סיפורים מעודדים שלכן

תלתלית20

New member
סיפורים מעודדים שלכן

כל הזמן צצות לי שאלות ואז אני משוטטת לי ברחבי הרשת בחיפוש אחר תשובות/המלצות וכו׳
לרוב, מן הסתם, עולים אתרים ופורומים בנושאי טיפולי פוריות וכך יוצא שהרבה מהחיפושים עולים לי מהארכיון של הפורום הזה...אני רואה שם בנות שכיום אני כבר לא רואה כאן, כנראה הגשימו את חלומן וכיום עסוקות בגידול של הקטנטנים :) סיקרן אותי לשמוע סיפורי הצלחה של בנות הפורום ואשמח אם תשתפו סיפורים שלכן , לשמוע סיפורי הצלחה זה תמיד מעודד ומכניס אנרגיות חיוביות במסע המטלטל שאנחנו עוברות...

היא321

New member
משתפת

מנסים חצי שנה בבית, לא הולך. חושדים בבעיה, הולכים לרופא. נותן הפניה לבדיקת זרע ופ.הורמונלי. בדיקת זרע חוזרת לא תקינה אך מספיקה להזרעה. בהזרעה מתגלה זרע עוד יותר גרוע מהבדיקה. נקלט הריון כימי. הזרעה שניה, זרע גרוע כמו בראשונה, הרופא אומר שזה בזבוז זמן. שולח להפריות.
3 שאיבות ו 6 החזרות לקח לנו. בהזרעה האחרונה כבר שלפנו את כל התותחים. פיפל, קלקסן אמפירי, החלפת תמיכה.
הילדה מגיעה לגיל 4 חודשים ואנחנו רוצים לדעת איפה אנחנו עומדים מבחינת הזרע. בעלי הולך לעשות בדיקה. יוצא זרע בסדר פתאום, אבל אנחנו לא מתלהבים כי ראינו כמה הבדיקות זרע יכולות להיות הפכפכות.
הילדה בת 9 חודשים, מסיימת להניק ומחליטים לנסות בבית. 3 חודשים לא הלך. פונים לרופא רוצים לתת צ'אנס להזרעות כי אין לחץ הפעם כי כבר יש ילדה בבית. הזרעה כפולה ראשונה על מחזור טבעי לא מצליחה. הרופא מציע לי לקחת הורמונים כי לטענתו סביבה הורמונלית משפרת את סיכויי הלקיטה ב 50 אחוז. הצלחנו. חודש שמיני הריון שני, הפעם בן.

תלתלית20

New member
את ההפריות עשו לכם איקסי או רגיל?

גם אנחנו ממחלקת זרע ואת ההפריות ענו לנו איקסי, לא ידעתי את זה עד שראיתי את דוח העוברים..קצת נבהלתי בגלל שבכל מקום קראתי שזה מעלה סיכויים למומים...מצד שני הבנתי שזו הברירה היחידה שלנו
&nbsp
ברכותיי על ההריון השני והמתקדם!

היא321

New member
אצלנו הכל רק איקסי

אפילו לא ניסו רגיל כי לא היה מספיק זרע. העליה במומים היא מזערית ברמה שאין מה לפחד מזה.
תודה!

עיפהההה

New member
משתפת גם

אחרי שנה שניסינו לבד וכימי אחד פנינו לרופא פוריות , לאחר כל הבדיקות גילינו בעייה בזרע (מורפולוגיה 1%). עברנו 3 הזרעות, 4 שאיבות ו 7 החזרות ... (בדרך היה עוד כימי) ההחזרה האחרונה הייתה אחרי פיפל ומיון זרע . כרגע בחודש תשיעי
מאחלת ידיים מלאות לכולן כאן :)

אליסקה

New member
הנה

מורפולוגיה 3%. שלושה הריונות ספונטניים שהניבו שלוש הפלות עקב הפסקת דופק או היעדרו בשליש ראשון, ללא הסבר. מנסים להגיע להריון רביעי, לא מצליחים לבד. פונים לטיפולי פוריות, ארבע שאיבות, חמש החזרות (חלקן כפולות), כרגע בשבוע 29 בהריון שהתחיל עם הכפלת בטא לא תקינה! מי אמר שאין ניסים?
בהצלחה!

משתפת

כי באמת שגם לי סיפורי ההצלחה פה היו כמו קרן אור ש"גם לי זה יקרה"
בת 42, לבד. אחרי 12 הפריות במבלך שנתיים וחצי...בהריון עם תאומים

עוד לא מעכלת ולא מאמינה. אבל זה פה וזה קורה.

זה חייב לקרות

Didi197

New member
איזה יופי

באותו המצב , יחידנית בת 42 מיחלת לתאומים
איזה יכף לך שיהיה לך היריון קל וידיים מלאות ! כיף לשמוע

PAND76

New member
תודה מקרב לב שחלקת. הייתי צריכה את זה. במיוחד היום.

הריון קל ומשעמם וידיים מלאות בקרוב בע"ה (מילולית מלאות!!!
).

היו רופאים שוויתרו עלייך בדרך? בגלל הגיל? בגלל הנתונים הלא מעודדים?

האמת שלא

אני לא החלפתי רופא מההזרעה הראשונה למרות שכולם אמרו לי "משנה מקום משנה מזל"
\אבל אני האמנתי בו ובטחתי בו.
הדברים היחידים שהחלפתי הפ התורמים

PAND76

New member
טוב לשמוע. ושוב מזל טוב.

אני אשמח לטיפים איך שומרים על אופטימיות, לא מתרגשים מתקתוק השעון וכו'.

שמחה גם לספר...

אני עם שחלות פוליציסטיות, ללא התסמינים הרגילים...
בעלי עם מורפולוגיה 1-4 אחוזים. נחשבנו ל"לא מוסברים"

9 שנות צפיה,
11 שאיבות(10 עם ד"ר בר במדיקל סנטר, 1 בהר הצופים הורוביץ+בדולח),
אין סוף החזרות כולל מוקפאים.

בדרך גילינו קרישיות יתר ועברתי לתזונה המתאימה לפוליציסטיות.

אחרי הטיפול ה-11 עשינו הפסקה של כמעט חצי שנה במהלכה נקלטנו טבעי.
נולדה לנו בת,
כעבור שנה וחצי בן
וכעת (אחרי עוד שנה וחצי) בת (בת חצי שנה)

כולם נקלטו טבעי...

מעולם לפני כן לא נקלטתי להריון.

יש ניסים!!! יש הצלחות!!! מחזיקה אצבעות ומתפללת על כולכן

ההצלחה שלי

בעיית זרע, עברתי 4 החזרות- 2 של טריים ו-2 של מוקפאים. החזרה ראשונה- כימי, החזרה שניה שלילי, החזרה שלישית הריון עם הפלה בשבוע 6. החזרה מספר 4- 2 עוברים טריים בני 3 ימים, הריון תאומים. נולדו בן ובת מתוקים שכיום בני 4.
מה שכן כבר מנסה כ-3 שנים להביא להם אח/אחות ללא הצלחה, הולך לנו יותר קשה בסיבוב השני... אבל מודה על מה שיש.

למעלה