IVF - מתחילה, אשמח ללמוד מנסיונכן

anneboleyn

New member
נכון ללפני שנה-וחצי+

לא עבד עם הכללית, יש הסדרים עם ביטוחים פרטיים (לי אין).
שילמתי 800 ש"ח לפגישה ראשונה - בה לא קיבלתי פרוטוקול, אלא רק נשלחתי לבדיקות.
בפגישה הבאה התבקשתי לשלם שוב 800 ש"ח (תכלס- מעצבן), וזה היה תקף לכל הפרוטוקול שניתן.
ביום של השאיבה תשלום נוסף סביב 1300 ש"ח.

עלויות אצל ווליוביץ

800 פרוטוקול
1200 שקל שאיבה והחזרה
אותו כנ"ל לגבי החזרת מוקפאים
פיפל 1000 שקל...!!!!!
הנוכחי שלנו צנוע יותר במחיריו וטוב לא פחות ואף יותר

אני מטופלת פרטית אצל פרופ' זיידמן שעובד עם אסותא ברמת החייל

אומנם את התוצאות של הבדיקות אני מעבירה לאחיות באסותא שהן מעבירות את התוצאות לרופא , אך אני רגועה שהוא מכיר אותי ואת ה"תיק" שלי ועוקב אחריו באופן אישי את ההוראות להמשך הטיפול אני מקבלת מהזכירות שלו לפי ההנחיות שלו. בנוסף מאוד מרגיע אותי שיש לי מי שהוא שאני סומכת עליו שהוא מבצע את כל הפרוצדורה הטיפולית בי .
&nbsp
לגבי בנק הזרע אני קניתי מתל השומר , הניוד הוא עצמאית . בתחילת כל פרוטקול אני עושה שינוע - לאחר תיאום מגיעה לאסותא לוקחת מכיל נוסעת לתל השומר אוספת את הקניה מעבירה אותה לאסותא.

EstiB2

New member
תודה!
שמו הולך לפניו, אבל מה לגבי זמינות?

צלצלתי למספר שלו והשארתי הודעה, אומרים שחוזרים ביום העבודה הבא. עובדים רק 3 ימים. איך אפשר להשיג ולקבוע תור כמה שיותר מהר?

תודה,
אסתי.

לתור הראשון הייתי צריכה לחכות אך אחרי זה לתורים השותפים

כמעט ולא . הוא אומנם מקבל רק שלושה ימים בשבוע אך עובד עד שעות מאוחרות ולכן גם יש זמינות לתורים . אלי חזרו תוך יום לקבוע את הפגישה הראשונה. אבל ברגיל אני מתקשרת בימים שהמשרד עובד והן עונות לי ישר וקובעות את הפגישה . אך עם זאת בדרך כלל יש עיקובים והמתנה ארוכה.
בנוסף למרות השם שלו המחירים שלו ממש לא בשמיים כמו שניתן לצפות

שחר רו1

New member
לא מצליחה להעלות הודעה שהיא לא תגובה

היי, מישהי מטופלת של פרופ' אדריאן אלנבוגן ממאוחדת?

אביב12320

New member
אני הייתי אצלו ויש לי רק מילים חמות להגיד עליו, מעבר לכך

שהוא מקסים ואנושי ומאוד מסור וגם זמין עושה רושם שהוא גם מקצועי ביותר ועם הרבה ניסיון, עברתי הלאה כי רציתי לנסות גישות אחרות ובדיעבד הפרוטוקול שלו היה מוצלח עבורי ועכשיו אני משלמת על פרוטוקול דומה עם אותן תוצאות אלפי ש"ח...

למעלה