כותבת כאן בהיסוס רב

כותבת כאן בהיסוס רב

היי לכולן,
אני קוראת סמויה שכן כבר שנה, מאז שהתחלתי את התהליך.
אני בת 39 ולפני שנה החלטתי שאני רוצה בכל מאודי להיות אמא גם אם זה אומר להביא ילד לבד.
זוגיות זה נושא מורכב אצלי בעיקר בגלל טראומות ילדות וקושי להיות באינטימיות זוגית. ההחלטה להביא ילד לבד לא היתה פשוטה עבורי, אבל אני שלמה איתה ויודעת שאהיה אמא נהדרת.
עשיתי את כל הבדיקות שיצאו טובות ותקינות.
3 הזרעות שלא הצליחו וסבב אחד שבוטל בגלל גירוי יתר, ואז עברתי ל- ivf עם תקווה מחודשת.
הורמונים, המון זקיקים, שאיבה. שאבו 14 ביציות ו- 8 הפריות. הייתי מאושרת.
החזירו בלסטוציסט. אחרי ההחזרה יש מן היי כזה, ואז ספקות. כן. לא. כן. לא.
הגיע מחזור. ואף עובר אחר לא שרד את החמישה ימים.

הרופא החליט על פרוטוקול חדש עם פחות הורמונים כדי שיהיו פחות ביציות ואולי איכותיות יותר.
הורמונים, שאיבה שנייה, 13 ביציות ו- 10 הפריות. ביום רביעי האחרון החזירו לי בלסטוציסט.
הפעם הרגשתי שזה הצליח.
יומיים אחרי ההחזרה כאבי בטן ודימום מוזר.. הייתי בטוחה שזו השתרשות. אתמול החל דימום מסיבי של מחזור. הקדים בשבוע המניאק... מצפצף על התמיכה המחזור שלי. עם תמיכה הוא תמיד מגיע.
הבטא אמורה להיות רק ביום שני... דיברתי עם המחלקה היום אמרו לבוא מחר לבטא אפילו שמוקדם...
אני כל כך עצובה..

אני רוצה להיות אמא

קודם כל

ברוכה הבאה אלינו, מקווה שלשהות קצרצרה בלבד!
כולנו מכירות את העצב הזה, ואת מוזמנת תמיד לשתף כאן ולקבל חיבוק לפחות וירטואלי

&nbsp
ישנם עוברים שמגיעים ליום 5 וזה מצויין :) האם שקבלתם להחזיר גם ביום 3?
לעניין המוקפאים, אולי כדאי להבא לשקול עם הרופא להקפיא נניח את השניים הכי איכותיים ביום 3 ואת היתר לגדל?
הבטא הייתה היום? האם נבדקו גם הורמונים?
איזו תמיכה קיבלת והאם בסבבים הקודמים הוסת הקדימה עם אותה תמיכה או שניסו סוגים שונים? האם ניסית תמיכה בזריקות?
&nbsp

תודה

אף פעם לא התערבתי לרופאים בהחלטה שלהם... הנחתי שהם יודעים יותר ממני מה עדיף...
לשאלותייך-
היום היתה הבטא, כמובן שהיתה שלילית.. בדקו גם הורמונים שתמכו בממצא. בנוסף הפנו אותי לאולטראוסאונד (עם המחזור ועם הכל, איכס
) לבדוק שהכל בסדר שם.
כתמיכה קיבלתי אנדומטרין בסבב הראשון 3 פעמים ביום ובסבב הזה פעמיים ביום. שונאת את הג'יפה הזאת! לא הציעו לי משהו אחר. בכלל לא ידעתי שיש תמיכה בזריקות..

המחזור הקדים רק הפעם, תמיד הגיע בזמן כמו שעון שווייצרי מעצבן.

תודה על קבלת הפנים

בהצלחה למוקפאים

בעיניי, וזה לחלוטין תלוי אופי ולא מתאים לכל אחת, חשוב לנסות ולהבין מה ההיגיון מאחורי ההחלטות של הרופאים. כן יש מקום להציע, באופן מכבד, את דעתך ולשמוע את דעתם וההסבר מאחורי ההחלטות שלהם.
הוסת הגיעה בפעם הקודמת מספר ימים לאחר שהפסקת אנדומטרין? או ביום הבטא?
ראיתי שעכשיו קיבלת קרינון במקום, ייתכן ובאמת הוא ייספג אצלך טוב יותר. יש נשים שתמיכה וגינלית לא מספיקה והוסת מגיעה עוד לפני סיום נטילת התמיכה, במקרים אלו כדאי לשקול יחד עם הרופא מתן זריקות פרוגסטרון (זריקות לשריר).
מצטרפת להמלצות לבדוק הורמונים מספר ימים לאחר ההחזרה על מנת לוודא שהתמיכה אופטימלית.
מאחלת לך סבב מנצח

המחזור הגיע תמיד יום יומיים לפני הבטא

גם בהזרעות.
היום התחלתי אסטרופם ואמרו לי לבוא לבדיקות ב- 7.8
&nbsp
מקווה שהפעם יצליח....
&nbsp
תודה!

a morph

New member
יש לך מוקפאים מהסבב הזה?

אם לא, ממליצה לך בחום בסבב הבא להתעקש לא לגדל את כולם ליום 5. לא אצל כולן התרגיל הזה עובד, ובדרך הולכים לאיבוד המון עוברים טובים שיש סיכוי לא רע בכלל שיכלו להניב הריון.
אני לא מבינה רופאים שפעם אחר פעם מגדלים 10 עוברים לבלסטוציסט ובסוף משאירים את המטופלת עם עובר אחד במקרה הטוב. בעיניי זה גובל בהתעללות.
ואמא את תהיי.

נשארו 3 מוקפאים

היום אחרי הבטא היתה לי פגישה עם הרופאה, נתנה לי פרוטוקול להחזרת מוקפאים וקרינון כתמיכה.
יום שישי צריכה לעשות בדיקת דם ואולטרסאונד ואז יוחלט על המינונים..

הלוואי ואת צודקת

תדרשי שיעשו גם בדיקה של e2 ופרטגרסטרון

זה אכן לא נראה אופטימי אבל לא למהר להספיד.
איזה תמיכה קיבלת ומה המינון? יתכן והתמיכה לא הספיקה ולכן הדימום.. יתכן מהצד השני שהייתה השתרשות על אזור עם כלי דם ולכן הדימום (אבל במקרים כאלה הרבה פעמים העובר שהשתרש יוצא עם הדימום.. לא ניתן לדעת בלי בטא).
&nbsp
המון הצלחה יקרה

טוליתי

New member
ברוכה הבאה אלינו,

לשהות קצרצרה בלבד.
האם ביצעת בדיקת אסטרדיול ופרוגסטרון לאחר ההחזרה?
לעיתים השתרשות מתחילה בדימום.
איזו תמיכה את מקבלת?
את תהיי אימא.
מאחלת שבקרוב מאוד.

למעלה