בטא נמוכה

אופטי88

New member
בטא נמוכה

אני כרגע לא בטיפולים, הייתי בטיפולים בהריון קודם בעיקר סביב שלב לוטאלי קצר וגם חוסר הצלחה, ובסוף הריתי על בסיס ביוץ טבעי והזרעה (במהלך הפסקה מהזריקות).
לפני שלושה חודשים שאלתי אתכן על בטא נמוכה שלא הכפילה את עצמה שוב.
הייתי במעקב של הריון חוץ רחמי, בסוף נתנו לי ציטוטק ובזה זה הסתיים.

היום שוב חשדתי בהריון (ידעתי מתי בייצתי לפי מקלונים), אז עשיתי בדיקת דם ושוב בטא 39, לא מאמינה שזה קורה שוב, אבדוק שוב הכפלה ביום חמישי.

שתי שאלות -
1. בדקתי גם פרוגסטרון והוא יצא 23.58 ng/mL
זה נמוך? לנסות לבקש מחר תמיכה, יש סיכוי שיעזור?
2. מרגישה מיואשת, בהנחה שהההריון הזה לא תקין, האם מצבים של 2 הריונות כימיים, זה משהו שרופא פוריות יכול לעזור?
תודה לעוזרות

מנסה

מן הסתם את חייבת עוד בטא אבל בהנחה שלא הרית בדרך של טיפול (מקווה שהבנתי נכון) אולי פשוט תפסת פה הריון צעיר

הפרוגסטרון די נמוך אבל שוב אולי את בראשית הדרך
תעשי בעיני ביום ה את כל הסט היינו בטא אסטרדיול ופרוגסטרון כדי שתדעי מה מצבך
מחזיקה לך אצבעות

אופטי88

New member
תודה רבה על התשובה, הלוואי

אבל אחרי מה היה לי לפני 3 חודשים אני לא אופטימית ורק מקווה שביום חמישי תהיה תשובה ברורה יותר לכאן או לכאן...
יש סיכוי שתמיכה של פרטגסטרון תעזור?

אופטי88

New member
תודה, הלוואי

אחרי מה שהיה לי לפני 3 חודשים אני מורידה תקוות. מה שיהיה יהיה, רק שתהיה תשובה ברורה.אין לי כח שוב לבלות במעקב מחשש להריון חוץ רחמי (שבסוף לא היה אבל לקח זמן עד שידעו).

פרוגסטרון

בתחילת הריון ללא טיפול הוא נמוך יותר וזה ממש בסדר. אני קראתי מפרופ' שגם 17 בלי טיפול זה בטווח. אז את יכולה להיות רגועה. הבטא הראשונה שלי בהריון הנוכחי טפו טפו שממשיך טוב, הייתה 39. אז מקווה בשבילך שהיא תוכפל ותתפתח טוב. בהצלחה!

למעלה