לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2608826,088 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'ייעוץ, מה דעתכן'
ייעוץ, מה דעתכן
05/10/2017 | 10:35
17
חג שמח בנות יקרות, 
אני אחרי הפסקה די ארוכה של ניסיונות. יש לי רזרבה נמוכה, פעמיים האחרונות הביציות המעטות שנשאבו לא הניבו הפריות. בפעם האחרונה עשיתי טבעי, ללא הורמונים כדי להגדיל את מס הביציות. הייתה אחת, ולא הופרתה. בפעמים עם הורמונים, לקחתי מנופור מינון די גבוה, לא מאד עזר רק החליש את המערכת מאד מאד. אני  בת 39 ומאמינה שיכולה להכנס להריון ללא הורמונים אפילו עם רזרבה נמוכה. רוצה לנסות שוב בסבב טבעי. לוקחת עכשיו q10 ודאה. מאתן חושבות? האם אני מבזבזת זמן? האם לנסות פרוגבריס אן הורמון אחר? מתאבת להזריק את החומרים הללו ומרגישה שהם לא מועילים. 
אשמח לדעתכן, תודה רבה!! 
פוריות >>
לצפיה ב-'מזה Q10 שמעתי עליו גם פעם בהמלצת רופא לקחת? אני גם בת 39'
מזה Q10 שמעתי עליו גם פעם בהמלצת רופא לקחת? אני גם בת 39
05/10/2017 | 17:53
1
מאמינה שהגוף יודע לבד להיכנס להריון , בחצי שנה האחרונה היה לי הריון כימי אחד וגם הפלה בשבוע 9 עם הריון שלא מתפתח, לדעתי אפשר לתת צאנס עם לא אין ברירה ולהתחיל טיפול שמתאים

בהצלחה!
פוריות >>
לצפיה ב-'הרופא לא ממש מאמין בדברים הללו'
הרופא לא ממש מאמין בדברים הללו
05/10/2017 | 19:40
אני לוקחת די על דעת עצמי. אין לי מה להפסיד. 
פוריות >>
לצפיה ב-'לפי מה את יודעת שיש לך רזרבה נמוכה? פרופיל הורמונלי עשית?'
לפי מה את יודעת שיש לך רזרבה נמוכה? פרופיל הורמונלי עשית?
05/10/2017 | 17:55
1
לצפיה ב-'רזרבה'
רזרבה
05/10/2017 | 19:04
על פי בדיקות דם וגם טיפולים עם הורמונים שהניבו מעט מאד ביציות. 
פוריות >>
לצפיה ב-'יש נשים ש dhea עזרה להן'
יש נשים ש dhea עזרה להן
05/10/2017 | 18:23
5
רק שנדרשים כשלושה חודשים עד להשפעה מיטבית (זה לא שמעט זמן אינו עוזר), וחשוב להפסיק בתחילת הסבב כי התכשיר גורם לעלייה של הפרוגסטרון.
לגבי coq10, היה ניסוי בעכברות, ואצלן זה עבד. ממה שאני יודעת, טרם הוכח שעובד...אבל, לדעתי, ואני לא רופאה, כדאי לנסות הכול. הזמן הוא האויב של כל הנשים צנועות התגובה ובעלות רזרבה נמוכה, ואין לנו זמן עד שהמחקרים יוכיחו.
לגבי פרוגבוריס או כל הורמון אחר, לי (צנועת תגובה) עזר פרוטוקול חצי טבעי עם מעט הורמונים. דווקא כמויות גבוהות של הורמונים בדרכ לא מוכיחות את עצמן אצלנו.
שתהיה חזרה קלה לטיפולים, והצלחה מהירה.
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
05/10/2017 | 19:36
4
תודה רבה על המידע!! אני מנסה בינתיים את הq10 וגם את הדאה, אין לי  מה להפסיד. הורמונים בכמות גבוה גם לי לא עזרו, להפך, החלישו אותי ויכול להיות שגם פגעו באיכות הביצית. אני קצת בטראומה מכל הסבבים ויש לי פנטזיה לעשות הזרעות רק שזה בזבוז זמן וכסף.(יש לי מנות זרע). תודה על התמיכה! אמן אמן
פוריות >>
לצפיה ב-'כמה זמן כדאי לקחת את ה Q10'
כמה זמן כדאי לקחת את ה Q10
05/10/2017 | 19:57
2
לצפיה ב-'אני לא יודעת אבל לפחות 3 חודשים לפני'
אני לא יודעת אבל לפחות 3 חודשים לפני
05/10/2017 | 20:39
1
סבב, אבל אם לא אז לפני. לא מוכח כלום אבל יש הצלחות
פוריות >>
לצפיה ב-'אפשר בלי יעוץ רפואי לקחת מבית מרקחת את זה<'
אפשר בלי יעוץ רפואי לקחת מבית מרקחת את זה<
05/10/2017 | 20:44
לצפיה ב-'יש פה מישהי שנקלטה בהזרעה אחרי IVF'
יש פה מישהי שנקלטה בהזרעה אחרי IVF
05/10/2017 | 21:49
ילד ראשון בהפריה, הריון שני בהזרעה.
אני לא זוכרת אם היא עם תגובה צנועה או לא. בכל מקרה, אולי גם זה כיוון ששווה לבדוק.
פוריות >>
לצפיה ב-'אני עם רזרבה נמוכה'
אני עם רזרבה נמוכה
06/10/2017 | 08:59
1
הריון אחד הזרעה עם גונאל - מחוץ לרחם.
כעת IVF שני עםרופא חדש ופרוטוקול חדש -מנופור מולטידוז.
בתקווה שיניב ביציות ויצליח, גם אני לא בטוחה שכמות גדוה של הורמונים 
עובדת עלינו יותר טוב, אבל זה מה שהם רוצים. כמה שיותר ומהר..
בהצלחה לכולן (:
פוריות >>
לצפיה ב-'אפשר לעשות הזרעה עם הורמונים? '
אפשר לעשות הזרעה עם הורמונים?
<< ההודעה הנוכחית
06/10/2017 | 09:09
אני קצת בטראומה מה ivf רק ללבוש את החלוק ולהכנס לחדר ניתוחים עושה לי ממש רע. מצד שני יש לי חסימה כנראה בחצוצרה הימנית כך שצריכה לחכות לביוץ מצד שמאל אם רוצה הזרעה. השאלה אם יש בכלל סיכוי? 
פוריות >>
לצפיה ב-'אני לקחתי Q10'
אני לקחתי Q10
06/10/2017 | 01:27
כמה חודשים טובים, מינון גבוה של 800 ביום.. 400 בבוקר וגם בערב.
עדיף בכדורים של 200, כדורים של 400 אין להשיג.
אני רכשתי דרך אתר טבע בריא כדורים במינון של 100, המחיר סביר.
למיטב ידיעתי אין הבדל בין כדורי הג'ל לבין אלה הרגילים מבחינת הספיגה, רק מבחינת המחיר.
הילד חוגג 8 חודשים

לא יודעת אם זה מה שעזר, או הדיקור הדו-פעמי לחימום הרחם או מה שזה לא יהיה, עיסוי רחם אותנטי בשמן זית, תפילות בהפרשות חלה..

בהצלחה!!!
(תזכרי שצריך רק ביצית אחת טובה)
פוריות >>
לצפיה ב-'הי מנסה לעזור'
הי מנסה לעזור
07/10/2017 | 16:00
3
המדקר שלי (דורון לירן) עזר לנשים במצב שלך, הוא מאמין בסבב טבעי או עם מינון נמוך של הורמונים וזאת לאחר שינוי תזונה, לקיחת DHEA ותמיכה של דיקור. אני אישית הלכתי אליו כי אני לא פוליציסטית (והוא עזר לי) אבל יש לו הצלחה עם מצבים של רזרבה נמוכה. אם תרצי עוד פרטים אשמח בפרטי
פוריות >>
לצפיה ב-'תודה! כתבתי בפרטי'
תודה! כתבתי בפרטי
07/10/2017 | 16:38
לצפיה ב-'אפשר פירוט על תזונה שהמדקר נתן לך??'
אפשר פירוט על תזונה שהמדקר נתן לך??
07/10/2017 | 22:21
1
לצפיה ב-'בעניין התזונה'
בעניין התזונה
08/10/2017 | 15:06
לי באופן אישי הבעיה היתה מחזור לא סדיר (ומבייצת פעם בחודשיים, שלושה) ולא בעיה של רזרבה נמוכה, אז הוא נתן לי פורמולה של צמחים בשילוב עם דיקור. לגבי רזרבה ירודה עם איכות ביציות ירודה אני יודעת שהוא מבקש 3 חודשים (או יותר ) בלי טיפולים בהם לוקחים DHEA ומשנים תזונה - בלי מוצרי חלב וקמח לבן, בלי קפאין ואלכוהול ועם הרבה אגוזים, ביצים, דגים, תבשילי עדשים, כתומים וכאלה. עד שהוא מרגיש שהגוף מוכן לטיפול. 
אצל כל אחת התגובה זה אינדבידואלי. 
פוריות >>

הודעות אחרונות

20:50 | 10.12.17 מיקה118
18:09 | 10.12.17 חנונה8
15:54 | 10.12.17 הודיה2304
15:29 | 10.12.17 טניה הלפרין
15:25 | 10.12.17 clairerandall29
14:57 | 10.12.17 סמיילי1986
14:47 | 10.12.17 רחליקו5
10:39 | 10.12.17 מיוחדת עם חלום
08:32 | 10.12.17 Nashuki
21:07 | 07.12.17 צילה1234
15:56 | 07.12.17 clairerandall29

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ