הריון? ולאן זה הולך?

londi81

New member
הריון? ולאן זה הולך?

תקציר האירועים הקודמים - וסת אחרונה, 9.5, הזרעה ביום ביוץ 11 (18.5) אבל בפועל ביוץ ביום 12 (הזרקתי אוביטרל ביום 10) - כך שאני עכשיו רשמית בשבוע 4+2 (אבל לפי יום ביוץ ב 4+4).
עבר עליי השבוע ההזוי בחיי -
התחיל עם כאבי מחזור רגילים, המשיך באיחור במחזור המאוד מדוייק שלי -
בדיקות הריון ביתיות שליליות (תודה לאיביי) ובטא ראשונה ביום ראשון (י15 יום אחרי ביוץ) - 22, פרוג' - 5.9
הנחתי שכימי, ואכן התחלתי לדמם בכבדות - דימום מחזורי לכל דבר ואפילו חזק יותר כי היו בו קרישים (סליחה על המידע העודף).
הספדתי את ההריון, פתחתי בקבוק יין ואכלתי 3 רולים של סושי עם טונה וסלמון...
הרופא ביקש לחזור על הבטא ביום שלישי , ולהפתעת כולנו חזרה בטא 66,
ביקש להזריק פרוג' אחת ליומיים (50 מ"ל) ולחזור על הבטא היום...
כל הזמן הזה אני עם דימום מחזורי שביומיים האחרונים נחלש אבל עדיין קיים - חום יותר ובעיקר בניגוב + הכתמות
הבטא של היום - כמעט הכפלה - 123, פרוג' 45, אסטרידול 405 (די נמוך, נכון?)
וההוראה של הרופא - יופי, מתקדם יפה - תחזרי עוד שבועיים...
אני עדיין מאוד סקפטית, חוששת מהריון חוץ רחמי, מבינה שכרגע אין הרבה מה לעשות, אבל תוהה אם יש? כמובן שאני אחזור כבר בראשון לבטא נוספת כי אני לא מחכה עכשיו שבועיים - שלא נדבר על זה שאני אמורה לטוס בחמישי הבא ללונדון לסופ"ש ארוך - ומתלבטת אם לוותר כליל או לזרום עם הבטא בראשון (למרות שבקצב הזה גם אם היא תהיה חיובית אני לא אוכל לשלול הריון חוץ רחמי לפני הנסיעה)
רעיונות? עצות? הרגעות?
כל החברות שלי עברו הריוןנות תקינים ומשעממים - מבחינתן אני בהריון וצריכה לשמוח - ואני שוכבת במיטה ובאופן הזוי ממש בטוחה שזה לא תקין ומקווה שזה ייגמר בלי דרמות גדולות.

a morph

New member
תעשי עוד בטא

זה נכון שאם היא עדיין תהיה בעלייה- עדיין לא תוכלי לדעת בוודאות האם ההריון תקין, אבל אם היא תהיה בירידה - כבר תדעי שאת לא צריכה להמשיך תמיכה, ותאמיני לי שזריקות פרוגסטרון אחרי כמה ימים מעיקות על הנשמה (ובעיקר על הטוסיק) אפילו יותר מסאגת הבטאות הלא ברורות.
בהצלחה!!! אמן שיתאושש, ובתוך הרחם.

הלוואי

מאחלת לך הכפלות יפות וידיים מלאות! ובינתיים.... אפשר לטפס על הקירות. לגמרי מבינה איך את מרגישה. הלוואי שהזמן יעבור לך מהר ושהבשורה בסופו תהיה משמחת ותוכלי להיות הריונית 'רגילה'.

londi81

New member
אתן מהממות באמת

הלוואי, אבל אני רק מריצה תסריטי אימה בראש... כשמבחינתי הכי טוב זה אם ביום ראשון היא תרד והסדר ישוב על כנו... פחחחח... טוב זה בטוח לא עושה...

למעלה