדהים כמה מהר העיניים שלי מתמלאות דמעות מסיפורים כאלו.. תתחזקי ותתגברי. יהיה בסדר בעזרת השם!

שחר רו1

New member
מאחלת שיעבור מהר

ושיגיע היום שתחבקי את התינוק שלך וכל זה יהיה היסטוריה

למעלה