מחפשת עיצות מוותיקות והמלצות לרופאים מצפוניות

אוף26

New member
מחפשת עיצות מוותיקות והמלצות לרופאים מצפוניות

הי,
לפני כשלוש שנים אחרי הזרעות רבות הגענו להפריה.
פרוטוקול ארוך 150 גונל (כמעט הגעתי לגירוי יתר), 4 הפריות - הוחזר 1 ללא הצלחה.
החזרה של 2 מוקפאים טבעי לגמרי הסתיימה בהריון מוצלח :).
כרגע מנסים שוב:
0. החזרת מוקפא מלפני כמה שנים ללא הצלחה
1. פרוטוקול ארוך (75 מונופור ו75 גונל), גירוי יתר, שאיבה של 4 ביציות בשלות, הפריה 1 שהוחזרה ללא הצלחה.
2. פרוטוקול קצר (150 מונופור), הורמונים גבוליים, שאיבה של 8, הפריה של 5, 3 עוברים (2 טובים ו1 ככה). בגלל בקשה אישית (הרגשתי ממש ממש לא טוב אחרי השאיבה) הוחזר אחד והחלטנו בהחלטה משותפת את ה2 נותרים לגדל לבלסטוציט. שניהם לא שרדו להקפאה...
מטופלת בבני ציון בחיפה,
מחפשת עיצות והכוונות, מרגישה שאני צריכה להיות מאוד מעורבת ועם יד על הדופק אחרת לא נגיע לתוצאה הרצויה.
מרגיש לנו גם שזה קצת כישלון של מעבדה שהעוברים לא שרדו את הגידול (ברור שאי אפשר לדעת), בזמנו מאוד מאוד אהבנו את המעבדה.
תוהה אם לעבור לפרטי (השאלה למי, כי לקלדרון אצטרך להמתין חצי שנה? וגם שמעתי דיעות לא הכי חיוביות על המעבדה והמחלקה באלישע). או אולי בית חולים אחר בחיפה?
ברור לי שנמשיך בפרוטוקולים קצרים, השאלה אם יש עוד דברים . עוד משהו שאני יכולה להציע/ לעשות?
סליחה על האורך ואשמח לכל עזרה

היא321

New member
יש לי בת תוצרת בית חולים כרמל

הלכתי לשם בזמנו כי המליצו לי על המעבדה שם.
אבל גם שם כמו שאת מתארת צריך להיות עם היד על הדופק ולדאוג לעצמך מה שנקרא. הייתי על סף עזיבה ובמוקפאים האחרונים שלי שם הצליח לי.
מעולם לא ניסינו לגדל לבלסטוציסט אבל הרופאה שם אמרה לי שכדי לגדל צריך לפחות 5 עוברים. כנראה סיכויי הגדילה לא גבוהים בלי קשר למעבדה.
דווקא קלדרון זה התותח של הצפון לא?

אוף26

New member
תודה

איך הצוות בכרמל?
מי הרופאים? איך צוות האחיות? אולטראסאונד? בכלל ההתרשמות ממחלקה?
בזמנו בבני ציון היתה ד"ר זיסקינד, מקצוענית על ברמה ארצית. וקלדרון אכן לדעתי מקצוען, פשוט כבר כמעט ולא רואים אותו בבני ציון ולהגיע אליו לפרטי צריך המתנה של חצי שנה בגלל שכרגע הייתי בבני ציון.

היא321

New member
לא יודעת מה קורה שם כיום

הבת שלי בת שנתיים, כלומר טופלתי שם לפני 3 שנים.
יש שם את פרופ דירנפלד, מנהלת המחלקה.
סהכ ההתרשמות מהמחלקה היתה טץדי טובה, אם כי הם סבבה במקרים סטנדרטיים. הפרעות ביוץ, בעיות זרע.. ממה שידוע לי ממטופלות אחרות שלהם כשנדרשת יצירתיות מעבר (גיל האישה, רזרבה נמוכה, איכות ביציות לא משהו) הם לא כל כך יוצאים מגדרם.
הבנתי שגם דר נתן לויט ופרופ דירנפלד טובים בפרטי

gingit14

New member
רופאים בצפון

הי,
אני החלטתי על התתחלה ללכת על פרטי. הייתי אצל קלדרון בשלב ההזרעות ופחות התחברתי אליו (אגב, הבנתישבIVF הוא דוגל בפרוטוקול ארוך זה משהו ששווה לבדוק. בטח מטופלות שלו מהפורום יכולות לענות על זה). אח"כ הייתי אצל ד"ר דורית מנור שהיא עדינה וקשובה ועובדת באלישע. אני לא יודעת על טיב המעבדה שם. כן יכולה לומר שהצוות מאוד נעים ומקצועי. החלטתי שאם אחרי 3 סבבי IVF לא תהיה הצלחה אעבור לרופא במרכז וכך עשיתי.
לגבי רופאים נוספים באזור חיפה, חברה טובה שלי עברה טיפולים אצל דוד ישי והייתה מאוד מרוצה.
אם יש לך שאלות מוזמנת בפרטי.
שיהיה בהצלחה ובשורות טובות בקרוב

אוף26

New member
תודה לכולן! פשוט מחפשת מה עוד אפשר לעשות...

שלחתי כמה שאלות בפרטי...
פשוט מחפשת מה עוד נוכל לעשות כדי להרגיש שאני באמת עושה את המקסימום.
שבת שלום ובשורות טובות לכולם!
������

נועה312

New member
אני לא ממליצה לא על קלדרון ולא על דוד ישי

עברנו לטיפולים במרכז וזה היה הדבר הכי טוב שעשינו

ליליאן1

New member
הדבר הכי טוב כי..?

אנחנו גם אחרי כמה חודשים של טיפולים בבית חולים כרמל, לצערי היום קיבתי תשובה שמתוך 3 ביציות לא היתה אפילו הפרייה אחת (בפעמים הקודמות היו ), והבנתי שהבעייה יכולה להיות המעבדה.
אני בת 41 אחרי 5 טיפולים ואנחנו בהתלבטות רצינית אם לעבור לרופא פרטי, והמחשבה הראשונה היתה להישאר עם ד"ר ישי או פאר, שניהם עובדים גם בכרמל,
אז למה לא? חשוב לי לדעת

תודה

Musmus14

New member
באיזה קופה את?

אני עשיתי ivf באלישע אצל רופא קופה. דווקא אין לי טענות לא בקשר לאלישע ולא בקשר לרופא.. הבנתי בדיעבד שהרבה ממה שקוראים בפורום לא בהכרח מתקיים במציאות..

אוף26

New member
מכבי

איך הטיפול שם בבית חולים הציבורי?
היו כל מיני דיבורים שהמעבדה מיושנת..

Musmus14

New member
אני טופלתי אצל רופא קופה

דר' ארליך טיפל בי דרך מכבי. הוא עשה הכל בקליניקה הפרטית שלו ואת השאיבה וההחזרה באלישע. רופא מדהים. קבלתי שירות מעל ומעבר כמו אצל רופא פרטי. ממליצה בחום להגיע אליו.
אלישע היו בסדר גמור. אין לי תלונות. לא כל מה שכותבים בהכרח נכון. לא על רופאים ולא על מעבדות. גם על הרופא שלי קראתי אי אילו דברים. במציאות הוא עשה בשבילנו כל מה שיכול היה לעשות במקצועיות ואכפתיות.
עכשיו אנחנו אצלו במעקב הריון.
&nbsp
בשורה התחתונה.. לפעמים קוראים בפורום שדברים והתנהלות אמורים להיות א, ב, ג.. וכאשר הרופא נוהג אחרת או "לא נראה" אז הרופא כאילו לא מבין ולא משקיע וכו' וכו'..
בפועל זה לא תמיד נכון. לא אפרט כאן דברים ספציפיים. מקווה שהבנתי למה התכוונתי..
&nbsp

אוף26

New member
המון תודה

ספציפית איתו היו לי כמה תקלות בשלב ההזרעות ואליו אני לא חוזרת...
אנסה לבדוק עוד על אלישע, תודה רבה על התשובות!!

נועה312

New member
אוי ארליך

אתמול דיברתי עם חברה שברחה ממנו כי היא היתה חולה לפני חודש וביקשה ממנו לבדוק CMV, יצא שהיא אכן נדבקה עכשיו בCMV בפעם הראשונה בחייה, המחלה פעילה, והיא צריכה לחכות עוד כמה חודשים טובים להריון הבא ומה ארליך אומר לה? סבבה את יכולה לחזור עכשיו. ואם היא היתה מקשיבה לו והיה נולד ילד פגוע מי היה מטפל בו ומממן את הטיפולים שלו?

Musmus14

New member
אין על הרופא הזה

תמיד צדק בקשר אלינו. ועזר מאד.. והרגיע
אמנם ממליצים לחכות חצי שנה לפני כניסה להריון כשיש הדבקה פעילה בcmv, אבל הוא אמר את דעתו. בפועל הסיכוי להעביר cmv לעובר אם ההדבקה התרחשה לפני ההתעברות כמעט אפסי.
הוא פשוט לא רופא היסטרי.
טופלנו אצלו שנה שלמה גם בהזרעות ובן דוד של אמא שלי ואשתו הביאו בעזרתו 3 ילדים לעולם עם אמהות פונדקאיות.
אין לתאר את כל מה שהאדם הזה עשה בשביל המשפחה שלנו.
אז לחשוב קצת לפני שמשמיצים..
לא רוצה ללכת.. אל תלכי

גוגו 888

New member
הוא נעים ואכפתי

אבל הוא רופא פזיז לדעתי, אני לא הייתי מרוצה. אבל ממש שמחה בשבילך שהצלחת איתו וגם חסכת לעצמך רפואה פרטית יקרה :)
ואת צודקת - לא כל מה שכתוב נכון ובעיקר מה שמתאים לאחת לאו דווקא מתאים לאחרת. אותי פשוט העמיד ממש בסיכון.

Musmus14

New member
אני מבינה על מה את מדברת

ובגלל אי אילו דברים שקראתי כאן חשבתי לעבור לאחד הכוכבים בצפון לivf. בסוף הבנתי שאני רוצה לעבור בגלל מה שקראתי עליו ולא בגלל שהוא חטא כלפי. וגם הגעתי למסקנה שאף רופא לא קוסם ושאני פשוט אשלם אלפי שקלים על אותו טיפול בדיוק.
באופן כללי.. אם משהו לא היה נראה לי בטיפול הוא תמיד היה קשוב ושקל ברצינות כל בקשה שלי.
אנחנו מרגישים גם במעקב הריון בידיים טובות. ודווקא מתאים לנו רופא לא היסטרי כי אני מספיק קוקו לחוצה בעצמי..
כשיש משהו ראוי להתייחסות הוא תמיד מתייחס בכובד ראש. לפחות אצלי.

גוגו 888

New member
מה שחשוב שאת מרגישה טוב אצלו

ככה אני מרגישה עם קלדרון וגם עליו אמרו בפורום דברים לא חיוביים (בעיקר שהוא שמרן). לגבי מעקב הריון - פה אין יתרון לרופא פריון ועדיף ללכת באמת למישהו מהקופה. המון בהצלחה שיהיה! ובשעה טובה!

נועה312

New member
את טועה בגדול

הסיכוי להעברה בזמן שהמחלה פעילה בגוף ומשפיעה על המדדים בכבד וכו' הוא בכלל לא קטן ואני לא משמיצה אלא מספרת את האמת. אם את לא מסוגלת לקבל אותה זו כבר הבעיה שלך.

Musmus14

New member
כן כן מה שתגידי..

כבר אין לי כוח לכתוב פה יותר ולעזור לבנות..
אם הרופא לא שולח לכל הבדיקות הקיימות בעולם ולא היסטרי לחוץ ומלחיץ.. אז הוא לא רציני ולא טוב.
חבל שבכלל קראתי פה.. רק נכנסתי לסרטים שכנראה הוסיפו ללחץ שלי ולא עזרו בתהליך..
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה