חישוב כמות טיפולים בלאומית

חישוב כמות טיפולים בלאומית

בקופת חולים לאומית משום מה ספרו יחד את כל הטיפולים שלי, ל- 2 ילדים ראשונים ולילד שלישי שמנסה עכשו, ציבורי ופרטי יחד, והודיעו לי שלא מגיע לי יותר במסגרת פרטית (הגעתי בסה"כ ל-12) אוכל לעשות זאת רק בציבורי.
מישהי נתקלה בדבר כזה? ההגדרה שלהם באתר מאוד לא ברורה... לא רואה היגיון לספור טיפולים במסגרת ציבורית יחד עם טיפולים בפרטי, לצורך הגבלת טיפולים בפרטי... גם ספירת טיפולים יחד לכל הילדים נראה לי מוזר...

טוליתי

New member
לפני כמעט עשור נאמר

בלאומית כי סך כל הטיפולים בפרטי הוא 12. בהנחה שאין שינוי במדיניות, אכן הבנת נכון, הם סופרים את סך כל הטיפולים שעברת.
הפתרון - לעבור לקופה שנותנת 5-6 טיפולים בשנה.

טוליתי

New member
לצערנו, היום התנאים למטופלות פוריות לא

בולטים לטובה בשום קופה.
כללית היא קופת חולים סבירה. את מאוחדת לא מכירה מניסיון אישי, אבל הבנתי מהגולשות שיש בעיית זמינות של רופאים.

טוליתי

New member
יותר קל לי לומר לך למי לא לעבור

מכבי.
הכי אכזריים למטופלות פוריות, גם מהניסיון שלי באופן אישי, וגם מניסיון של גולשות.

Musmus14

New member
אני דווקא מרוצה מאד ממכבי

אבל כל מקרה לגופו.. יש הבדל בין בחורה בת 30 עם בעיה לא ידועה לבין מקרים אחרים.. אז אי אפשר להגיד באופן גורף.
אני מאד מרוצה מזמינות הרופאים שעובדים עם הקופה, המגוון והשירותים השונים.
גם בהריון.

טוליתי

New member
אין לי מושג כמה זמן את מטופלת פוריות, אך בראיה של עשור,

הם הרעו את הזכאויות של מטופלות פוריות.
&nbsp
לפני כמעט עשור, הייתה קבוצה גדולה בפורום של עשרות גולשות, שעברו למכבי, כי הן נתנו את התנאים הטובים ביותר למטופלות. התקרופה הזו לא רק שנגמרה, אלא הפכה לגרועה יותר בהשוואה לקופות אחרות.
&nbsp
יכולה לתת לך מספר דוגמאות כלליות, ולא ספציפית אליי:
1. מספר טיפולי IVF לשנה ירד.
2. ההשתתפות העצמית עלתה במאות אחוזים! (מעשרות ש"ח לטופס 17 לשאיבה והחזרה באסותא, למאות ש"ח).
3. מניעת אישורי קופה למטופלות ותיקות עוד לפני גזירות גרמן, שהן גזירות הפוגעות בתקנה כי הקופות מאשרות טיפולים לילד ראשון ושני.
&nbsp
ואני יכולה להמשיך ולתת דוגמאות נוספות, לצערי
, אך קצרה היריעה מלספר.
&nbsp
ולגבי הערתך: "כל מקרה לגופו" ו"לאישה בת 30 עם בעיה לא ידועה.." - מערכת בריאות טובה לא נמדדת ביכולת שלה לתת מענה למקרים פשוטים וקלים, כי את זה כל קופה אמורה לעשות...מערכת בריאות נמדדת ביכולת שלה לתת מענה הולם בדיוק למקרי הקיצון.

PAND76

New member
תגישי בקשה לוועדת חריגים. מניחה שיש לך מושלם

בד"כ, מהניסיון שלי בלאומית, יש לזה ערך בוועדת חריגים. חוץ מזה שעל פרטי הם לוקחים השתתפות. אז מה אכפת להם לתת לך עוד כמה טיפולים?

למעלה