שרשור חברתי ליום שלישי

שרשור חברתי ליום שלישי

גולשות יקרות,
הפעם נשמח שתשפו אותנו במה שעוזר לכן להתנחם בתקופה הזו

ספרו לנו (ואולי תיתנו גם מתכון) על אוכל מנחם
, חוויה כייפית שפירגתן לעצמכן
, מנהג שמעודד אתכן בימים קשים
, משהו שאתן בוחרות לפרגן לעצמכן!
תנו רעיונות אחת לשנייה, כי לכל אחת ואחת כאן מגיע

שלכן,
טוליתי ואיילה

מתחילה ומחכה לתשובות שלכן

מנהג שסיגלתי לי מההתחלה - שמלה חדשה לכל הזרעה/החזרה. לי זה כייף להגיע לטיפול בהרגשה של חדש

עכשיו יש לי ארון מלא שמלות כי מי חשב שיהיו כל כך הרבה כאלו

&nbsp

haych

New member
שרשור בול בזמן

בשני המחזורים האחרונים נשברתי לגמרי, למרות שידעתי מראש שאין סיכוי.
החלטתי של IVF אני חייבת להגיע חסינה יותר, למצוא דרכים להתמודד עם הכשלונות (בתקווה שלא יהיו כאלה!) כי אני מניחה שהנפילה תיהיה קשה אפילו יותר.
בינתיים התחלתי להכין פלייליסט של שירי מוטיבציה, וגם שמרתי איזה סרטון של מדיטציה - בחיים לא עשיתי ואני לא יודעת אם אתחבר, אבל אנסה..
אני גם רוצה להכין רשימה לבעל של DO'S AND DONT"S כי כשאני נשברת אני נאטמת לעולם, לא מתקשרת ומסתגרת בעצמי, והוא לא יודע מה לעשות איתי.
בין הדברים שברשימה:
לקחת אותי לנשום אוויר של ים
לקנות לי משהו קטן של צומי
לעשות לי קיצי בלי לדבר
להזכיר לי שיש לי את הפלייליסט
להגיד לי כמה שאני חזקה
להוציא אותי להליכה
כשהוא יציע את כל זה ואני אגיד לו לא- לא לוותר לי
בינתיים ב DONT"S רשמתי רק שלא יגיד לי "יהיה בסדר", או "פעם הבאה", כי זה מביא לי את הג'ננה...

אליאן 35

New member
זה ממש רכבת הרים של תקווה ואכזבה נפילה והתרסקות

מה שהכי מעודד אותי מנחם אותי בימים האלה זה קניות של בגד יפה או קניות בושם איכותי לאחרונה התחלתי לאפות עוגת שוקולד נימוחה ועסיסית הרגשתי שאני ממש יוצרת משהו לי ממתיק לי את הכאב .....

זו התמודדות לא פשוטה, ולדעתי חייבים משהו מנחם מידי פעם

את מוזמנת לתת לנו מתכון אם בא לך לשתף, נראה לי שעוגת שוקולד חמה (עם גלידה בצד כן?) יכולה לעזור לכולנו להתנחם מידי פעם

אליאן 35

New member
היי איילה שלחתי לכל בנות הפורום את המתכון מיוטיוב ותמונה

היי איילה ושאר בנות הפורם משתפת אותכם במתכון לעגות שוקולד מיטיוב פלוס תמונה של העוגה שככה ייצא לי עוגת שוקולד שתמתיק את הימים הקשים אמרתי לעצמי שזו תהיה עוגת היום הולדת לילד או ילדה שיהיה לי אני פשוט מתאמנת עכשו לעוגת השוקולד המושלמת......זה מעודד אותי....... בתקופה כלכך מתלתלת ריגשית נפשית סוערת ולא יציבה מאחלת לכולן שנעבור את התקופה הזאת ושנזכה לחבק ולהעניק את כל האהבה ואת החום לילדים שיבואו וזה יגיע לכולן שולחת חיבוק ענקי לכולן
אתן מהממות ומקסימות וכל אחת פה נותנת כוח אחת לשניה במידע בעידוד ובמילה טובה כי אף אחד איך זה מרגיש אם הוא לא שם תהיו חזקות תודה לכולכם.

טוליתי

New member
איזו נחמה מתוקה

מאחלת לך שבעוד פחות משנתיים תאפי את העוגה לבן/לבת שלך

יעל326

New member
דברים קטנים שיכולים לחזק

אני אמנם עברתי רק IVF אחד שנכשל (עכשיו יומיים אחרי החזרה שנייה תאחלו לי בהצלחה) ולקחתי את זה קשה. פחות מתחברת לקניות בגדים שופינג וכאלה,אבל דברים קטנים שעושים לי טוב- להתחיל סדרה חדשה ולהיבלע למציאות אחרת, זה עוזר לי לנקות את הראש. או ספר חדש. כל מה שלוקח את המחשבה שלי רחוק מהטיפולים זה מבורך בעיני- כי גם ככה זה סביבי כמעט 24/7 (כן גם כבר חולמת על זה כל לילה). בסופש שאחרי שקיבלנו תשובה שלילית, העברנו את המזרון לסלון על הרצפה, נשאר שם כמה ימים ובילינו ככה סופש שלם מתחת לפוך עם מזגן וסדרה חדשה. וזה עשה לי ממש טוב.
אפיה, זה משהו שאני אוהבת ואני ככה גם עושה דברים טעימים לפעמים (שלשום הכנתי גלידה וניל עוגיות מהממת) אם כי הבאסה שזה נשאר בבית ונחשו מי אוכלת את הכל וגם ככה בעודף משקל? :)

רעיון מקסים
ו
לבטא חיובית ומהממת

כל אחת ומה שעושה לה טוב, וכייף לקבל רעיונות שלא הייתי חושבת עליהם בעצמי.
אגב הגלידה הזו הולכת טוב עם העוגה שפרסמו מעליך?
נשמח שתשתפי במתכון אם בא לך

אליאן 35

New member
היי יעל שיהיה לך בהצלחה

לגביי המישקל ההתנפחות בבטן זה נוזלים שהצתברו בגלל הזריקות הורמונים וכאלה גם אני קצת התנפחתי הגוף לא אותו דבר כמו לפני הטיפולים הכי חשוב זה התוצאה במישקל אני יטפל אחרי התוצאה איחולי הצלחה

יעל326

New member
מתכון לבקשתן

תודה בנות אתן כל כך מחזקות!
אז גילדה טעימה בכלום זמן- 2 שמנת מתוקה להקציף עד יציבות(אבל לא יותר מדי שלא יישבר), להוסיף בפנים פחית של חלב מרוכז ממותק (מוצאים בכל סופר נמצא בדרך כלל ליד המוצרי אפיה) ותוספות שרוצים- אני פוררתי אוריאו והוספתי לוניל עוגיות. אפשר בבלנדר פרי ולהוסיף כמחית- מה שאתן אוהבות. לערבב בעדינות (לקפל בקפצת כדי לא לשבור אותה) להעביר לכלי אחסון ולמקפיא לכמה שעות טובות, לפחות 6 ואם אפשר לילה שלם עדיף. וזהו מוכן.
יש שמוסיפות גם קצת אבקת סוכר- אני לא מרגישה צורך- תשחקו עם הטעם האישי שלכן.

בתיאבון!

למעלה