שחלות פוליצסטיות... זריקות גונאל

Hila20055

New member
שחלות פוליצסטיות... זריקות גונאל

היי בנות יקרות. אני מזה כ3 שבועות מזריקה גונאל f. התחלתי עם מינון 62.5 ליום ולאט לאט העלו לי מינון ל100 ליום. כל 3 ימים עושה ב.דם ומעקב זקיקים.. וכולם קטנים :((
למישהי שיש שחלות פוליצסטיות והיתה בתהליך של הזרעה. האם אכן הגונאל גרם לביוץ?? אני ממש מיואשת בכל שאת 3 שבועות זריקות ואין זקיק עדיין ועכשיו נכנסים חתקופה של חגים אז בכלל לחץ! תודה לעונות וחג שמח לכולן

iLanKaBr

New member
הקטע בשחלות פוליציסטיות

שאפשר בקלות להגיע לגירוי יתר.
אני עם שחלות פוליציסטיות ויכולה להגיד שברוב הסבבים היה מצב כמעט של גירוי יתר והייתי צריכה בלי סוף מים.
לכן מתקדמים לאט-לאט.

Hila20055

New member
יואו באמת כל הזמן תחושת צמא

תודה על המענה. באמת כל הזמן אני מרגישה צמא. מה התסמינים של גירוי יתר מלבד צמא?? וכמה זמן מותר להזריק לאורך זמן ברציפות עד שיהיה ביוץ.? אני כבר 3 שבועות מזריקה רצוף.

iLanKaBr

New member
את האמת לא יודעת אם יש קשר לצמא

צריך לשתות כי... שכחתי את האמת. יש שם איזה קשר לנוזלים.
גירוי יתר בא כאשר רמת ההורמונים היא מאוד גבוהה.
מה התסמינים של גירוי יתר? אצלי פעם הבטן כאבה. פעם לא כאב כלום, אבל ההורמונים היו בשמיים.
אין קשר לכמה זמן אפשר להזריק, הרי את לא סתאם מזריקה. את בטח מזריקה ועושה בדיקות. וככה מתקדמים לאט-לאט. את גם מזריקה מינונים נמוכים. אם תזריקי הרבה זה מאוד מסוכן, יכולים להבשיל מלא זקיקים ביחד. ואז השחלה תיהיה ענקית. הסכנה בשחלה ענקית שהיא יכולה להסתובב.
מקווה שאני לא מתבלבלת בכלום.
אני פשוט באיזה שלב עזבתי התעניינות בנושא והייתי עושה מה שהרופא שלי אמר. והרופא שלי תמיד היה רגוע.

iLanKaBr

New member
חג שמח!

למעלה