שאיבה ללא ביציות...

דידו34

New member
שאיבה ללא ביציות...

היתה לי השבוע שאיבה כושלת, כזו שאף פעם לא היתה ורציתי להתייעץ אתכן:
כל הסבב היה מוזר...בבדיקות היה זקיק אחד בלבד, בפרוטוקול זהה בשאיבה הקודמת, לפני כמה חודשים, יצאו 5 ביציות (הספיקו לשתי החזרות בראשונה בטא שלילית ובשניה כנראה כימי)
בשאיבה לפניה יצאו 3 ביציות זה היה לפני שנתיים ומכיוון שהיתה מוצלחת ויש לי תינוקת מזו, אז הרופא והפרוטוקול לא השתנו.
חשוב לציין אני מזריקה כמות נכבדת של הורמונים, 3 פרגובריס ועוד...
בדרכ במעקבים אצלי רואים כמה זקיקים שמתפתחים בכל מיני גדלים כולל קטנים... הפעם,בסבב הכושל לא התפתחו בכלל. לאורך כל הבדיקות בסבב ראו זקיק אחד בלבד. כאילו זה מחזור טבעי. ובסוף בשאיבה לא היו זקיקים!
מהניסיון שלכן, האם הרופא יכל היה לצפות את הכישלון כשראו במעקבים שיש רק זקיק אחד ובהשוואה לעבר ולחשוב אם כדאי להכנס בכלל לשאיבה?
האם זה משהו שקורה לגוף שלא מגיב בכלל כך פתאום? הסבב הזה היה אחרי חודש הפסקה...
האם נכון לנסות את הפרוטוקול הזה שוב כי כן יש הצלחה איתו, או לשנות ולחפש משהו מוצלח יותר?
תודה לכן

מהנסיון שלי...

אני בפרוטוקול של ביוץ טבעי, כך שתמיד מוצאים לי ביצית אחת.
בסבב הקודם היה לי גם סבב הזוי. במשך כל המעקב הזקיק שיחק מחבואים והופיע כל פעם בצד אחר.
רמות גבוהות של LHגרמו לרופא שלי להחליט על שאיבה מוקדמת.
ההסבר שלו (שניתן לאחר השאיבה הכושלת) היה שההורמון הורס את הביצית ולכן ניסה להציל אותה.
כך או כך זה היה סבב דיכאון כי לא מצאו שום ביצית.
אני מבינה לליבך ואת העוגמת נפש הגדולה.
כן אוכל לספר שבדיעבד מצאו תת פעילות של בלוטת התריס (היה לי ערך של כ-14).
שלושה חודשים של כדורים והבלוטה חזרה לעצמה וגם הביציות.
בקיצר, ממליצה על בדיקת בלוטת התריס.
גם אם בדקת לפני חודש.
אצלי הכל היה תקין ופתאום היא התחרפנה.

טוליתי

New member
אוי לא)-:

כל כך מצטערת. בעיניי, מצב כזה גרוע משלילי.
אם הרופא היה יכול להציע לך לא להישאב- ברור. אם זה נכון להציע- בחכמה שבדיעבד - כן...אבל חכמה שבדיעבד אינה חכמה. למצוא אשמים להקל על תחושת חוסר , אך לא באמת לעזור לך.
אישית, אני מאמינה בביצית גם כשהיא יחידה. כך הגיע בני לעולם. את לא באמת יודעת מה היה קורה בחודש הבא לו הסבב היה מתבטל...ואולי גם בחודש הבא תהיה רק ביצית אחת...התוותרי עליה?!
שולחת חיבוק גדול ומאחלת לך הצלחה בטיפול הבא.

דידו34

New member
נכון...

מסכימה שזה יותר קשה משלילי. התקווה והחלום מתנפצים ברגע.
ואני כזו משימתית ולוגית מנסה לנתח ולחשוב מה אפשר לשפר ולהפיק. מבינה שכאן לא היה משהו קונקרטי.
תודה על המילים,
אמן וטיפול הבא המנצח.
דרך אגב מישהי יודעת אם צריך עכשיו זמן המתנה...?

למעלה