מישהי עברה גרידה אצל בר חווה? רופא אחר מומלץ?

מישהי עברה גרידה אצל בר חווה? רופא אחר מומלץ?

הי בנות,

אשמח לחוות דעת לביצוע גרידה (שבוע 6).
מישהי עשתה אצל בר חווה או רופא מומלץ אחר? ללא סיבוכים לאחריה...(שארית,הידבקויות וכו)

אפשר לפנות במסר בפרטי כמובן.
תודה רבה מראש

Rמחכה7

New member
נסיון עשיר..

לצערי יש לי ניסיון עשיר בגרידות
ובין השאר גם מטופלת אצל בר חוה, גרידות לא עברתי אצלו.
&nbsp
את כל הגרידות עשיתי בציבורי
&nbsp
האמת היא שאני לא רואה סיבה למה לעשות גרידה בפרטי, זאת פעולה פשוטה מאוד (מבחינה טכנית, רפואית) לא מדברת על הצד הנפשי...
&nbsp
(סיבוכים תמיד יכולים להיות. בדיוק עכשיו שמעתי על חברה שעשתה באסותא ניתוח להוצאת פוליפים אצל רופא פרטי מאוד מאוד נחשב, והניתוח הסתבך, וברגע שזה מסתבך באסותא זה הרבה יותר מורכב, למזלה היא יצאה משם
עכשיו מתאוששת, מקוה שלא תשארנה צלקות)
&nbsp
כמובן מאחלת לך שלא תהיינה בעיות (זה נדיר מאודדדדדדד) לדעתי, אין סיבה ללכת לפרטי.
&nbsp
אבל נקודה נוספת, מי אמר שאת חייבת גרידה? בשבוע 6, יתכן שאפשר לחכות ושזה יצא לבד... בהפלה האחרונה שלי, החלטתי לתת לזה צ'אנס, האמת שלא האמנתי שיצא לבד, בכל ההפלות האחרות לא היתה הפלה מושלמת, עברתי כאבים וגם הייתי צריכה לעבור גרידה.
בפעם האחרונה, חיכיתי (אומנם לקחת כמעט שלושה שבועות) אבל יצא מעצמו, ואפילו בלי ציטוטק או כדורים ואפילו לא כאב יותר מדי
&nbsp
וכמובן

אמאלוסי

New member
המלצה שלי

מצטרפת להמלצה להמתין. כמובן, באישור רופא מטפל. אני עברתי פעמיים גרידה ופעם שלישית חיכיתי והרב יצא לבד ושאריות אחרונות - עם ציטוטק. בדיעבד, החלמה נפשית מהפלה טבעית נראית לי יותר קלה. כמובן זה מאוד אישי. פעמיים שעשיתי גרידה עשיתי פרטי אצל דר גינגולד אריה. אני מאוד ממליצה עליו. מאוד רגיש ועדין. הוא לוקח 120 שקל, השאר הוא מסדר לבד דרך כללית מושלם ועוד היה איזשהו סכום לבית חולים פרטי. עשה לי בנארא ובעתידים

מקווה שיעבור אצלך בקלות וללא סיבוכים.

snoopy96

New member
אחרי חמש גרידות(אחת אצל בר חוה) וחמש טבעיות

אני מסכימה שאכן יותר ״קל״ לעבור את התהליך הטבעי, זה תלוי כמה את מסוגלת לזה נפשית לחכות והאם את רוצה לעשות איזה שהיא בדיקה לנפל. במקרה שלי בשל ריבוי ההפלות עברנו לגרידות כדי לנסות לקבל מידע על התקינות הגנטית (תקין דרך אגב), ההפלות הטבעיות במיוחד בשבועות כאלו הן לא מאוד קשות פיזית, אבל כן קשות נפשית, לחכות עד שזה יגיע, לחוות את התהליך עצמו.
לגבי הגרידות, אז אחת עברתי בארצות הברית (באמצע טיול) שלוש עברתי בציבורי ועוד אחת בפרטי אצל בר חוה (אחרי שנכוותי בציבורי). אני הייתי אחד מהמקרים הנדירים, אלו שנשארה להן שארית, העלו חום והתאשפזו לטיפול אנטיביוטי ארוך וגרידה חוזרת. אני ממש לא ממעריצי בר חוה, היחסים ביננו נגמרו לא יפה, אבל בגרידה הוא היה מאוד מקצועי וגיחך כשביקשתי ממנו לוודא בחדר ניתוח שאין שאריות.
הטיפ העיקרי שלי, אם את הולכת לציבורי תבקשי שיוודאו שאין שארית.
משתתפת בצערך ושולחת לך חיבוק גדול

למעלה