אוף אני במתח - רק לא עוד חוץ רחמי....

moran12313

New member
אוף אני במתח - רק לא עוד חוץ רחמי....

אז הבטא אתמול ביום ה-12 להחזרה היתה 54?
זה נמוך מידי לדעתכן? החזירו עובר אחד...
ההריון הקודם שלי שהסתיים במאי היה חוץ רחמי (לא ראו דבר כי הבטא לא היתה גבוהה מספיק אבל הבטא התחילה בדימומים וב-19, הדימום הפסיק והבטא לא עלתה כמו שצריך וקיבלתי זריקה בערך בבטא 300).
מחר אני עושה עוד בדיקה ואני ממש חוששת. אין כוחות נפשיים להתמודד שוב עם חוץ רחמי וזריקה והמתנה וכו'...
מה הסיכוי שזה קורה לי שוב?

a morph

New member
רגע, רגע... למה ישר חוץ רחמי?

לא חורצים גורלות לפי בטא בודדת!
קודם כל הבטא שלך נראית בהחלט סבירה, אצלי היה 75 ביום 14 להחזרת מוקפאים, וזה לא היה כימי וגם לא חוץ רחמי, טפו טפו טפו

מה שיותר חשוב מהערך ההתחלתי זה ההכפלה שלו, תבדקי שוב בעוד יומיים ותראי איך מתפתח.
אגב, כימי, חוץ רחמי או סתם הריון לא תקין יכול להתחיל גם מבטא יפהפייה... ההריון הקודם שלי, שהפסיק להתפתח בשבוע 6-7, התחיל מבטא "מדהימה" של קרוב ל-400. ערך בודד לא אומר כלום.
בהצלחה! מחזיקה לך אצבעות.

moran12313

New member
תודה על העידוד

עשיתי את הבדיקה היום בבוקר... נראה מה יהיה...
יש לי פשוט טראומה מהחוץ רחמי ההוא שהתחיל נמוך...

גל 127

New member
אם זה אחרי יומיים זה נראה תקין

הכפלה לא חייבת להיות מדויקת ממש .
לי זה נראה ממש טוב

nhrc3

New member
נראה לי הכפלה בול לפי הסטטיסטיקה

ואם את מוטרדת בטח בשישי אפשר לבדוק שוב

טוליתי

New member
הכפלה יפה, אך ממשיכה להתפלל

להצלחתך, היות והסיכון לחוץ רחמי אצל נשים שכבר עברו אחד כזה, כפול מבאוכלוסיה.
מחכה איתך לבשורות טובות.
עדכני אותנו.

moran12313

New member
איזה דיכאון.... מעדכנת... + שאלה

אז אחרי הכפלה אחת שהיתה הרופא (ברקוביץ) לא הורה לי לעשות שוב בטא אלא קבע תור לאולטרסאונד שאמור להיות עוד שבוע בערך.
העניין הוא שאתמול (שבוע 6+ 0) התחיל דימום קל והוא רק הורה לי לנוח ושרצוי להפסיק עם הקלקסן 60 שאני לוקחת. עכשיו הדימום קצת התגבר ואני לא יודעת מה לעשות

אוף ההריונות שלי ממשיכים להיות לא תקינים. יש לי ברוך ה' ילדה מטיפול שנולדה בשבוע 35, אח"כ הפלה בשבוע 7, חוץ רחמי, ועכשיו ההריון הזה....
בדקתי כבר קרישיות ומצאו רק פקטור ליידן 5 ולקחתי קלקסן כמו שהורה לי פרופ' קופרמינץ.... יכולות להיות סיבות נוספות להריונות לא תקינים? מישהי יכולה לפרט מהידע שלה? אנחנו עם בעיית זרע של מורפולוגיה 0% אבל עשינו מיון זרע בטיפול הנוכחי..... מצאו רק דרגה 3. יכול להיות שהזרע עד כדי כך גרוע שגם אחרי מיון יש בעיות
?
אשמח לעצות ותובנות....

למעלה