מי נחשב לרופא הכי טוב היום

מי נחשב לרופא הכי טוב היום

היי לכולן,
אני אחרי שנתיים של טיפולי IVF ו...השעון כבר עוד רגע יפסיק לתקתק (קרובה מאד ל 45) ו...כבר לא נקלטת אפילו. (בהתחלה היו 3 הפלות). יש ביציות, יש הפריות, החזרות אבל כבר אין הריון. עכשיו אני בשלב שהחלטתי לנסות ניסיון אחרון אצל מי שנחשב הכי טוב בתחום. צריכה עזרה להבין מי זה. בבקשה המלצות לניסיון אחרון להיות אמא עם ילד משלי. תודה רבה

השואלת14

New member
יקירה, שלחו אותך לבדיקות כמו צילום רחם?

או היסט' אבחנתית, קרישיות וכו'?

כי הן חשובות לא פחות.
לפי הנתונים שלך, יש לך פוטנציאל, אפילו הפלות זה סימן חיובי (כמה שזה אבסורד) אבל גם על הפלות חוזרות צריך לעשות בירורים.

בקיצור, שלחו אותך לבירורים?

טוליתי

New member
הפלות זה לא סימן חיובי

השואלת14

New member
ברור שלא אבל אשה שמצליחה להיקלט

מראה על יכולתה (!) להיקלט ואת ההפלות צריך לבחון לעומק, לזה התכוונתי

טוליתי

New member
לצערנו זה לא מדויק

הפלות יכולות לנבוע מסיבות רבות שלחלקן לצערנו אין פתרון.

ביצעתי בדיקות

היי, כן. צילום רחם, בדיקת קרישיות מלאה . היסטרוסקופיה חוזרים ואומרים שאין צורך.

טוליתי

New member
בר חוה ה-

ממרום 12 שנות טיפולי פוריות אצל מיטב הרופאים,
אין רופא הדומה לו במקצועיותו. תמיד סבלני.

מה לגבי שיף או משיח

אולי אני לא מעודכנת אבל משיח או שיף לא נחשבים להכין טובים? אגב, מקווה לא להגיע לשם, אבל מישהו מהם מתעסק גם עם תרומת ביציות?

יערה722

New member
משיח!

אנחנו דווקא לא ממעריצי בר-חווה.
אצל משיח אנחנו חדשים, אבל הרושם עד עכשיו - רמה אחרת! מקצועיות, יסודיות וידע שלא נתקלנו בה.
ממש לא יכולה להגיד עד זה על בר-חווה ובמיוחד לא על המרפאה המאד בעייתית שלו (מבחינת התנהלות).
וכן, משיח בהחלט מתעסק עם תרומת ביצית, לדעתי כל הגדולים מתעסקים בזה היום.

אין לה זמן לחכות בר חווה וגם לא כולן חושבות

שהוא כזה מלך..אולי ביחסי ציבור.
אני הייתי ממליצה לך על זיידמן.

טוליתי

New member
א. כל אחת ומה שהיא מרגישה או חווה.

ב. כשאומרים למזכירה שמדובר במישהי בגיל המתקרב ל-45, היא מראש נכנסת לרשימת המתנה, ופעמים רבות התור מוקדם.
&nbsp
בר חוה אינו זקוק ליחסי ציבור. ממרום 12 שנות טיפולים אני יכולה לומר שדברים שאמר לפני עשור, והיו אז לא מקובלים כלל בקרב ציבור הרופאים, מיושמים היום ע"י כל מי שלעג וצחק.
&nbsp
זיידמן מקסים, אבל יצירתי הוא לא.

.

אני טופלתי אצל זיידמן 4 טיפול IVF, אחד הרופאים המקסימים והאנושיים, בגלל זה היה לי קשה לעזוב אותו כאשר הגיע התור לבר חווה, אבל כמו שאמרו- הרגשתי שאני צריכה יצירתיות ובנוסף רציתי מישהו נחשב לרזרבה נמוכה. למזלי- הבחירה שלי הייתה טובה והצלחתי בטיפול ההזרעה ה-1. להגיד שזה היה פשוט נס או מזל? אולי... רק שאחרי הלידה חזרתי אליו שוב ומיד נקלטתי בשנית באותו הטיפול...
לדעתי זיידמן רופא מעולה אבל לרזרבה נמוכה- עדיף ללכת לבר חווה.
גםלי אין "אחוזים" אצלו ואני לא משווקת, פשוט מספרת את המקרה שלי .
בהצלחה

tamaryael

New member
וואו, בהזרעה ראשונה נקלטת אצל בר חוה אחרי שעברת כבר הפריות??

תשמעי... זה ממש מעודד ונותן תקווה לנשים אחרות. בר חוה הוא באמת סוג של עילוי. כל סיפור כזה באמת מחזק.

.

שמעתי כמה סיפורים על נשים שנקלטו אצלו בהזרעה אחרי מספר הפריות.
יש לציין שאני הייתי כבר עם ילד אחרי הריון טבעי ועם רזרבה נמוכה אבל בגיל צעיר יחסית.
בכל מקרה עשיתי "שיעורי בית" כשהבנתי שאני חייבת רופא פרטי- ופשוט חיכתי לתור אליו. ד"א- גם לי הקדימו בהרבה את התור כנראה בגלל הרזרבה.
בהצלחה לכולן...

tamaryael

New member
את כותבת ש"אין לה זמן לחכות" ושולחת אותה לרופא

שהוא באמת מקסים אבל פחות יצירתי. יותר מקובע ופחות חושב "אחרת" אז את סותרת את עצמך עם העצה שלך
אין לה זמן לחכות לכן היא חייבת ללכת להכי טוב, הכי תותח, הכי יצירתי וזה-בר חוה! זה מוכח שהוא הצליח ומצליח עם נשים שרוב הרופאים התייאשו מהןןןןן כולל אני! עזבו התנהלות מרפאה, עזבו פחות מחייך. אתן רוצות היריון??? רוצות להיות אמהות?? אז זהו. זאת התשובה! בהצלחה רבה ואל תבזבזי את זמנך.

אין לך זמן לחכות לבר חווה, לצערי

לכי לרופא מוביל שאת יכולה להגיע אליו בזמן הקרוב.
ואגב, לבר חווה היו התוצאות הגרועות ביותר אצלי מכל שלל הרופאים שעברתי.
זה מאד תלוי במטופלת ועניין מאד אישי.
יש כל כך הרבה רופאים מובילים ומעולים- זיידמן, וייסמן, אורבייטו, באום, פרחי....
תנסי לקבל לפחות שתי חוות דעת ולכי עם אינטואציה אח"כ.

בלונזית

New member
מה שאני עשיתי

בצומת דרכים בהחלטה על רופא קבעתי פגישות אצל 3 רופאים ויסמן מהקופה לברן (הייעוץ היה חינם) בדיוק פתחו את מרפאת 3 הפרופסורים בר חוה אל כולם הגעתי עם תיק טיפולים מלא באופן אישי התחברתי הכי לבר חוה מין תחושה פנימית ויסמן היה מקסים אבל נראה שאינו מאמין בהצלחתי לברן היה מאוד מרוחק ( אבל אולי היה קשור לאובדן שחווה בתקופה ההיא) עם בר חוה הרגשתי שהוא מגויס ומאמין בהצלחתי כמובן קראתי עליו, ולטעמי הוא מקצוען ברמה גבוה. האם היו בעיות בתקשורת מול המרפאה- כן אבל אני הייתי מגוייסת לטיפול לא פחות מהרופא שלטתי בחומר שלטתי בתוצאות העתקתי לדבר עימו כשמשהו בהנחיה לא נראה לי לקחתי שליטה על התהליך. לא הצלחתי בן לילה אבל הצלחתי. אוסיף ואומר שמכירה מישהי שאחרי הפריות בגיל מבוגר ( יחסית) ואחרי נסיון של תרומה הלכה לטיפול אצל קופרמינץ דווקא ( כרופא פריון), הם עשו הזרעות וההצלחה האירה לה פנים. בקיצור ערכי לך רשימה קצרה של 2-3 רופאים מהמובילים בתחום רבעי עמם ולכי עם זה שאת הכי מתחברת אליו ומרגישה שמוכן לעשות הכל כדי שתצליחי בהצלחה

למעלה