מישהי הקפיאה בודדים (באסותא)?

billylib

New member
מישהי הקפיאה בודדים (באסותא)?

ממש חשוב לי אחרי השאיבה הקרובה להקפיא עוברים בודדים ולא בזוגות (יש לי תאומים :) ). מישהי עשתה זאת עם רופא של מכבי ולא פרטי? אם כן, מי היה הרופא? אם מישהי היתה עם האוזר או משה רויבורט ממש אשמח לדעת מה הגישה שלהם בנושא. שוקלת ללכת לרופא פרטי רק בגלל זה. יש מכשולים בירוקרטיים שצריך לעבור?
תודה רבה רבה ����

צרות של עשירות

לא מידיעה אבל זה נשמע לי כמו החלטה של מעבדה בשילוב עם הרופא.רוצה לומר שלא ממש בטוח שאת צריכה רופא פרטי רק בשביל זה.
יש לך קלף מצויין שלא לומר 2 בבית.
בהצלחה

billylib

New member
אכן עשירה!

צודקת, יש לי שני בנים מדהימים!!!! אבל... רק חסר לי עוד זוג תאומים בנים.. לא אצליח להתמודד

הזהרי בלשונך יקירה

את תתמודדי עם כל מה שתקבלי. יש פה בנות (לא מכחישה -גם אני ) שהיו מתחלפות איתך בחצי דקה.

billylib

New member
צודקת

הכל ברוח טובה, כמובן. הלוואי עליי ועל כולם לקבל עוד ילדים מדהימים כמו שלי. אני כיום במצב שונה לחלוטין ממה שהייתי בזמנו לפני שנקלטתי איתם, ויכולה מאוד מאוד להזדהות איתך. בסוף זה קורה ויש אהבה ואושר גדולים.
עושה חשק לעוד! ולא מוותרת. אבל, אין ספק שיהיה לא פשוט כלכלית ותפעולית. לכן רציתי לבדוק אם אני יכולה להשפיע ולנהל כמה שאפשר מראש, בלי לוותר על עוברים - להקפיא בבודדים.
בכל מקרה תודה והרבה בהצלחה

לי לא הסכימו להקפיא בודדים

ולא רק זה, בפעם הראשונה עוד הקפיאו לי בשלישיות (לא ידעתי בזמנו שעלי לבקש אחרת)
בפעם השנייה ביקשתי אז אמרו לי רק בזוגות, זה המינימום
זה באסותא ת"א, אמרו לי שיש מצוקת מקום ולכן כך הם מקפיאים. אבל טופלתי ע"י רופא צוות ולא רופא פרטי אז אולי זה משנה, לא יודעת...
באסותא ראשון חברה הקפיאה בודדים, היו לה רקשניים אז הסכימו. אולי זה גם תלוי בכמות שיש לך

billylib

New member
מעניין אם במדיקל זה אחרת כי גוף פרטי

הקטע שלפי ההתרשמות שלי אסותא הרבה יותר מקצועיים, במדיקל ממש אין פרטיות למטופלות

a morph

New member
אני לא מאמינה שזה קשור לרופא פרטי

יש מצוקת מקום במקפיאים, ולרוב לא מסכימים להקפיא בודדים, אלא אם כן יש רק עוברים בודדים ברי הקפאה או שמדובר בהקפאה חוזרת.
רופא יכול להשפיע על זה עד לרמה מסוימת, נניח לבקש להקפיא "רק" בזוגות ולא בשלישיות, אבל אם יש הרבה עוברים קשה לי להאמין שיסכימו להקפיא את כולם בבודדים.
מה שכן אפשר לעשות זה לבקש להקפיא את העוברים ביום 3, ואז להפשיר, להחזיר אחד, ואת השני להקפיא מחדש (לרוב זה יהיה אחרי גידול ליום 5). אבל בשביל זה לא צריך רופא פרטי...

billylib

New member
זה בדיוק מה שעשיתי עם המוקפאים שנשארו

בזמנו הקפיאו בזוגות כי לא ידעתי שישנה אפשרות אחרת, אבל אחכ שמעתי שיש בנות שהקפיאו בודדים, זה היה עם פרטי אבל מעניין אותי אם זה הגורם המשפיע היחיד.
לצערי זה לא עבד, כל העוברים שהשארתי לגדל היו יפים ביום 5 אבל לא שרדו את ההקפאה, כך שממש חתך לי למחצית מספר נסיונות

חדשה 282

New member
לי הקפיאו בודדים

באסותא ראשון , בל בעיות ( הקיפאו 4 כל אחד בקשית נפרדת )

חדשה 282

New member
פרטי

לא נראה לי שזה קשור לזה שהרופא פרטי או של הקופה אלא לרופא עצמו לכל רופא יש גישה משלו , ב2 החזרות הראשונות הוא לא היה מוכן להחזיר לי יותר מעובר 1 ולכן מניחה שזאת הייתה ההנחיה

billylib

New member
באיזה מכון?

אכפת לך לשתף באיזה מכון ואיזה רופא בבקשה?

אני, ברמת החי"ל עם אליצור כרופא פרטי

(נשמע כמו: עם פמוט בחדר הרחצה, עם פרופסור חרדלי)

נדמה לי שהיו שלושה

והקפיאו אותם כל אחד בנפרד.
אליצור הוא מנהל המחלקה, מי יעשה לו בעיות עם זה?

בלסטוציסטים הקפיאו בבודדים בהנחיית הרופא הפרטי

עוברי יום 3 הקפיאו בזוגות, כאשר תמיד אחד העוברים מדורג גבוה והשני פחות, אך עדיין מספיק איכותי להקפאה.
כשהיה נותר מספר אי זוגי, הקפיאו לי זוג ובודד, ולא בשלישייה.
תמיד ההחלטה על ההקפאה מתקבלת עקרונית בעת קבלת הפרוטוקול, ולאחר ההחזרה, בהתאם לעוברים שיש בפועל, מחליטים סופית על החלוקה.
אני חושבת שזה תלוי איכות העוברים ומספרם.

למעלה