בטא 15?? 11 יום לאחר החזרת עובר אחד בן 3 ימים

mlk123456

New member
בטא 15?? 11 יום לאחר החזרת עובר אחד בן 3 ימים

16 יום לאחר הזרקת אוביטרל
E2 - 932 PMOL
פרוגסטרון - 44 NMOL

היא321

New member
גם לדעתי רוב הסיכויים שכימי

ההריון שלי התחיל עם בטא נמוכה שפשוט קפצה ממש מהרכל יומיים. מ 8 ל 33 ומ 33 ל 120 ואני בשבוע 23. מאחלת לך שזה המקרה גם פה

ענבל ח1

New member
מעולם לא שמעתי על INDETERMINAT בהקשר של בטא

קצת מוזר, לא?
בעיקרון 15 זה נמוך אבל אולי בגלל שזה 11 יום אחרי עוד יש סיכוי?
מחזיקה לך אצבעות

a morph

New member
ואני אומרת שיש סיכוי

אצלי 14 יום אחרי החזרת מוקפא בן 3 ימים נמדדה בטא 75. הייתי בטוחה שזה כימי אבל הנה הגעתי לחודש שביעי ב"ה.

לא חורצים גורל של הריון לפי בטא בודדת. חכי בסבלנות לבדיקת הכפלה.

mlk123456

New member
אוף, לא מספיק שבוטלה לי החזרה נוספת כי הייתי חולה עכשיו הלחץ

לפני החג... איזה כיף
בכלל הייתי אמורה לבדוק מחר ובדקתי היום כי מחר אין לי איפה וגם אמרתי לעצמי שזה בטח שלילי כי השתעלתי כמו חמור, אז עדיף שאבכה יום לפני ולא בחג עצמו... עכשיו סתם יש לי עוד יום של לחץ ודיכאון. פעם ראשונה שזה לא שלילי כשנה וארבעה חודשים מאז ההפלה הארורה ההיא... מישהו יושב וכותב מערכון

londi81

New member
אני קראתי שמחלה מעודדת קליטה

שאם הגוף נלחם בחיידקים או וירוסים ומערכת החיסון נפגעת, יש פחות גורמים שיפריעו לעובר (גוף זר) להקלט

בזה אני מתנחמת עכשיו כשאני משתעלת את חיי
בהצלחה!

a morph

New member
אצלי

ההריון נקלט בחודש שבמהלכו הייתי חולה כמו כלב, כמו שלא הייתי חולה כבר שנים.
שיעול יבש נוראי, הצטננות כללית, דלקת בסינוסים, דלקת עיניים שטופלה וחזרה שוב, אנטיביוטיקה ואופטלגין שהתעופפו לכל עבר...
וכאמור גם אצלי הבטא התחילה נמוך.

אל תספידי ואל תסיקי מסקנות, באמת שעוד אי אפשר לדעת כלום. תתמקדי בדברים הכיפיים (חג, או סתם דברים שעושים לך טוב) ותרפי... כמה שתדאגי יותר, זה לא ישפיע על תוצאה, רק יתיש אותך נפשית.

mlk123456

New member
רק דמיינתי איך בערב חג (תאריך מקורי לבטא) אנ מקבלת תשובה חיו

חיובית, אבל זה פשוט לא ריאלי לנסוע מהצפון למרכז וגם קינן בי החשש, אז עשיתי יום קודם (גם דאגתי לקטר על ההחזרה השניה שבוטלה). אני מקווה שאיחולייך אכן יתגשמו עבורי ותהיה לי ולבעלי הפתעה טובה סוף סוף אחרי הרבה זמן של סבל וייאוש, המון המון תודה ושתהיה לך שנה מהממת בדיוק כמו שאני בטוחה שאת מהממת בעצמך. חג שמח!

למעלה