ייעוץ, מה דעתכן

pollyjean

New member
ייעוץ, מה דעתכן

חג שמח בנות יקרות,
אני אחרי הפסקה די ארוכה של ניסיונות. יש לי רזרבה נמוכה, פעמיים האחרונות הביציות המעטות שנשאבו לא הניבו הפריות. בפעם האחרונה עשיתי טבעי, ללא הורמונים כדי להגדיל את מס הביציות. הייתה אחת, ולא הופרתה. בפעמים עם הורמונים, לקחתי מנופור מינון די גבוה, לא מאד עזר רק החליש את המערכת מאד מאד. אני בת 39 ומאמינה שיכולה להכנס להריון ללא הורמונים אפילו עם רזרבה נמוכה. רוצה לנסות שוב בסבב טבעי. לוקחת עכשיו q10 ודאה. מאתן חושבות? האם אני מבזבזת זמן? האם לנסות פרוגבריס אן הורמון אחר? מתאבת להזריק את החומרים הללו ומרגישה שהם לא מועילים.
אשמח לדעתכן, תודה רבה!!

גלי377

New member
מזה Q10 שמעתי עליו גם פעם בהמלצת רופא לקחת? אני גם בת 39

מאמינה שהגוף יודע לבד להיכנס להריון , בחצי שנה האחרונה היה לי הריון כימי אחד וגם הפלה בשבוע 9 עם הריון שלא מתפתח, לדעתי אפשר לתת צאנס עם לא אין ברירה ולהתחיל טיפול שמתאים

בהצלחה!

pollyjean

New member
הרופא לא ממש מאמין בדברים הללו

אני לוקחת די על דעת עצמי. אין לי מה להפסיד.

גלי377

New member
לפי מה את יודעת שיש לך רזרבה נמוכה? פרופיל הורמונלי עשית?

pollyjean

New member
רזרבה

על פי בדיקות דם וגם טיפולים עם הורמונים שהניבו מעט מאד ביציות.

טוליתי

New member
יש נשים ש dhea עזרה להן

רק שנדרשים כשלושה חודשים עד להשפעה מיטבית (זה לא שמעט זמן אינו עוזר), וחשוב להפסיק בתחילת הסבב כי התכשיר גורם לעלייה של הפרוגסטרון.
לגבי coq10, היה ניסוי בעכברות, ואצלן זה עבד. ממה שאני יודעת, טרם הוכח שעובד...אבל, לדעתי, ואני לא רופאה, כדאי לנסות הכול. הזמן הוא האויב של כל הנשים צנועות התגובה ובעלות רזרבה נמוכה, ואין לנו זמן עד שהמחקרים יוכיחו.
לגבי פרוגבוריס או כל הורמון אחר, לי (צנועת תגובה) עזר פרוטוקול חצי טבעי עם מעט הורמונים. דווקא כמויות גבוהות של הורמונים בדרכ לא מוכיחות את עצמן אצלנו.
שתהיה חזרה קלה לטיפולים, והצלחה מהירה.

pollyjean

New member
תודה רבה!

תודה רבה על המידע!! אני מנסה בינתיים את הq10 וגם את הדאה, אין לי מה להפסיד. הורמונים בכמות גבוה גם לי לא עזרו, להפך, החלישו אותי ויכול להיות שגם פגעו באיכות הביצית. אני קצת בטראומה מכל הסבבים ויש לי פנטזיה לעשות הזרעות רק שזה בזבוז זמן וכסף.(יש לי מנות זרע). תודה על התמיכה! אמן אמן

pollyjean

New member
אני לא יודעת אבל לפחות 3 חודשים לפני

סבב, אבל אם לא אז לפני. לא מוכח כלום אבל יש הצלחות

יש פה מישהי שנקלטה בהזרעה אחרי IVF

ילד ראשון בהפריה, הריון שני בהזרעה. אני לא זוכרת אם היא עם תגובה צנועה או לא. בכל מקרה, אולי גם זה כיוון ששווה לבדוק.

אני לקחתי Q10

כמה חודשים טובים, מינון גבוה של 800 ביום.. 400 בבוקר וגם בערב.
עדיף בכדורים של 200, כדורים של 400 אין להשיג.
אני רכשתי דרך אתר טבע בריא כדורים במינון של 100, המחיר סביר.
למיטב ידיעתי אין הבדל בין כדורי הג'ל לבין אלה הרגילים מבחינת הספיגה, רק מבחינת המחיר.
הילד חוגג 8 חודשים

&nbsp
לא יודעת אם זה מה שעזר, או הדיקור הדו-פעמי לחימום הרחם או מה שזה לא יהיה, עיסוי רחם אותנטי בשמן זית, תפילות בהפרשות חלה..
&nbsp
בהצלחה!!!
(תזכרי שצריך רק ביצית אחת טובה)

Maya218

New member
אני עם רזרבה נמוכה

הריון אחד הזרעה עם גונאל - מחוץ לרחם.
כעת IVF שני עםרופא חדש ופרוטוקול חדש -מנופור מולטידוז.
בתקווה שיניב ביציות ויצליח, גם אני לא בטוחה שכמות גדוה של הורמונים
עובדת עלינו יותר טוב, אבל זה מה שהם רוצים. כמה שיותר ומהר..
בהצלחה לכולן :)

pollyjean

New member
אפשר לעשות הזרעה עם הורמונים?

אני קצת בטראומה מה ivf רק ללבוש את החלוק ולהכנס לחדר ניתוחים עושה לי ממש רע. מצד שני יש לי חסימה כנראה בחצוצרה הימנית כך שצריכה לחכות לביוץ מצד שמאל אם רוצה הזרעה. השאלה אם יש בכלל סיכוי?

גוגו 888

New member
הי מנסה לעזור

המדקר שלי (דורון לירן) עזר לנשים במצב שלך, הוא מאמין בסבב טבעי או עם מינון נמוך של הורמונים וזאת לאחר שינוי תזונה, לקיחת DHEA ותמיכה של דיקור. אני אישית הלכתי אליו כי אני לא פוליציסטית (והוא עזר לי) אבל יש לו הצלחה עם מצבים של רזרבה נמוכה. אם תרצי עוד פרטים אשמח בפרטי

גוגו 888

New member
בעניין התזונה

לי באופן אישי הבעיה היתה מחזור לא סדיר (ומבייצת פעם בחודשיים, שלושה) ולא בעיה של רזרבה נמוכה, אז הוא נתן לי פורמולה של צמחים בשילוב עם דיקור. לגבי רזרבה ירודה עם איכות ביציות ירודה אני יודעת שהוא מבקש 3 חודשים (או יותר ) בלי טיפולים בהם לוקחים DHEA ומשנים תזונה - בלי מוצרי חלב וקמח לבן, בלי קפאין ואלכוהול ועם הרבה אגוזים, ביצים, דגים, תבשילי עדשים, כתומים וכאלה. עד שהוא מרגיש שהגוף מוכן לטיפול.
אצל כל אחת התגובה זה אינדבידואלי.

למעלה