פיוריגון לא משפיע עליי

clairerandall29

New member
פיוריגון לא משפיע עליי

עשיתי היום הזרעה והרופאה שלי אישרה את מה שחששתי... הפיוריגון שנטלתי החודש (כמות של 66) לא השפיע, ויש זקיק אחד בלבד. אני יודעת שזה כל מה שדרוש כדי שיהיה הריון אבל מאוד קיוויתי שיהיו יותר, להגדיל את הסיכויים...
חודש שעבר לקחתי איקקלומין וגם לא השפיע.
הרופאה אמרה שמידה וההזרעה לא תצליח היא תגדיל את המינון של הפיוריגון.
ממש מוזר לי ש-2 תרופות שנטלתי לא השפיעו עליי בכלל. למה זה? יכול להיות שזה מצביע על בעיה מסוימת?

מנסה לענות

היי, אין לי הרבה נסיון אבל ממה שאני מכירה מינון של 66 זה ממש לא מינון גבוה.
שמעתי על בנות שלוקחות מעל 100 ו200..
אני פוליציסטית ומינון של 50 נותן לי זקיק 1-2 . ואם את לא פוליציסטית אז אני לא חושבת שזה נחשב בכלל גבוה.
אבל בלי קשר , בהזרעה המטרה היא זקיק 1 וביצית 1, אצלי נמנעו אפילו מ2.
ומנסיון מצער שלי... גם רציתי להגדיל סיכויים (ivf) והחזרתי 2 עוברים שנקלטו. ובשבוע17 התחילה לידה (שקטה).. זה מאוד מסוכן תאומים ובאמת שאני ממש לא ממליצה למרות הרצון להגדלה סיכויים.באמת שלא שווה את הסיכון ומסתבר שהסיכונים גבוהים מאוד ..
כמו שהרופא שלי אומר :על כל זוג תאומים שאת רואה ברחוב יש זוג שלא יצא לאוויר העולם
&nbsp

clairerandall29

New member
הרופאה אמרה

שהיא ממליצה על המינון הזה בהתחשב בגובה ובמשקל שלי.
אני לא פוליציסטית.
אני לגמרי מודעת לסיכונים שבהריון תאומים אבל לפעמים אני כל כך רוצה שזה יסתיים כבר שוואלה, לא אכפת לי שיהיו שניים...
&nbsp

דנה לוי6

New member
גם אצלי ככה!

ווי, גם אצלי ממש ככה
מזריקה מיום ראשון הקודם גונאל 75 ויש רק זקיקי אחד, ואפילו לא ממש גדול בנתיים.
חשבתי שהגונאל יעלה את כמות הזקיקים... ממש מבאס.

a morph

New member
זה מינון נמוך מאוד

66 זה מינון קרוב מאוד למינימלי ולא סיבה להסיק שאת "לא מגיבה" לפיורגון... בסך הכל לא הגבת למינון מאוד מאוד נמוך, וזה הגיוני.

היא321

New member
נשמע שהשפיע עלייך בדיוק כמו שצריך

אני קיבלתי פיורגון 50, אחרי כמה ימים ההרופא ראה שלא השפיע העלה לי מינון בעוד סיבןב אחד של העט (57?) אמר שהמטרה שלו היא לעשות לי זקיק אחד (צמחו לי שני זקיקים בסוף, לא יודעת האם שניהם בייצו בסוף) לטענת הרופא המטרה לא היתה להגדיל את כמות הזקיקים אלא ליצור סביבה הורמונלית שמשפרת סיכויים להריון.
אני בחודש שמיני מהסבב הזה..
בהצלחה!

למעלה