חוסר אמונה של רופא

rani1976

New member
חוסר אמונה של רופא

שלום לכולם,
הסיפור שלי ארוך ומורכב, אכתוב בקצרה.
בת 41 עוד מעט, בטיפול שנה וחצי. בעבר היו שני הריונות אחד נפל, שני הניב ילד מקסים בן 3.
בעיות פוריות: רזרבה שחלתית נמוכה, ובעיית זרע- זרעים בודדים
טופלתי:
1. רופא קופ"ח מאוחדת - טען שרק הזרעות יעזרו פה - חצי שנה מיותרת
2. איכלוב- סיבוב IVF אחד הניב 2 עוברים ( אוג' שנה שעברה) אח"כ שני סבבים שבהם פוספס הביוץ( מומש שלב א' בלבד)
3. בר חוה- 4 טיפולים ללא עוברים:
אחרי הטיפול הראשון אצל בר חוה- הקופה לא היתה מוכנה לתת לי טופס 17. בגלל שבאיכלוב פיספו את הביוץ פעמיים והטיפול הראשון אצל בר חוה לא הניב תוצאות
בר חוה כתב מכתב - נתנו לי עוד צ'אנס- לא הצליח
בר חוה- לטעמי קצת התייאש מאז שהבין שהקופה לא תיתן כאן טיפולים לאורך זמן, וכל פעם מפנה אותי לתרומת ביצית ועשיו כבר לא בטוח לגבי בן הזוג שלי גם עם תרומת ביצית.
אני מחפשת רופא שיאמין בי, בר חוה הוא רופא מעולה ושמעתי עליו מחברותי סיפורי הצלחה, אבל הוא לא מאמין בי יותר. אני כן מאמינה. במיוחד שבפעם האחרונה הגיעו להם 7 זקיקים( לפני זה רק 2 בכל מחזור)
אני גרה באזור המרכז, אני אשמח אם תוכלו לשלוח אלי בפרטי, המלצות על רופאים, אפילו מישהו צעיר, שילחם עלי ולא יוותר כל מהר.
אם תוכלו לעזור, זה יהיה נפלא. תודה רבה

ממליצה

על ד"ר רונית מכטינגר, דורון גולדברג, גיל ירושלמי. שלושתם רופאים צעירים, מוכשרים ואנושיים. האחרון הוא הרופא שלי. אני לפני כמה חודשים התחלתי לקחת דאה שמאד שיפרה את המצב. (הזמנתי מאתר IHERB של חברת Natures plus)
בהצלחה!

בכיף

מכטינגר וירושלמי מקבלים ברמת החייל בבניין מול אסותא (במשרד של פרופ דור)
גולדברג מקבל במודיעין (לפי האתר שלו..עשי גוגל. יש לו גם בלוג בפייסבוק).
ממליצה לך להתקשר, לנסות קודם להתייעץ טלפונית ואם מרגיש לך לקבוע. כל אלא הם אנושיים וישמחו להקשיב ולתת מזמנם כדי לעזור.
אני אתן לך מספרי טלפון:
מכטינגר: 053-3379809
ירושלמי: 054-4979108
גולדברג: 052-7531122

shira3121

New member
גיל ירושלמי מקבל גם במרכז בריאות האשה ברחובות

אז אם את בכללית שווה לנסות להגיע אליו ככה. והוא נהדר

גם במכבי בבני ברק..ומכטינגר גם במכבי אם לא טועה..

בכל אופן המחיר של ירושלמי בפרטי הוא מהצנועים שיש..כך שלא חובה להקיף את הארץ בשביל זה.

ממליצה להתייעץ עם פרופ' אורביטו

הוא מאוד ישיר וישר, אישית אני מעריכה אותו מאוד
אם תבקשי ממנו להילחם, אני מאמינה שהוא יעשה את זה רק אם הוא יחשוב שיש סיכוי שזה יצליח

למעלה