שאיבות על בסיס מחזור טיבעי

שאיבות על בסיס מחזור טיבעי

הי בנות
אשמח אם אפשר לדבר ולהתייעץ עם מישהי שעשתה שאיבות על בסיס מחזור טיבעי, ללא הורמונים כלל
מה סיכויי ההצלחה, שאין לי מחזור מסודר.
האם השאיבות כואבות?
האם עשיתן את השאיבות בהרדמה מלאה או ללא הרדמה בכלל?
תודה רבה

הניסיון שלי

הי,
אני עשיתי עד כה החזרה אחת בתמיכה של הורמונים על מנת למקסם תוצאות (כלומר שיהיו כמה שיותר ביציות לשאיבה).
כששאלתי בזמנו את הרופא על האופציה הטבעית הוא אמר שחבל לעבור את כל התהליך הכירוגי של שאיבה (ככל הידוע לי תמיד בהרדמה מלאה) עבור ביצית אחת שלא בטוח שתופרה.. (מאחלת כמובן שכן!)
אני משערת שזה מסוג הדברים שנתונים להחלטתך.
בשאיבה שלי נשאבו 12 ביציטת מתוכן הופרו כולן. כעת אני בהחזרה השנייה ומתפללת לטוב

נסיון הבהרה

כוונתי הייתה שהורמונים לרוב מגדילים את מספר הביציות אותן ישאבו בתקווה להפרייה והשרשה מוצלחת.
נכון שזה לא ודאי, אך כפי שציינתי שבמקרה שלי ולהרגשתי (כלומר, בהחלט מובן שנשים אחרות ירגישו ויחשבו אחרת) שאיבה של מספר גדול יותר של ביציות הגדילה את סיכויי ההפריה ממחזור השאיבה הנוכחי.
מקווה שהצלחתי להסביר את כוונתי

pollyjean

New member
שאיבה על בסיס טבעי

הי,
אני עשיתי פעם אחת שאיבה על בסיס טבעי ורוצה לעשות בקרוב שוב. בגלל שההורמונים אצלי לא יצרו הרבה ביציות וגם לא משהו, החלטתי, ושכנעתי את הרופא שלי, שטבעי יניב אולי בתקווה אותן תוצאות ויותר טובות. בפעם האחת הייתה ביצית אחת ולא הופרתה ואז יצאתי להפסקה ארוכה, בתקווה לחזור בקרוב מאד. אני מרגישה גם שההורמונים לא עושים לי טוב ושאני יכולה בלעדיהם. אני שונאת את תהליך השאיבה. לא סובלת הרדמות ולהכנס לחדר ניתוח הזה כמו מפעל עושה לי רע. אני יכולה ללא הרדמה אבל החלטתי שכן בגלל מתח ולחץ מהשאיבה. בהחלט אפשר ללא במיוחד אם מדובר בביצית אחת או שתיים.
המון בהצלחה ואם יש לך שאלות אשמח לענות ולשתף.

למעלה