פרוגבריס

רחליקו5

New member
פרוגבריס

והפעם מנסים פרוטוקול ארוך...
הרופא רשם לי פרוגבריס..פעם ראשונה שאני צריכה להזריק משהו שמגיע ללא מחטים...
מישהי יודעת להסביר לי איזה מחטים אני צריכה לבקש בבית מרקחת? נשארו לי מחטים ממונפור אני יכולה להשתמש בהן?
מוכרים גם בסופר פארם?
תודה!

Nashuki

New member
מזרקים

לא יודעת אילו מזרקים יש לך, אם של המולטידוז (ואז יש לך מזרקים להזרקה) או האמפולות (ואז יש לך לערבוב וגם להזרקה). מניחה לפי השאלה שלך שיש לך את המזרקים של המולטידוז. ממה שאני יודעת בסופר פארם מוכרים רק את המזרקים העבים (ירוקים) שהם טובים לערבוב של החומר. אז תקני. בשביל ההזרקה תשתמשי במזרקים של המנופור. זו התעסקות קצת מעצבנת. הכי טוב זה מזרק שמתחברת אליו מחט עבה לערבוב של החומר ואז מחליפים לו את המחט לדקה להזרקה. אבל אי אפשר לקנות את זה בבית מרקחת. אז אני קניתי עבים בשביל הערבוב והשתמשתי באלו של המנופור להזרקה. שימי לב למינון שאת צריכה. אם נאמר לך להשתמש ב 3 אמפולות נניח, לא צריך לערבב כל אבקה עם נוזל ולהזריק, אפשר להשתמש בכמה אבקות על נוזל אחד, מאחר והחומר הפעיל הוא האבקה. תשאלי את הרופא. המזרקים של המונופור דיי קטנים, אז יכול להיות שתצטרכי יותר מאחד ( בגלל זה המזרק שמשמש גם וגם הוא הכי טוב)...מקסימום עוד דקירה...

dandale1

New member
את יכולה לקבל מהאחות בקופת חולים

להביא איתך ליתר ביטחון קופסה אחת ולבקש ממנה מזרקים ומחטים
מאיזה אזור את בארץ? אולי נשאר לי קצת

אני אמורה להתחיל סבב קצר עם פרוגבריס

בהצלחה!
&nbsp
צריך לבקש בנפרד את כל המזרקים והמחטים?
&nbsp
&nbsp

מזרקים לפרגובריס

מקבלים מהיחידה קופסא קטנה ונחמדה שיש בה מחטים גדולות וקטנות ומזרקים (יש רק 5 מכל דבר בחבילה אז אם את צריכה ליותר שימי לב..)

קיבלתי מהיחידה (לא אסותא)

קיבלתי מהיחידת ivf )לא מטופלת באסותא) מאמינה שגם להם יש, תשאלי את האחיות, ועוד רעיון תתקשר למס שרשום על הקופסא (בתמונה ששלחתי) ותשאלי אותם איפה יש קרוב אלייך.

רחליקו5

New member
הייתי בבית מרקחת

הרוקח לא ממש היה בטוח בעצמו ונתן לי מחט ורודה לצורך ערבוב החומר ומחט כתומה לצורך הזרקה של הפרוגבריס..
מישהי יודעת להגיד אם אלה המחטים הנכונות?
תודה!

בערכה יש

צהוב 20G להכנה
אפור 27G להזרקה
ככל שהמס יותר גבוה המחט יותר קטנה, להכנה לא נראה לי שמשנה איזה מחט בדיוק להזרקה נראה לי שמס' למעלה או למטה גם לא יהיה נורא אבל לא בטוחה..
בהצלחה!

למעלה