שאלה החזרה- אשמח שתענו לי בנות בבקשה

שושה164

New member
שאלה החזרה- אשמח שתענו לי בנות בבקשה

האם בכל החזרה הרופא מראה באולטראסונד את העוברים? או רק בפעם הראשונה? איך אפשר לדעת אם העוברים נכנסו אם לא מראה? זה לא מוזר קצת??

אצלי הראה בכל החזרה

לא שאני יודעת להבדיל.
אמר שהנה הם והם נכנסים. הנהנתי וזהו.

בשניהם נקלט הריון אז כנראה שנכנסו...

a morph

New member
ואם יראו לך, תדעי?

כמו שאמרה רויאל בלו, ממילא היכולת שלנו להבין מה אנחנו רואות שם היא מאוד מוגבלת, הרי אנחנו לא רופאות ואפילו לא טכנאיות אולטרסאונד.
אני לא זוכרת האם הקפידו להראות לי כל פעם, בפעם הראשונה אני זוכרת שכן ושלא הבנתי מה אני רואה ומה זה תורם שמראים לי.
אח"כ נראה לי לא הראו... וההחזרה האחרונה הייתה בלי הנחיית אולטרסאונד בכלל ובכל זאת נקלט הריון ב"ה.
אז לא, זה לא מוזר לכאן או לכאן ולא משנה.

שושה164

New member
האם נחת מנוחה מוחלטת?

הלכתי ברגל בשמש איזה 15 שעה, וקצת ניקיתי בבית מה שהייתי חייבת, אז אני דואגת:(

a morph

New member
אין צורך במנוחה מוחלטת

רצוי שיום ההחזרה לא יהיה עמוס מדי ומלא בסטרס, לא לעשות מאמצים פיזיים חריגים ולא להרים דברים כבדים, אבל פעילות שגרתית בהחלט מותרת ואין שום יתרון למנוחה מוחלטת.
אני לא הלכתי לעבודה ביום של ההחזרה, אבל מלבד זה התנהגתי רגיל... טיילתי עם הכלב (ואצלנו הטיולים ארוכים, שעה +), בישלתי וכו'.
בהחזרות הקודמות כן הלכתי לעבודה אבל החלטתי להפסיק עם זה כי ראיתי שזה סתם יוצר מצב של לחץ מיותר... הייתי מגיעה לבי"ח מהעבודה ברגע האחרון, מתעצבנת על העומס בקבלה, מתעצבנת על המעלית שלא מגיעה, בסוף מגיעה במדרגות בריצה וכו'. עדיף להיות נינוחה ורגועה.

הרופא הראה לי באולטרסאונד

היה מקסים לראות, זה מרגש,
לא שברור לי מה ראיתי

&nbsp
לנוח תמיד טוב,
שתי ההחזרות הראשונות היו אחרי שאיבות, כך שלקחתי 3 ימי מחלה,
יום השאיבה, יום קבלת התשובה ויום ההחזרה, פשוט כי זה יותר עדיף מבחינת העבודה שלי.
כשהיתה לי רק החזרה - היה לי יום כל כך מטורף באותו היום,
בכל מקרה התוכנית שלי היתה לחזור לעבודה, לא התכוונתי לקחת ימי מחלה,
אבל התוכניות השתבשו לי...
&nbsp
אם את מרגישה טוב, אז תמשיכי בחייך כרגיל, בלי סושי ויין, ומה שאסור בהיריון,
ולא כדאי להרים דברים כבדים (למרות שאמרו לי שאין בעיה להרים ילדונת קטנה).
&nbsp
בהצלחה!!
&nbsp
&nbsp
&nbsp

שושה164

New member
עוד שאלה. התכווצות הקאה

אכלתיהמבורגר עם ריבת בצל וזה עשה לי בחילה נוראית
היה לי רפלקס כזה כמו של הקאה התכווצות. אני חוששת שזה ישפיע על הקליטה. מי המציא ריבת בצל בהמבורגר. פעם ראשונה אוכלת וזה נורא

היא321

New member
אי אפשר לראות את העוברים באולטרסאונד!

רק במיקרוסקופ. מה שהראו לכן כנראה תמונה של העובר על המסך מהמיקרוסקופ או את הקטטר בתוך הרחם. העוברים הם זעירים ולא ניתן לראות אותם באולטרסאונד, רק משבוע 5 ניתן להבחין בשק הריון ברחם.
אצלי אחרי החזרות האמבריולוגית לקחה את הקטטר לאחר ההחזרה ולקחה אותו למעבדה להעביר אותו תחץ מיקרוסקופ לוודא שהעוברים לא נשארו בקטטר אלא נכנסו פנימה.

a morph

New member
חוץ מתמונת המיקרוסקופ

(שהיא דווקא ברורה מאוד ואפשר להבחין בעוברים וגם בצורה שלהם)
יש כאלה שמראים אחכ באולטרסאונד את בועית הנוזל שנחתה ברחם, שמכילה את העוברים.
כאמור, לי זה לא תרם הרבה כי לא הצלחתי להבין מה אני רואה, גם כשהרופאה הצביעה ישירות במסך... אמרתי לה "העיקר שאת יודעת שזה זה".

למעלה