המלצה לרופא IVF בהתחייבות ממאוחדת

רויתוש20

New member
המלצה לרופא IVF בהתחייבות ממאוחדת

היי בננות,

על מי אתן ממליצות כדי לא לחכות חודשים ארוכים לתור? מקופת חולים מאוחדת נאמר לי שמקבלים התחייבות לבית חולים ציבורי או פרטי לפי הרופא.
אין לי עדיין מושג איזה רופא לבחור ומי מומלץ.
איך לחפש את הרופאים הללו לפי רשימות של רופאים בבתי החולים?באסותא?

תודה :)

בדרך99

New member
רופא מאוחדת

הי רוית, אם את מאיזור המרכז את יכולה ללכת לפרופ' פרידלר שמקבל בפנקס 14 בתל אביב. הולכים אליו דרך הקופה ואת השאיבה וההחזרה הוא עושה במדיקל סנטר או באסותא, אם יש לך ביטוח עדיף את משלמת 1500 שח ואם יש לך שיא אז את משלמת 100 שח. הקופה מגבילה עשרה טיפולים לכל ילד. אני ממליצה על פרידלר, למרות שהוא לא מתאים לכל אחת, הוא קצת שונה. מישהי הגדירה אותו כמו גויאבה או שאוהבים או ששונאים. בכל אופן שיהיה בהצלחה. אם את צריכה עוד פרטים תפני אליי בפרטי.

אליסקה

New member
ממליצה בחום על ד"ר דורון גולדברג

הוא רופא של מאוחדת, מקבל במודיעין ובבית שמש, ועושה שאיבות והחזרות באסותא ראשל"צ.
אם את רוצה לבחור מתוך רשימה, למיטב ידיעתי את צריכה להתעניין אצל הבנות פה מי נחשבים רופאי פוריות טובים, ואז מתוך אלה הנבחרים לברר אחד אחד מי בהסדר עם מאוחדת.

רויתוש20

New member
תודה, שאלונת :)

לגבי דר' גולדברג, גם הייעוץ של המפגש הראשון נעשה באזור מודיעין? או שמא ניתן לגשת אחיו במיקום אחר?
&nbsp
תודה :)

אליסקה

New member
אני חושבת שכן

אני נסעתי אליו בפעם הראשונה, אבל אחר כך לא מייבים. הוא ממש זמין בוואטסאפ, וזוכר אותך, אז קל לתקשר איתו.

אליסקה

New member
אני לא זוכרת שהתבקשתי להביא משהו מיוחד

אבל התיק הרפואי שלי כבר עב כרס, אז הבאתי אותו בכל מקרה.
אני מציעה שתבררי איתו לפני כן. הוא גם יכול לשלוח לך הפניות בוואטסאפ.

רויתוש20

New member
תודה:) יש הרבה ביוקרטיה במה שקשור לקופה

הבנתי שצריך שהרופא יגיש בקשה לטיפולים ואז להגיש לקופה ואז עוד טופס 17....

אליסקה

New member
נכון

אבל גם מי שעושה IVF אצל רופא פרטי צריכה לעבור את הפרוצדורה הזו, אז זה לא משנה... סבב בלי השתתפות של הקופה עולה כ-20,000 ש"ח.

למעלה