לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2590725,907 עוקבים אודות עסקים

פורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פוריות

ברוכות הבאות למועדון החתירה``בן לו היה לי, ילד קטן...``כמה כאב יכול להיכנס במשפט אחד קצר? כמה כמיהה השתוקקות ויאוש?רק אנחנו יודעות כמה. רק אנחנו מכירות את הכרסום היומיומי הזה. את החיים סביב ימי החודש. ואת הכאב שמתפרץ לו בסוף.אבל אנחנו, בניגוד למשוררת, מכירות את התקווה. התחרות שלנו נגד המציאות כיום, היא קצת יותר הוגנת. לרפואה של היום יש אפשרות לגלות ברוב המקרים ממה נובעת בעיית הפוריות, וכיצד אפשר לטפל בה.וכך אנחנו חותרות לנו מול זרם עצום, ימים שבועות וחודשים. מתחמקות (לא ממש בהצלחה) מהשאלות חסרות הטקט שמתחילות ב``מתי`` או ``למה``. מרגישות את דקירת הקנאה האיומה בכל פעם ששומעות על מישהי שנכנסה להריון. ועוד מתייסרות על כך שאנחנו מקנאות. וסופרות...וסופרות... וסופרות.אפשר היה לחבר ``אחד מי יודע`` מיוחד לפורום.כמה ימי מחזור?כמה ימים לביוץ?כמה בטא אסטרדיול?כמה זרעים בתנועה?כמה עובי רירית?כמה זקיקים?כמה סמ``ק פרגונל?ושאלת המחץ - כמה פסים? (: אז זה המקום לשאול את כל השאלות, ולהעלות את כל הספקות. כאן תוכלו לקבל תשובות, הצעות רעיונות וטיפים. אבל בעיקר תמיכה, הבנה וחיבוק. כאן מותר להיות היסטרית, לבכות, לפחד ולהתבלבל. והכי חשוב - לצרוח עד הגג משמחה. כי כולנו באותה סירה.(שאלות מקצועיות, מומלץ להפנות לפורום לבריאות האישה)כמו שנאמר בעבר:Give me your tired, your poor, your huddled masses I lift my lamp beside the golden gateכאן כולנו ממשיכות לחתור, עד שנגיע לחוף מבטחים.התנצלות - המכתב נכתב בלשון נקבה, פשוט משום שהוא נכתב ישירות מתוך הבטן (או אם תרצו - מהרחם). אבל ללא ספק הוא מופנה במידה שווה - אליכם הגברים, שותפינו למסע התלאות הזה.
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום הינו פורום תמיכה.  הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'שאלת קלקסן'
שאלת קלקסן
04/10/2017 | 10:32
9
אני אחרי החזרה והתחלתי להזריק קלקסן.
באחת מההזרקות כנראה פגעתי באיזה נים ולמחרת נהיה לי כחול ענק באיזור ההזרקה.
אני רגילה לכחולים פה ושם מהזריקות, אבל לא בסדר גודל כזה, זה נהיה בגודל של אגרוף בערך.
זה תקין? זה בגלל המדלל נוצרה כזו המטומה גדולה?
האם לצפות עכשיו שכל בדיקת דם תסתיים כך?
שאלה נוספת? כמה ימים אחרי הזרקה, פתאום בלי כוונה נגעתי במזרק ויצא מן כיסוי כזה על המחט. באותו רגע יצא גם נוזל נוסף. אף פעם לא השתחרר לי הכיסוי הזה. האם הזרקתי לא נכון עד עכשיו? איך לגרום לזה שהכיסוי יצא בכל הזרקה?
תודה לעונות :)
פוריות >>
לצפיה ב-'קלקסנים וכחולים זה בא ביחד '
קלקסנים וכחולים זה בא ביחד
04/10/2017 | 11:13
1
כנראה זה בגלל המחט, אולי גם בגלל החומר שקצת שורף ואולי גם בגלל שהדם קצת יותר מדולל.
בכל מקרה, זה תקין.
בהצלחה!
לגבי המכסה של המחט או משהו כזה, לא הבנתי את כוונתך.
פוריות >>
לצפיה ב-'קצת שורף?'
קצת שורף?
04/10/2017 | 11:43
מאוד שורף לי. אבל בעיקר אחרי ההזרקה ופחות בעת ההזרקה
ותודה ��
פוריות >>
לצפיה ב-'צריך ללחוץ עד הסוף ואז המכסה משתחרר'
צריך ללחוץ עד הסוף ואז המכסה משתחרר
04/10/2017 | 11:38
1
לגבי ההמטומות- תקין לחלוטין, קורה לרוב עם קלקסן (זה לא אומר שיהיה לך סימנים כחולים אחרי בדיקת גם, קורה יותר במקום ההזרקה של הקלקסן)
לגבי הכיסוי, לא קרה שום דבר, אם לא החזקת עד הסוף
אבל בעיקרון, כדאי להמשיך ולהחזיק את הבוכנה עד הסוף לעוד שניה- שתיים (כשהמחט בפנים), ואז הכיסוי יקפוץ

והעיקר שיהיה בהצלחה רבה!
פוריות >>
לצפיה ב-'מוזר שזה לא רשום בהוראות'
מוזר שזה לא רשום בהוראות
04/10/2017 | 11:42
הלכתי ללחוץ עכשיו על כל שאר המזרקים ויצאה כמות יפה מכל אחד.
באסה
פוריות >>
לצפיה ב-'מזריקים עד שהכיסוי משתחרר '
מזריקים עד שהכיסוי משתחרר
04/10/2017 | 12:54
לצפיה ב-'שימי לב שלאחר ההזרקה של הקלקסן'
שימי לב שלאחר ההזרקה של הקלקסן
05/10/2017 | 18:27
2
את לא לוחצת על המקום ולא משפשפת אותו.
בנוסף, תגווני במיקום.
בהצלחה
פוריות >>
לצפיה ב-'למה?'
למה?
<< ההודעה הנוכחית
05/10/2017 | 18:45
1
לפעמים זה שורף לי אז אני משפשפת באמת
פוריות >>
לצפיה ב-'זה מסביר למה יש לך כחול'
זה מסביר למה יש לך כחול
05/10/2017 | 21:55
החומר הינו נוגד קרישה, כך שכשאת משפשפת את מרום ההזרקה, את גורמת לחומר השפיע על הפצע שנגרם מההזרקה, ולמנוע ממנו להיקרש.
פוריות >>
לצפיה ב-'תמרחי ארניקה אחרי ההזרקה'
תמרחי ארניקה אחרי ההזרקה
08/10/2017 | 08:51

הודעות אחרונות

15:36 | 20.10.17 nivnivi
13:29 | 20.10.17 pollyjean
08:34 | 20.10.17 דפנהלונה
21:08 | 19.10.17 נושקית3
17:21 | 19.10.17 אופטי88
11:31 | 19.10.17 תלתלית20
09:35 | 19.10.17 clairerandall29
21:02 | 18.10.17 בילי2017
10:40 | 18.10.17 מחפשיםדירה1

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ