תובנות מ 10 שנות מטיפולי פוריות

ilans11il1

New member
תובנות מ 10 שנות מטיפולי פוריות

שלום ,
לאחר כ 10 שנים בטיפולי פוריות שלא צלחו ומשבר בחיים שהוביל גירושין אני מרגיש צורך לתרום מהידע שלי בתחום למען אלו שנמצאים בטיפולי פוריות.
1 – איכות הזרע.
לפני שאתן , בנות , מתחילות להזריק הורמונים שילחו את בני זוגכן לבדיקה זרע.
יש סבירות שהבעיה היא אצל הגבר ואם כך הדבר יש מספר דרכים פשוטות לשיפור איכות הזרע.
- שיפור איכות הזרע
דיקור סיני – כמובן ללכת למוחים ולא לאלו שבקופת חולים
תזונה – להוסיף לארוחה חופן של גרעיני דלעת , גרעיני חמניות.
10 קשיו ביום ( לא קלויים ולא ממולחים)
10 שקדים מקולפים ביום ( לא קלויים ולא ממולחים)
3 אגוזי ברזיל ביום.
לאכול ביצה קשה בבוקר ומוצרי חלב בערב.
להמעיט בקפה .

– מומחים
תלכו לתותחים בתחום , ( לברן , שוקי דור , משיח ... ) – מחזור טיפול אצלם עולה כ 3000 ₪ וזה עדיף בגלל הידע הרב שיש להם.

– לצאת מאזור הנוחות
זה נכון לכל דבר בחיים אבל כאן זה מאוד חשוב , תיקראו מחקרים ותבואו עם שאלות לרופאים , הם לא תמיד אומרים הכל.
יש פסוק האומר "עשה רצונו כרצונך, כדי שיעשה רצונך כרצונו." ( מסכת אבות · פרק ב · משנה ד ).
אני לא מנסה להחזיר אף אחד בתשובה ( למרות שזה לא מזיק J ) אבל המשמעות היא שתעשו משהו בשביל הכלל.
שמעתי על לא מעט מיקרים שזוגות שהרבה שנים היו חשוכי ילדים , הלכו והתנדבו למען הכלל זכו בסופו של דבר זכו להיות הורים.
– תרומת ביצית
אישה שמצליחה להתעבר מספר פעמים ומפילה , זה אומר שאיכות הביציות שלה לא תקינה ולכן עדיף ללכת לתרומת ביצית.
כשאתם שומעים על אישה בת 45 + שבהריון או שכבר ילדהזה תרומת ביצית !!!!.

– תיאבדו על זה .
הכוונה שלי היא לא לישון ולא לדחות דברים , ככל שעובר הזמן הסיכוי קטן.

– דיקור סיני
יכול לעזור.
לגרושתי זה עשה רק את ההיפך אבל לי זה עשה פלאים לאיכות הזרע.

– יחסי מין (סקס)
הזרע נישאר בנרתיק כ 3 ימים והאישה מבייצת ביום ה – 14 לערך מיום קבלת המחזור.
מאחר וקשה מאוד לתזמן את זמן הביוץ , פשוט תתחילו לקיים יחסים מהיום ה – 10 של המחזור , בהנחה שהאישה כבר נקייה.
כמובן שעדיף לקיים יחסים בבוקר כי אז הגבר יותר ערני והזרע יותר חזק וזו גם אחלה דרך להתחיל את היום J .

– החזרות עוברים
בדרך כלל רופאים עושים את ההחזרה ביום השלישי אך עדיך לעשות את ההחזרה ביום החמישי , כך הסיכוי להתעברות גדול יותר.

אני בטוח שיש לי עוד הרבה תובנות אבל זה מה שעולה לי בראש כרגע.

ilans11il1

New member
תובנות גם לגבי תחזוק זוגיות.

זה כבר מאוד אינדבידואלי , כל אחד מה שטוב לו.
אני אדם של בית ושל ספר טוב אבל כל פשיכולוג בגרוש יגיש לצאת כמה שיותר ולבלות

למעלה