לקראת IVF ראשון

tul25

New member
לקראת IVF ראשון

היי, בת 33 לאחר 3 הזרעות שלצערי לא צלחו, עולים שלב ומתכוננים לIVF.. אשמח לשמוע על המלצות ועצות.. אסותא? מדיקל סנטר? כדאי לקחת רופא פרטי? אשמח לשמות... (אני בכללית אם זה משנה...)

טוליתי

New member
בהצלחה

רופא מומלץ בכללית ד"ר עידו אלדר.
&nbsp

tul25

New member
תודה על ההמלצה

אשמח לעזרה נוספת..
קראתי שניתן לבצע טיפולי פוריות בבתי החולים הציבוריים, רופאים פרטיים בהסדר עם הקופה (במסגרת הביטוחים המשלימים של קופות החולים השונות) וכמובן, קיימת אפשרות של ביצוע הטיפול כולו באופן פרטי. מה ההבדל בעצם בין רופא פרטי בהסדר עם הקופה לבין האפשרות לטיפול פרטי?

Musmus14

New member
אני עשיתי טיפול "פרטי" אצל רופא קופה

והוא היה מעולה!
קבלתי יחס וזמינות בקליניקה הפרטית שלו מעל ומעבר. את הטיפול עצמו הוא עשה לי בבית חולים אלישע (פרטי) בהשתתפות עצמית.
אפשר בהחלט לקבל שירות נהדר בלי להוציא אלפי שקלים לסבב.
הזמינות להתחלת הטיפול הייתה מיידית. הוא מילא עבורי את הבקשה לקופה ובמחזור העוקב התחלנו טיפול. הוא עשה לי את כל המעקב בעצמו.
מומלץ לבדוק את האופציות שלך.
בהצלחה!

hatalya

New member
את לא חייבת פרטי, יכולה לבקש הפנייה ליחידה ציבורית י

יש הרבה יחידות ציבוריות טובות. אני ניסיתי קודם בציבורי. בהצלחה!

tul25

New member
ציבורי מול פרטי

תודה על התגובה, האמת שלא הומלץ לי כ"כ על היחידות הציבוריות בעיקר בגלל עניין הזמינות. מאחר ומדובר בילד ראשון הבנתי שיש השתתפות במקומות פרטיים אז לכן חשבתי שעדיף... אבל אשמח לשמוע המלצות נוספות.

Morannt1

New member
יש רופאי קופה טובים גם

היי טולי

אני הייתי בטיפול אצל רופא פרטי בשילוב הקופה והיחס והשירות שקיבלתי למרות שהייתי צריכה לשלם לו על כל דבר היה זוועה
עברתי לרופא דרך.הקופה דר. ברקוביץ נמצא בגבעת שמואל ואני יודע שהוא רואה מכל הקופות ואצלו יש לך מעקב צמוד עם הרופא ולא מזכירות וכל מיני אנשי בניים ואני שמחה לומר שאחריי שלושה טיפולים אצלו היום אני בהריון בחודש שישי כבר ורק שתדעי אני בת 43
הוא עובד עם אסותא ראשון והצוות שם נותן יחס מעולה .
אני לא האמנתי שזה יקרה כבר והוא האמין בשבילי.
שיהיה לך המון בהצלחה

פרטי בציבורי

אפשר ללכת לרופאים מעולים בקופה ולעשות טיפול דרך בי"ח פרטי.
ככה נהנים מכל העולמות.
הרופא שלי (ד"ר לנדי) עובד בקופ"ח כללית בפתח תקווה, הוא נותן את הפלאפון האישי שלו ונותן את כל ההנחיות בעצמו, ועושה את השאיבות וההחזרות באסותא רמת החייל.

איזה איזור את?

אנחנו אצל דר אלי גבע (פרטי) והוא מקסים! אנחנו מאוד מרוצים. הוא עובד גם בכללית, אז את כל המרשמים וכו' הוא מכניס אוטומטית למחשב וזה ממש נוח.
הוא מקבל במרפאה בתל אביב והטיפולים בהרצליה מדיקל סנטר- שגם עליהם יש לי רק דברים טובים להגיד
בהצלחה!

למעלה