תור להיסטרו- דר' ביבי גיא מכירות?

שושה164

New member
תור להיסטרו- דר' ביבי גיא מכירות?

זה הגיוני תור דרך קופת חולים עוד חודשיים?? מישהי עשתה בכללית אצל דר' ביבי גיא. יש המלצות?

לא רק שההחזרה לא הצליחה הגם הדימום הארור הגיע. וממש כואב לי הבטן. יכול להיות ציסטות בגלל כל ההורמונים? זה אמור לצאת עם המחזור?

מיקה118

New member
היסטרו ניתוחית או אבחנתית?

אפשר לעשות דרך המושלם/ביטוח פרטי.
אני עשיתי דרל ביטוח פרטי תוך כמה ימים קיבלצי תור

justme3000

New member
המלצה על רופא

המלצה חמה חמה על ד"ר כהן איילון שלמה, מקצועי, יסודי, אנושי, מרגיע.
אני יודעת שהוא עובד עם הכללית.

gilati10

New member
ד"ר אוסטרובסקי לודמילה מאוד מומלצת

לגבי התור, לצערי זה הגיוני ההמתנה הזאת...

שושה164

New member
איזה רופאים דרך הכללית?

למה לעשות פרטי אם קופת חולים זה חלק מהסל? רק בגלל שזה חודשיים המתנה? שזה מעצבן...האם בפרטי הרופאים טובים יותר?

טוליתי

New member
כי מדובר בבדיקה חשובה ממש,

שפספוס בה יכול להביא לאבחנה שגויה. יש לנו כמה דוגמות של נשים בוגרות הפורום הזה, שהדרך לילד אצלן התארכה באופן משמעותי בגלל אי אבחנה של מחיצה (לדוגמה).
ההמלצה הקבועה שלי בהיסטרוסקופיה היא על ד"ר גולדשמיט. לא משנה דרך הקופה או לא, הוא רופא עם המון ניסיון ונשמה יתרה.

שושה164

New member
טוליתי שאלה

אז בשביל מה עשיתי צילום רחם?? דיממתי מלא וכאבי תופת. למה לא ישר עושים הסטרסקופיה? ראיתי שמי שאני אמורה לעשות עוד חודשיים עובד באיכילוב מנהל מחלקה נראה לי. יש לך מושג תוליטי לגבי השם שאמרתי. האופציות שהציעו לי בבלינסון ו2 מרפאות לבריאות האישה בתל אביב.

טוליתי

New member
צילום רחם שולל מומי רחם ובודק את עבירות החצוצרות

מקובל לבצע את הבדיקה בעיקר בשלב ההזרעות כדי לוודא שהמעברים בחצוצרות פתוחים, ויש היתכנות להריון בדרך זו. יש רופאים המצבעים היסטרו' כבר בשלב ההזרעות.
את ד"ר ביבי הכרתי כמתמחה באיכילוב. אין לי מושג כמה הוא מדויק בהיסטרוסקופיה, ולכן כתבתי לך את המלצתי.

מיקה118

New member
עשיתי פרטי וקיבלתי החזר מלא של הביטוח הפרטי

אם יש ביטוח פרטי שווה לבדוק

lollipop06

New member
לא יודעת עד כמה זה עוזר אבל

מכירה את ד״ר ביבי גיא כשהיה רופא הנשים שלי (טיפל בי כשהיו לי בעיות אחרות בלי קשר כ״כ להריון..)
וגם לאחר הפלה טבעית שהייתה לי הייתי בבדיקת אולטראסאונד אצלו לוודא שהכל יצא...
האמת שלגבי הטרוסקופיה אני לא יודעת איך הוא (והכוונה מבחינה מקצועית) כי לא עשיתי..
מבחינה אנושית הוא רופא מקסים ומאוד מרגיע...

שושה164

New member
איך הגעת אליו?

זה לניתוחית או אבחנתית? כי דרך כלליץ אבחנתית לא לפי שמות רופאים

למעלה