אולטרסאונד זקיקים ובדיקות דם מכבי

Lolahope

New member
אולטרסאונד זקיקים ובדיקות דם מכבי

שלום לכולן,
אני התחלתי לקחת פיוריגון השבוע לראשונה וחדשה בכל עולם הפוריות.
אני הולכת למומחה פריון פרטי אבל חברה בקופח מכבי.
ביום א אמורה להתחיל בדיקות דם ואולטרסאונד זקיקים מידי יום לפני הזרעה.
האם ניתן לעשות את שתי הבדיקות ביחד ביגאל אלון בתא בלי לקבוע תור?
מאיזה שעה?
את המרשם שנתן לי הרופא הפרטי קיבלו בבית המרקחת של מכבי בלי בעיה. האם יקבלו גם את ההפניה שלו לבדיקות?
מודה מראש לכל העונות :)

בלונזית

New member
הפניות

מכבי מכבדת הפניות של רופא פריון פרטי ל- I've ללא צורך בהמרה של ההפניה

ענבל ח1

New member
תשובות

היי וברוכה הבאה.
ראשית שאלה, מדוע בדיקות כל יום? ככה הרופא הנחה אותך? לא נהוג לבצע מעקב כה צמוד...
בד"כ גם כשמזריקים הורמונים מתחילים מעקב ובדיקות לאחר 4-6 ימים ובהמשך לפי התוצאות הרופא מנחה מתי המעקב הבא...
לגבי תורים לביצוע הבדיקות- אין צורך בקביעת תור אלא רק בהפניות לאולטר' זקיקים ולבדיקות דם (מספיק הפניה אחת שניתן לצלמה). את פשוט צריכה לגשת לאחת המעבדות בעיר שנוחה לך- בתל אביב יש כמה וכמה, את מגיעה ללא תור על הבוקר ומבצעת את שתי הפרוצדורות ביחד. כדי לברר היכן עושים גם בדיקות מעבדה וגם זקיקים צלצלי למוקד מכבי או בדקי באתר כי אני לא מכירה בתל אביב.
את מקבלת עוד באותו יום את התשובות לבדיקות הדם ולאולט' זקיקים מקבלים במקום.
לגבי המרת ההפנייה- אני למשל לא הייתי צריכה להמיר אבל תמיד אמרו לי שזה תלוי רופא. אם הוא מופיע במחשב של מכבי אז אין בעיה להשתמש בהפניה מבלי להמיר אבל אם לא, אז צריך להמיר. מי ברופא? אולי אני אדע לומר לך.
שיהיה בהצלחה,
ענבל

Lolahope

New member
תודה!

תודה רבה!
הסתדרתי בסוף ובאמת לא הייתי צריכה לא תור ולא להמיר את ההפניה.

ענבל ח1

New member
אני

הייתי עושה בבני ברק. יש סניף ברחוב כהנמן אבל נדמה לי שזה עבר לסניף אחר בבני ברק ברחוב רבי עקיבא. גם מחוץ לבני ברק יש, רק צריך לבדוק באתר אילו מעבדות נותנות שירות בשישי...

justme3000

New member
מנצלת את השרשור באותו נושא

אני לקראת הזרעה, הרופא שלח אותי לבצע בדיקות דם ואולטראסאונד ביום ה-3 לוסת.
כמובן(חוקי מרפי :) ), שהדימום שלי מועט מאוד באופן חריג (!), כנראה זה קשור לסטרס סביב הבדיקות............
בדרך כלל ביום השלישי הדימום שלי הוא מאוד כבד.

האם התוצאות מושפעות מכך ? האם יכול להיות שזו הסיבה שהזקיקים ממש ממש קטנים?

למעלה