להרים מצב רוח

להרים מצב רוח

שלום לכולם...
אני חדשה בקבוצה ועברתי ככה על הודעות קודמות ונדהמתי מהתמיכה והאנרגיה החיונית שזורמת פה.
קצת עלי בעולם הפריון... אני יחידנית שלפני 10 חודשים החלה את התהליך. הכל הלך טוב. אולי טוב מידי... נקלטתי בהזרעה ראשונה ולא הייתה מאושרת ממני... אבל החיים הם מה שקורה לך כשאתה מתכנן תוכניות ובבדיקת השקיפות הודיע לי הרופא בגרון חנוק ומבלי להיסתכל עלי שאין דופק. אחרי גריגה ותקופה קשה נפשית מתחילה הכל מההההתחלה...
עברתי הזרעה בשישי שעבר, המתח הורג אותי והיום גם הנפשי... אני שבורה ולא יודעת למה.
יודעת שכולנו עוברות אותו הדבר... אשמח להמלצות מה אתם עושות כדי לתחזק מחשבות חיוביות בימים הללו שלפני הבדיקה...
תודה ובהצלחה

טוליתי

New member
ברוכה הבאה אלינו

את בשלב הטיפוס על הקירות
. זה לא פשוט בכלל! העובדה שאת אחרי גרידה, מוסיפה בוודאי לחץ
.
ככל שתהיי עסוקה יותר, כך יהיה פחות זמן ומקום למחשבות לעלות על "עגלת חייך". בתוך "הודעות נבחרות" יש קישור לפוסט בנושא "מה לעשות עד לבטא".
לי עזרו הליכות מתונות וטיפוח תחביבים.
מקווה שעזרתי.
חיבוק ובהצלחה

מזדהה

אני גם יחידנית וקרה לי משהו דומה. אחרי 3 הזרעות עברתי להפריה, הראשונה נקלטה ובדיוק כמוך בדיקת השקיפות התחילה ב"חמודה, מצטער.."
זוועה. אחרי הגרידה התחילה התקופה הקשה ורק לאחר 10 חודשים (משהו כמו 6-7 סבבים) נקלטתי שוב. טרימסטר שני כבר ומחזיקה אצבעות שימשיך כך עד הסוף.
מקווה שהדרך שלך תיהיה קצרה יותר. תיהי חזקה זה יקרה שוב סונר אור לייטר. המון בהצלחה! ואם בא לך להצטרף למפגשים של יחידניות בטיפולים במרכז, את מוזמנת לכתוב לי בפרטי.

גם מזדהה

גם יחידנית ואחרי 2 הפלות. אחת טבעי, אחת ציטוטק
עכשיו אני קצת לפני שאיבה ובהיסטריה טוטאלית משלב ההמתנה לבטא
גם כי ידוע שאם בע"ה הבטא תהיה חיובית אז לא ארגע עד שבוע מתקדם.
אולי עכשיו בגלל תקופת החגים זה יעבור יותר מהר
אולי בדיוק ההיפך... לא ידוע
המון בהצלחה

שבועיים מורטי עצבים

אני משתדלת לעשות דברים שגורמים לי שמחה.
לצאת מהבית עם הבעל/חברה
להחליט על פרוייקט שאני אף פעם לא מוצאת זמן (לסדר אלבום תמונות/לשפץ רהיט...)
משריינת לעצמי סרטים לראות כדי להעביר את הזמן.
ונושמת עמוק.

אני יכולה להגיד לך משהו?

קרה לי בדיוק אותו דבר. בשקיפות התבשרתי שהעובר לא בחיים.
וחודשיים אחר כך עשיתי טיפול נוסף, הריתי וילדתי בן מקסים.
בקרוב אצלך.

שחר2438

New member
בירור קרישיות

הי מצער מאוד , מאוד לשמוע , הפלה בשלב כזה מחייבת בירור קרישיות בכדי להערך ולמנוע הישנות . אני חוויתי הפסקת דופק בשבוע + 9 , ולאחר בירור אובחנתי עם אפלה (אחד מבעיות הקרשיות )

Didi197

New member
מבינה לליבך

גם אני יחידנית, אחרי פעמיים כאלו שוברות ומרסקות את הלב. ממשיכים הלאה, מקויים לטוב. מאחלת לך שתצליחי , תשמרי על חיוביות. משהי כתבה פה לבצע בדיקות , גם אני ביצעתי וסה"כ הכל היה תקין אבל כדאי תמיד לבדוק ליתר בטחון. בהצלחה

למעלה