חדשה בפורום אשמח לעזרה??

קשת 5

New member
חדשה בפורום אשמח לעזרה??

הייי בנות . אני חדשה בפורום פוריות:) אני קוראת סמויה ואני מאוד שמחה שיש את הפורום הזה. החודש אני מתחילה טיפול הפריה ראשון , הזרקתי במשך 3 ימים גונאל אף במינון של150 , היום עשיתי בדיקת דם וu.s ויש לי זקיק בגודל של 18 מ"מ , הרופא בעקש שאזריק היום גונאל במינון 175 וסטרוטייד , אני בשוק!! האם זה חריג גודל כזה אחרי 3 ימי זריקה בלבד? האם תקין? .. האם מישהי נתקלה בזה? יש לי מה לחשוש? הרי קיבלתי וסת רק לפני שבוע.. האם יכול להיות שלא תיהיה הפריה החודש? אני ממש חדשה בתחום הזה.. וטיפה מבוהלת מהתהליך. שאלה אחרונה, האם אפשר לקיים יחסי מין בתהליך? או שזה מפריע? הכוונה כמה ימים לפני או אחרי שאיבה והחזרה. חשבתי אולי לקיים יחסי מין היום על מנת שלא נפספס את הביוץ . תודה לעונות וסליחה אם חפרתי.

מנסה

הייי בנות . (היי קשת )אני חדשה בפורום פוריות:) (ברוכה הבאה אבל שלא תתרגלי) אני קוראת סמויה ואני מאוד שמחה שיש את הפורום הזה.(תכלס - הוא הבית) החודש אני מתחילה טיפול הפריה ראשון (שאת ספרינג צ'יקן ) , הזרקתי במשך 3 ימים גונאל אף במינון של150 , היום עשיתי בדיקת דם וu.s ויש לי זקיק בגודל של 18 מ"מ (שאת זריזה), הרופא בעקש שאזריק היום גונאל במינון 175(אני דווקא לא הייתי עולה במינון אבל אני לא רופאה)וסטרוטייד , אני בשוק!! האם זה חריג גודל כזה אחרי 3 ימי זריקה בלבד? האם תקין? .. האם מישהי נתקלה בזה? יש לי מה לחשוש? הרי קיבלתי וסת רק לפני שבוע.. האם יכול להיות שלא תיהיה הפריה החודש?(מה הקשר? למה שלא תהיה ?) אני ממש חדשה בתחום הזה.. וטיפה מבוהלת מהתהליך. שאלה אחרונה, האם אפשר לקיים יחסי מין בתהליך? או שזה מפריע? הכוונה כמה ימים לפני או אחרי שאיבה והחזרה.(נראה לי שעדיף לא לפני שאיבה כדי לא לפגוע בכמות איכות ולא אחרי החזרה בימים הראשונים)ובטח ל חשבתי אולי לקיים יחסי מין היום על מנת שלא נפספס את הביוץ . (אם את עם צטרוטייד לא תבייצי)תודה לעונות וסליחה אם חפרתי.(את מותק)

קשת 5

New member
תודה על המענה

צילה תודה רבה על המענה, את אלופה!! הרגעת אותי בטירוף... שמחה שיש את הפורום הזה:) תודהה

למעלה