משהו לא ברור ברחם

משהו לא ברור ברחם

לחוצה ממש.... מקווה שלמישהי יש ניסיון עם זה.
עשיתי היום הזרעה ובגלל החג-שבת לא עשיתי מעקב, הרופאה לא רצתה לבדוק לפני ההזרעה בגלל שאמרה
שהג׳ל לא טוב לזרעים.
אז אחרי ההזרעה היא בדקה וראתה ברחם משהו לא ברור.... בהתחלה היא חשבה שזה אולי שק הריון לא תקין
אבל לא היה סיכוי שאני בהריון (ואכן בדיקות דם דחופות שללו את זה) ואחר כך היא אמרה שאולי זה פוליפ.... ואולי זה הנוזל של ההזרעה והיא לא עושה אולטרסאונד אחרי הזרעה אז היא לא יודעת איך זה היה נראה.
אני סופר לחוצה ועצובה עכשיו! הלך כל החודש? מישהי עשתה פעם אולטרסאונד אחרי הזרעה והיה כמו שק שחור כזה?
ואם זה פוליפ? היא לא אמרה אם יוציאו או לא ורק אמרה לחזור עוד שבוע לבדיקה חוזרת ושממילא אף אחד לא יעשה כלום לפני תשובה ברורה עוד שבועיים.
איך מעבירים ככה עכשיו את כל החגים?
אשמח לכל תמיכה....
תודה

Rמחכה7

New member
מנסה...

אולי את ממש אחרי הביוץ וזה היה הגופיף הצהוב?
מה בדיקות הדם אומרות?
נשמע קצת מוזר מה שהיא אומרת, עד עכשיו בכל הסבב לא עשית א.ס.?
&nbsp

תודה!

אכן יצא שלא עשיתי בכלל בגלל החג והשבת.
זה לא גופיף צהוב כי זה לא היה בשחלה אלא ברחם עצמה.
הבדיקות דם היו תקינות ורגילות לגמרי....הביוץ באמת היה אתמול אבל החלטנו לעשות את ההזרעה בכל זאת ולא לפספס את החודש.
השאלה אם זה באמת פוליפ מה זה אומר? אני אהיה חייבת להוציא אותו?
כל הסיפור מלחיץ אותי נורא וכבר ככה הייתי לחוצה

לאף אחת לא עשו אולטרסאונד מיד אחרי הזרעה?

Rמחכה7

New member
לא יצא לי לעשות א.ס. אחרי הזרעה, אבל אם זה פוליפ לכאורה היו

לכאורה היו אמורים לראות אותו קודם
&nbsp
תעשי בשבוע הבא שוב א.ס. ותהי' חכמה יותר
&nbsp
בהצלחה

טוליתי

New member
אולי נוזלים?

השבועיים האלה מאוד מותחים. נסי להעסיק את עצמך בכמה שיותר משימות, כך שהזמן יעבור מהר יותר.
החזיקי מעמד
, ובהצלחה.

מה הכוונה נוזלים?

הרופאה הכניסה את הזרע עם הנוזל בהזרעה אבל זה היה נראה ממש מעט והעיגול השחור באולטרסאונד היה נראה יחסית גדול.... למרות שלא ממש מבינה בזה.
השבועיים כמובן מותחים נורא אבל עוד יותר גרוע כשאני פוחדת שיש לי איזו בעיה ברחם שצצה לה פיתאום.

טוליתי

New member
נוזלים ברחם

יכולים להיות כתוצאה מדליפה של נוזל בחצוצרות או כתגובה להורמונים.
גם אם יש ממצא, זה לא אומר שיש לו משמעות, ואם יש לו משמעות - אין זה אומר שהמצב אינו פתיר.

קודם כל בהצלחה!

בהזרעה נכנסים עם צינורית לחלל הרחם ומזריקים נוזל זרע, נוזל באולטרה סאונד שחור, אויר- לבן. עם הצינורית והנוזל נכנס גם טיפל'ה אויר ובאולטרה סאונד יכול להראות מבלבל..
חוץ מזה שבזמן ביוץ (בדכ סביב זמן ההזרעה) רירית הרחם משנה את הצורה שלה ובמקום להיות עם שלושה פסים יפים וחלקים היא נהיית יותר לבנה והגבולות מטשטשים ככה שגם זה יכול לבלבל באולטרה סאונד..
אם עשית מעקב זקיקים (ובטח עשית לפחות חלקי) אז רוב הסיכויים שאם היה פוליפ היו רואים אותו כבר.
ושוב בהצלחה ותהני בחגים!
שנה טובה ומתוקה ופוריה

תודה על ההרגעה

במעקב זקיקים לא התעכבו בכלל על הרחם אז זה היה יכול אולי להתפספס.
אבל אולי באמת האוויר ונוזל הזרע יצרו שם את השק המשונה הזה.
אחרי יום כיפור יש לי מעקב ונקווה שזה אכן יעלם וזהו.
שנה טובה מתוקה ופוריה גם לך ולכל הפורום הביתי הזה

למעלה