היי רציתי לשאול ולהתייעץ ...

Naama331

New member
היי רציתי לשאול ולהתייעץ ...

ישנה אחות בקופת חולים שאינה מוכנה לעזור כשאני מגיעה לקבל טיפול . מה הכוונה היא כל הזמן שולחת אותי לעכו כי יש שם מרכז בריאות ענק לאישה... שהם עושים הכל פשוט... בלי תור ובלי בטיח אבל מה זה רחוק ממני בערך 20 דקות... עכשיו הטיפול שאני צריכה באולטראסונד זה בדיוק 5 דקות.. בדיקת הדם בדיוק דקה... אז למה היא עושה מזה כזה עניין שלא קבעתי תור? היא מבינה את דוחק השעה ודוחק העניין... וכאילו היא עושה בכוונה שזה בעיה שלי שלא קבעתי תור. והיא כל פעם אומרת לי שזה לא התפקיד שלהם ושיש את המרפאה הזאת בעכו...
השאלה שלי אם כדאי לי להתלונן עליה או לחכות עד שאסיים טיפול? לעומתה יש אחות שממש עוזרת ומבינה עניין ואפילו לקחה לי דם באותו הרגע... זה פשוט מכעיס ומרגיז... איך אני יכולה לקבוע תור בלי לדעת מראש? מה עושים? אשמח לעצתכן המנוסה..

a morph

New member
מה יש להתלונן?

כל מרפאה והנהלים שלה. אם את מגיעה למרפאה שבה לפי הנוהל את צריכה לקבוע תור מראש, ולא קבעת תור - זה לא תקין, והאחיות לא מחויבות כל פעם להתחשב בך.
קחי בחשבון שכל פעם שאת עושה את זה והן "מתחשבות" בך, ההתחשבות הזאת באה על חשבון מישהו\י שכן קבע תור וצריך עוד להספיק לעבודה, או שצריך טיפול\בדיקה דחופים וכו'.
או שתקבעי תור מראש, או שתלכי למרפאה בה הבדיקות מתבצעות בלי תור.

כליל א

New member
הפוך על הפוך

אולי במקום להתלונן עליה, נסי בדיוק ההפך. בפעם הבאה שאת באה תביאי עוגיות לאחיות, תחייכי אליה, אולי אפילו תשתפי אותה במתח שמלווה אותך, בצורה כנה ולא בצורת האשמה. שווה לבדוק אם זה עובד

a morph

New member
רעיון מעולה

כל מי שמגיע בלי לקבוע תור, פשוט שיכנס לרופא\אחות עם עוגיות ושוקולדים ויתחיל לשתף אותם במתחים שלו, בזמן שמי שקבע תור מתייבש בחוץ.

בדיקת דם ואולטרסאונד-עם להתפשט/להתלבש, לקחת דם, להוציא טפסים

וכו' וכו' וכו' זה סיפור של רבע שעה,
כל פעם שאת נדחפת בין תורים - את מפריעה לכל אלו שהגיעו עם תור,
וגם להן יש רק דקה בדיקת דם, ו בדיקת אולטרסאונד וגם הן מאחרות לעבודה תכף,
ואת יודעת מה ... זה מעצבן! שבוע שעבר מישהי 'מקורבת' נדחפה ככה לפני,
ואני איחרתי בעוד חצי שעה לעבודה. זה מעצבן מאוד מאוד מאוד!!
&nbsp
חוץ מזה , אם יש יותר מאחת שלא קבעה תור, אז...?
&nbsp
בקיצור, תהיי בסדר, תעשי מה שצריך, תקבעי תור כמו כולם,
או תיסעי למרכז בריאות האישה שם עושים מעקבים כאלו.
ואני , אגב, נסעתי באוטובוסים, יותר מ 20 דקות.
&nbsp
אז להתלונן? ממש לא,
תגידי תודה שמישהי נחמדה כן עזרה לך, אם יש אפשרות - זה נפלא!
&nbsp
למה לא לדעת מראש, בדרך כלל מקבלים הוראות אחר הצהריים לפני,
תתקשרי ישר למוקד הזמנת תורים ותזמיני תור או דרך המחשב.
&nbsp

Naama331

New member
אבל זאת הבעיה שכבר אין תורים בצהריים והתור הבא הוא רק

לעוד יומיים ומה אז? אני צריכה באותו רגע עזרה לא בעוד יומיים... בבית החולים לא מחכים ולא מעניין אותם...אתן בתור נשים שעוברות את אותו תהליך בוודאי נתקלתן בזה אני ממש מופתעת מהתגובות... זה לא שאני מבקשת להידחף... גם ככה אצל הרופאה הזאת אין תור... וגם למיון נשים? למה לא לתת שם תור?

אז נוסעים למקום ששם עושים את הבדיקות האלו..

האחות אמרה לך בצורה מפורשת שהיא לא עושה כאלו בדיקות, ואם כן זה רק עם תור.
&nbsp
למה את מופתעת מהתגובות? את כן מבקשת להידחף בתור...
כל פעם שמגיעה אישה בלי תור- היא דוחקת את אלו שקבעו תור, וגם להן יש עניינים אחרים על הבוקר חוץ מלהתעכב כי מישהי ממש חייבת תור עכשיו. ואם הגיעו שתיים שלוש כמוך, אז כל אלו שקבעו תור צריכות להיתקע שעה נוספת? תחשבי על זה.. זה לא הוגן!
&nbsp
אם זה היה משהו חד פעמי, אז לא נורא, אבל המעקבים האלו הם פעם בכמה ימים, לאורך תקופה של שבועיים, חודש, ואפילו יותר...
&nbsp
את יכולה לבקש להיות אחרונה בתור, ולחכות את כל התור של הבוקר, ואז לא תעכבי אף אחת שהגיעה עם תור מסודר, שווה ניסיון.
&nbsp
בהצלחה
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

a morph

New member
אני תמיד עשיתי את הבדיקות במרכז בריאות האישה

שם יש חדר ייעודי ללקיחת דמים למטופלות פוריות, אין צורך לקבוע תור מראש, פשוט מגיעים בבוקר, מוציאים מספר וזהו, ואח"כ ממשיכים לאולטרסאונד.
ממה שאת מתארת, כנראה שאת מגיעה למרפאה רגילה, וברוב המרפאות האלה היום אכן צריך לקבוע תור מראש, וכן, מי שמגיע בלי תור למקום בו מקבלים לפי תור, למעשה "נדחף" ומפריע לאחרים, ומכאן אי הרצון של האחות לקבל אותך.

עדיף לקבוע תורים עודפים ולבטל

גם אני הלכתי בעיקר למרפאת נשים שלא מצריכה לקבוע תור לדמים. אבל כן לאולטרסאונד.
יכולתי להעריך מתי אצטרך ומראש קבעתי תורים מרובים.
אם ראיתי שאין צורך התקשרתי יום לפני וביטלתי.
לא קרה הרבה, אבל זה עדיף.
ובמקרה שהגיע בקשה לאולטרסאונד וכבר לא היו תורים?
נסעתי לעיר אחרת.
לא פשוט, מסובך, לוקח המון זמן, אבל זה מה יש.
הטיפולים לקחו ממני הרבה אנרגיה. השתדלתי שלא להתרגש מדברים שאני לא יכולה לשנות
ולנסות למצוא פתרונות עוד לפני שצצה הבעיה.
בהצלחה.

למעלה