שלילי מספר חמש.

PAND76

New member
שלילי מספר חמש.

העובר תמיד מהמם, הרירית תמיד טובה.
אבל לפעמים חמסה זה לא כל כך מזל.
העיניים בקושי נפתחות אחרי בכי של יומיים. פוחדת פחד מוות מהפגישה עם הרופא היום, אפילו שהוא מקבל ממני כסף והרבה.
אימא וחמה שרות על תרומת ביצית. לא רוצה, לא רוצה, לא רוצה.

כל היכולה לעודד - תתקבל בחיבוק. ולכל מי שקראה עד כאן - חיבוק גם כן.

הודיה2304

New member
מה שצריך לעשות כדי לזכות לחבק תינוק משלך תעשי

5 שלילי זה כבר כבוד אחותי.. מאמוש קחי את עצמך בידיים ותעשי כל מה שצריך בשביל לקבל חיובי!!! מאחלת לך שלא משנה מה יהיה הסבב הבא יצליח!!! מחבקת חזק, ושולחת את הכוחות האחורנים שנשארו לי לעצמי!!!

PAND76

New member
מחבקת אותך חזק חזרה ושולחת כוחות

מקווה שלא אכפת לך לקבל אנרגיות ממני. בידיים מלאות לך בהקדם, בע"ה.

a morph

New member
חיבוק עננננננק

לא מכירה את הרקע לטיפולים שלך, אבל לאמא ולחמה את יכולה להגיד בבטחון שחמישה שליליים זה כלום במונחי טיפולי פוריות. אמנם כלום כואב, אבל באמת כלום.
ואמן שהניסיון השישי יהיה המנצח.

PAND76

New member
תודה. גם לך ממני. לא מובן לי מאליו העידוד שלי.

מקווה שחמישה שליליים זה כלום, גם בגילי המופלג (41). אוף.

תלתלית20

New member
חיבוק גדול!!!

ושאלה, למיטב הבנתי איכות העוברים היא בעיקר לפי איכות הביציות..אם את אומרת שהעוברים שאת מחזירה תמיד מהממים אז זה אומר שהביציות טובות לא? אז למה תרומת ביצית?
או שאני טועה?

PAND76

New member
אין כל הרבה ביציות בגלל הגיל. מקסימום שתיים לסבב.

רוב הזמן - אחת. וקרה פעם אחת שהן לא היו טובות. הרבה רופאים רואים רק את מבחן התוצאה - הריון. גם אימא שלי וחותנתי ככה. תרומה מקצרת תהליכים להשיג את זה. אבל מנטלית, עדיין קשה לנו עם זה ולא שלמים עם הרעיון.

עדיין נזכרת בצחוק המתגלגל של הרופא מקופת חולים, כשהעזתי למחות אחרי שהודיע לי אחרי כולה שני סבבים וחצי שנה של טיפול, שאבוד לי.

למה תרומת ביצית?

הביציות שלך לא טובות? בדו"ח ההפריות אמורה להיות סיבה אם זה המצב.

קודם כל אני מאמינה גדולה מאד ברפואה משלימה ויש את אייל פוליטי שההתמחות שלו היא באישה.
שנית, למה שלא תלכו לבדוק את הזרע יותר בדקדוק? יש לא מעט לא מוסברים שהלכו לאבחון זרע מקיף וראו שהבעיה היא בכלל בזרע. לא הייתי הולכת על תרומת ביצית לפני שהייתי בוחנת את האופציה הזו.

אמנם אני ממחלקת הזרע אבל יכולות להיות שם בעיות נסתרות למרות שבאופן גלוי הכל נראה בסדר.

PAND76

New member
יש לנו בעיה במחלקת הזרע. בגלל זה התחלנו IVF

אבל הזרע שלנו מפרה את הביצית גם בלי איקסי, אחרי שעושים מיקרומניפולציה. אז את זה פתרנו. גם קריוטיפ וכרומוזום Y - בדיקות שעשינו - יצאו תקינות.
הביציות רוב הזמן טובות, גם אם לא רבות.
תודה רבה על תגובתך ועל ההמלצות. חיבוק וידיים מלאות לך במהרה.

צילה מנסה...

בוקר טוב יקירה
אני לא בטוחה שזה בכלל מעודד אבל חמישה שליליים זה כמדומני בתחום הסביר מבחינת הסטטיסטיקה של סיכויי ההצלחה. מאחורי כמדומני פי 4 ואני עדיין לא בייאוש מוחלט.
לגבי ת.ביצית- אני לא בטוחה שיש קשר בין מספר השליליים לבין מעבר לתרומת ביצית. בבחינת יש מי שלא מתאים בכלל לנסות עם הסל הטבעי שלה ותומלץ לתרומה ויש מי שתצליח איתן וזה רק עניין של למצוא את האחת...
ראש למעלה בבקשה
בכי עושה כאב ראש !
&nbsp

PAND76

New member
תודה צילה. אין עלייך. חיבוק גדול ואיחולים לידיים מלאות לך

וכמובן גם לחצי. אני יודעת ומאמינה כמוך. הבעיה ששרים לי מסביב, וקשה מאוד לשמור על אופטימיות וכוחות ככה. יש לי המון מה ללמוד ממך.

haych

New member
חיבוק גדול

כ"כ קיוויתי בשבילך שהסימפטומים שהרגשת הם תסמיני הריון :(
אין לי מה לומר ואיך לעודד. רק להיות איתך בכאבך.
כל עוד יש לך אנרגיות להמשיך - תסנני רעשי רקע. הייתי מציעה לך לשתף את המשפחה כמה שפחות. הכוונות של כולם טובות, אבל את לא צריכה אנשים שיורידו אותך.

אולי כדאי שוב לעבור רופא? או לפחות לקבל חוות דעת נוספת? אני מבינה שהיית אצל רופא שלא נתן לך תקווה ועברת לרופא אחר, אולי תמצאי רופא נוסף שמאמין בך ושיהיו לו דרכים יצירתיות שעוד לא ניסיתם.

PAND76

New member
תודה דרלינג. חיבוק ענק גם לך.

זה הרופא השלישי שלנו, והוא לרוב אופטימי וחביב, גם כשהוא מטפטף חלופות שלא נראות לנו עדיין. לגבי יצירתיות - אשאל אותו.

רוב הזמן המשפוחה שלנו היו בס"דר. היציאות באין כניסה זה רק לאחרונה. רוב הזמן גם יש לי אנרגיות סבירות להמשיך - אבל כשאני משתפת שלא הלך, לא בא לי לשמוע על תרומת ביצית כי "הטיפולים שאת עוברת קשים ומתישים". לכי תסבירי שזה לא פתרון קסם ושמנטלית זה לא כמו לקבל עירוי דם.

תודה שוב ובידיים מלאות לך ASAP.

מור 811

New member
יקרה שולחת לך
ענק! ונקודה נוספת למחשבה..

קודם כל תקשיבי אך ורק לעצמך, את יודעת הכי טוב מה נכון בשבילך!
לגבי העניין של תרומת הביצית - השאלה היא עד איזה גיל תוכלי להחזיק הריון תקין ושלא חלילה תזדקקי לפונדקאית ?
אני לא ממש מבינה את העניין מבחינה פיזיולוגית אבל לדעתי שווה להתייעץ בנושא שלא חלילה יקרה מצב שאת מבזבזת זמן בטיפולים נוספים ואז גם לא תוכלי להחזיק הריון שלך מתרומת ביצית ואז זה יותר מסובך. מה שלא יהיה - מאחלת ב-ה-צ-ל-ח-ה

PAND76

New member
תודה לך מור! חיבוק בחזרה!

אני גם תוהה לגבי מה שכתבת. הבפנוכו שלי סביר לפי הבדיקות (אמנם שרירני, אבל הרופאים לא מוצאים עמו בעיה וחוץ מצילום רחם לא ביקשו שאעבור שום בדיקה). אני כמובן אחפור שוב בנושא. וכידוע לך, נשים הרות בגילאים ממש מבוגרים מתרומה. זה כמובן לא אידיאל, אבל זה קורה עם תמיכה טובה.

לכן אני לא כ"כ ממהרת בכיוון. שלא תבינו לא נכון. איני פוסלת אף אחת שהולכת על זה. יש לי חברה מהטיפולים בת 46 שהרתה מתרומה כמעט מיד כשפנתה אליה וכשהיא בישרה לי שנקלטה, בכיתי מאושר עבורה. אבל אני וגם הבעלול בתהליך עם הרעיון ולא פייר ללכת עליו בלי שאנחנו שלמים, ורק כדי שכולם ישתקו.

PAND76

New member
תודה לכולכן על התגובות. אתן מקסימות וכולכן בתפילותיי

שתחזיקו כולכן בונבונים ASAP.

השואלת14

New member
תגובה

לא יכולה לקרוא כרגע את מה שכתבו לך לכן סליחה אם
אחזור על השאלות..

אם העוברים שמוחזרים לך כ"כ יפים למה לרוץ לתרומת ביצית??
כמה עוברים מוחזרים לך כל פעם?

PAND76

New member
החזירו לי

ארבע פעמים אחד בכל פעם. ובפעם הנותרת, שניים. היו סבבים שלא הניבו כלום, הייתה שאיבה אחת שהניבה ביציות חסרות זונה פוליצודה.

אני גם לא מבינה למה לרוץ לתרומה. חבל שלא הבנתי קודם שרופאים של קופ"ח ונשים שנושקות ל 40, זה לא שידעך טוב. ישר לרפואה פרטית, בלי לראות בעיניים.

תודה על תגובתך. מאחלת לך ידיים מלאות בהקדם.

השואלת14

New member
אוי לי מהכללות....

יקירה, אני התחלתי את הטיפול רק בגיל 39 וכבר ב- IVF הראשון נקלטתי!
עברתי הפלה בשבוע 10 אבל זה כמובן כבר לא קשור.
אח"כ הריתי וילדתי בגיל 42 והיום בגיל 44 שוב בהריון!
אז צריך להיזהר כפי שכבר הבנת מלהקשיב לכל עצה...

אבל ויש אבל גדול:
אצלי הסבבים היו מאד פורים, בממוצע 6 ובאחד לפני האחרון 17 (אבל זה כמובן בא ע"ח האיכות....). מה שחשוב לי לומר לך שלא ברור לי מדוע החזירו לך כל פעם רק אחד
בגיל הזה לא רק שהסיכוי שייקלטו יותר משניים מזערי, קיים אך מזערי אלא שזה ממש לבזבז למטופלת את הזמן ולגרום לה לקחת עוד ועוד הורמונים!

אני מעולם לא החזרתי יותר משניים ושני הסבבים המנצחים עד היום היו בכלל החזרות כפולות, כלומר 2 ביום 2 ועוד אחד ביום 5.
אני החלטתי שאני לא מבזבזת זמן ויגידו מה שיגידו מסביב וצדקתי

למעלה