דימום לאחר מחזור והחזרה שנכשלה:(

שושה164

New member
דימום לאחר מחזור והחזרה שנכשלה:(

היי בנות. המחזור אחרי ההחזרה הכושלת נגמר לפני שבוע. והיום התחילו כתמים? זה בגלל כל ההורמונים שלקחתי יש חוסר איזון בגוף או סיבה אחרת? או העוברים שנפלטו אחרי המחזור? הרופא בחול.... ואין עם מי לדבר:( ...אשמח לתשובות ממקרים שלכן

Rמחכה7

New member
יתכן שיבוש הורמונלי

זה לא העוברים, אם לא נוצר הריון, הרירית מתפרקת והכל יוצא במחזור
יתכן שיבוש הורמונלי שגורם להכתמות
אם תעשי בדיקת דם - תוכלי לדעת מה הסיבה לכך
&nbsp
בהצלחה

שושה164

New member
נראה שכולן בהיריון ורק אני לא

המפורסמות בטלויזיה היריון שני שלישי כל אחת שניה ברחוב עם בטן היריונית, ואני כבר משנת 2014 בלי אחד!! עד מתי:( התור להסטרסקופיה רק בדצמבר. מצתסכל. אין לי כוח בכלל לצאת מהמיטה. לעשות משהו

Rמחכה7

New member
אני טרנטה יותר ממך

אני טרנטה יותר (משנת 2008)
כל כך מבינה אותך...
&nbsp
ולצערי למדתי על בשרי שלא מספיק הריונות, הריונות היו לי כבר כמה- אבל ילדים לא יצאו לי מהם...
&nbsp
ההרגשה שאין כח לכלום, כלך מוכרת, עד כאב
אבל אל תקשי על עצמך, תתני לעצמך לבכות, לכאוב, לשכב, לא לצאת מהמיטה
אבל אחר כך- לקום, להתרומם ולהמשיך לחיות
תנסי למצוא את הדברים הטובים בחיים (ותאמיני לי, שיש)
ולהיות עסוקה, לא רק בטיפולים...
&nbsp

טוליתי

New member
כך היה נדמה גם לי,

שכולן בהריון, כל הזמן. משנת 2004 ועד ללפני מספר חודשים דאבתי וסבלתי כשראיתי נשים בהריון, כי האחרות שבהריון הן תזכורת למה שאני לא
, ומה שאני כל כך רוצה ואינו
.
עד דצמבר, נסי למלא לעצמך מצברים, כדי שתוכלי לשרוד את התקופה הזו בצורה סבירה. ועד שזה יקרה, חיבוק גדול
.

PAND76

New member
חמודתי, אני בלי ילדים בכלל.

וגם בהריון מעולם לא הייתי. גם לי קשה, כל המפורסמות שהרות ויולדות בכלל, ומעל גיל 40 בפרט (מירב בן ארי, עלמה זק, הדר לוי. כולן חצו/מגרדות 40, כולן היו בטיפולים ואף רופא פוריות לא העז לוותר עליהן, כי הן סלבס).

יש ימים בהם אני חשה בדיוק כמוך. אבל העצב הוא כמו עננה. הוא משייט לו למקום אחר, תוך זמן קצר ממה שנראה לך. אל תלחמי בשום מצב רוח. יבוא רגע בקרוב שתרגישי שהגיע הזמן לקום. חיבוק ואנרגיות טובות.

למעלה