עבודה אחרי שאיבה ואחרי החזרה

נובמבר6

New member
עבודה אחרי שאיבה ואחרי החזרה

שאלה שמסקרנת אותי
1.אתן הולכות לעבודה יום אחרי שאיבה? הלכתי וסבלתי מכאבים וחשבתי לעצמי שאולי היה טוב לנוח ..מצד שני לא רוצה לקחת עוד חופשי מחלה כשההחזרה לפני..
2.אתן הולכות לעבודה יום אחרי החזרה? כאן דווקא לא הלכתי כי חשבתי שמנוחה תסייע להשרשה..העבודה שלי אינטנסיבית..מצד שני ההשרשה מתרחשת כמה ימים אחרי ההחזרה...

כן וכן

למרות שאחרי שאיבה אני מצטערת שהלכתי. היה לי כואב בטירוף.
מותר גם לנוח :) כמובן גם הכל תלוי במצב האישי מול העבודה וכו'
יש אגב 40 שעות שמותר לך לקחת על חשבון טיפולים ולא על חשבון ימי מחלה (אם אינני טועה)

לא וכן

אחרי השאיבה לא היה בא בחשבון. אני לא יודעת למה אבל במשך ארבעה ימים רציתי לישון. לא כאב לי ולא כלום, פשוט לא הצלחתי להחזיק את העיניים פקוחות. היא הייתה ביום חמישי ועד יום ראשון עדיין לא חזרתי לעצמי (וחוץ מזה שהייתי החזרה אז היה לי תירוץ).
יום אחרי ההחזרה הלכתי כרגיל.

haych

New member
לא וכן

בינתיים עשיתי רק שאיבה אחת והיא נפלה על יום חמישי, אבל היו לי כאבים חזקים למחרת והיה לי קשה ללכת אז ברור לי שאם זה היה יום עבודה הייתי נשארת בבית.
יום אחרי ההחזרה הלכתי כרגיל, ואפילו היו לי יסורי מצפון שלא הלכתי לעבודה מיד אחריה.
אני לא חושבת שהמנוחה הזאת היא קריטית להשרשה (כל עוד את לא עובדת במשהו פיזי במיוחד), מצד שני, לא נקלטתי אז אין לסמוך על דעתי

היא321

New member
תלוי בעבודה

אצלי היו בעבודה קטעים שדרשו קצת פעילות פיזית. בדרך כלל לקחתי חופש אחרי שאיבה. יום השאיבה ועוד יום. אחרי החזרה לא תמיד.
עבודה משרדית בישיבה תלוי איך מרגישים.

PAND76

New member
בשאיבה הלכתי רגיל למחרת.

כי לא היו לי תופעות לוואי מיוחדות. בהחזרה, נשארתי אותו יום בבית ולמחרת הלכתי לעבודה. לא נקלטתי בכל 5 ההחזרות. חושבת להישאר בפעם הבאה שתהיה בע"ה יומיים בבית, רק בשביל הפסיכולוגיה.

אחרי שאיבה

היו גם סבבים שהלכתי מהשאיבה לעבודה (תחבורה ציבורית או מישהו שמסיע).
אבל בדרך כלל לא כואב לי...
ואם כבר עדיף יום חופש רגיל מאשר שארית יום לאחר שאיבה

למעלה