יש פה מישהי שעשתה IVF בלניאדו עם מעקבים בקופ"ח בחדרה?

haych

New member
יש פה מישהי שעשתה IVF בלניאדו עם מעקבים בקופ"ח בחדרה?

יש לי שאלות של לוגיסטיקה ובירוקרטיה.

PAND76

New member
אני עשיתי IVF בלניאדו. אבל מעקבים בקופה בנתניה.

הרופא שטיפל שעובד בקופ"ח, ערך את המעקבים וגם עובד בלניאדו.

אולי את יכולה לפרט שאלותייך? את לא מחויבת לעשות בדיקות במחלקה עצמה, למרות שאפשר. את פשוט מקבל את התוצאות מטכנאית/רופא נשים שעושים US וכן את תוצאות בדיקות הדם, ושולחת למחלקה במייל (או לרופא עצמו שעובד שם, הם בד"כ נותנים ניידים שלהם).

haych

New member
מסבירה את השאלה

אני מניחה שההתנהלות דומה.

עד עכשיו טופלתי במרכז בריאות האישה. הייתי מתקשרת לאחיות לעדכן שקיבלתי וסת והן כבר היו מזינות לי את ההפניות לבדיקות דם ונראה לי שגם תור, למרות שהוא לא לשעה ספציפית. הייתי מעבירה כרטיס במכונה והייתה יוצאת לי פתקית כאילו יש לי תור.
איך זה עובד עכשיו? כי הבנתי שאין סנכרון בין מה שקורה בבי"ח למה שקורה בקופ"ח. מי מזין לי את הבדיקות דם למעקבי זקיקים? מי דואג שיהיה לי תור? הבנתי של US לא צריך לקבוע כלום, רק לגשת למזכירה ולקחת מספר. אבל איך זה עובד עם התור לבדיקות דם?

ולגבי ה US - עד עכשיו התיק שלי היה אצל האחיות וכשהייתי מגיעה למעקב זקיקים הייתי עוברת אצל האחות לקחת אותו ומעבירה לטכנאית US. עכשיו נראה לי שאין לי תיק, כי סיימתי טיפול שם. אז אני מגיעה בלי כלום? ואיך אני מקבלת את התוצאות שעד עכשיו היו רושמים בכרטסת של הטיפול? פשוט רושמים את זה על פלט מהמחשב, או שעדיין התיק קיים איפשהו ואני צריכה להביא אותו?

שאלות מינהלתיות דביליות, אבל אני צריכה לדעת את כל האינפו' כדי להגיע פחות לחוצה :)

PAND76

New member
את לא צריכה תורים לבדיקות דם. בגלל שאת בטיפולים,

מספיק שתעדכני בכך את מנהלת המעבדה, או אחת הטכנאיות. אז יכירו אותך ותיכנסי בין לבין ומי ששואל, תסבירי פשוט: "זו בדיקה דחופה" ואין יותר שאלות.

ב US יכולים להגיד לך עובי רירית וגודל זקיקים בעל פה, או פשוט להדפיס פלטים. תוצאות של בדיקות דם מופיעות בתיק קופ"ח שלך שאון ליין, ואז פשוט שולחים אותן למחלקה, או מסמסים לרופא. כנ"ל לגבי מועד קבלת וסת. את יכולה לקבל הנחיות מהמחלקה, או ישירות מהרופא.

haych

New member
אוף, לא כייף ככה

אני לא אוהבת שזה לא מסודר וצריך להסביר כל פעם :(

londi81

New member
מודה שלי זה נשמע מאוד מסורבל ואצלנו (ת"א) זה יותר פשוט

הרופא המטפל שלי הוא גם רופא הקופה ולכן הוא מזין הפניות לבדיקות דם (פתוחות) וא"ס זקיקים.
לבדיקות דם ניתן להגיע ללא תור (אגב לכל מטופלת) ובלבד שיש לך הפנייה במחשב
לא"ס - אני קובעת יום מראש
התוצאות מגיעות - אני מעבירה צילומים בווצאפ - ומקבלת הוראות להמשך.
&nbsp

Rמחכה7

New member
באיזה קופה את שצריך תור לבדיקות דם?

אני אצל רופא פרטי והוא מוציא לי הפניה לבדיקות דם ואס.
איתם אני מגיעה למעבדה של הקופה, הם מקבלים את זה
אני עושה שם את המעקב
ושולחת לו את התוצאות
&nbsp
אגב, הפניה לבדיקות דם אפשר להוציא גם מרופא משפחה/נשים

למעלה